Перейти до змісту

каркасний будинок. за і проти. потрібні будівельники з досвідом


CLS

Рекомендовані повідомлення

On 18.04.2017 at 13:21, Zalepok44 сказано:

Пелети, 2-3 рази в тиждень по 3 години. Ну кілограм 60-80 в тиждень спалюють. Кг по 2.2 грн.

Тобто в місяць максимум 320 кг= 704 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

ну як би не так

при температурі 10-15 грудусів можливо і пропалювати 2-3 рази в тиждень

а при -15 розхід буде не таким

 

наприклад 150 квадратів з теплими підлогами, з бойлером 200л і т.д.

в місяць на пелети 2000-2500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, zluden' сказано:

в місяць на пелети 2000-2500 грн

 

може гранулятор краще купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, zluden' сказано:

наприклад 150 квадратів з теплими підлогами, з бойлером 200л і т.д.

в місяць на пелети 2000-2500 грн

я б розділив. Підлоги і бойлер.

Бойлер варто електричний. Як і підлоги. Хоча підлоги на воді  - теж нічого.

У тещі опалення "водяне". Тобто твердопаливний котел на дровах і радіатори.

Котел кустарний. Примітивний. Але якщо "напалити" то в хаті тепло.

Шибки дерев'яні, уже пора міняти. Якщо поставити людські вікна, і замінти котел на "виключно для опалення". Буде економніше.

на 1000+ грн виходить нормально дров купити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Oli сказано:

 

може гранулятор краще купити?

1500 євро 3кв, 100 кг в годину. Де його поставити, травні 3 фази, де брати тирсу? Ну короче гімор це.

 

Звичайно коли холода то виходить і тонна напевне пелети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zalepok44 сказано:

1500 євро 3кв, 100 кг в годину. Де його поставити, травні 3 фази, де брати тирсу? Ну короче гімор це.

 

Звичайно коли холода то виходить і тонна напевне пелети.

точно не знаєш де тирсу брати?)))

чоловік теж на гранулятора задивляється. поки що робить щось там сам . якщо вийде, викладу на борді. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, lanima сказано:

точно не знаєш де тирсу брати?)))

чоловік теж на гранулятора задивляється. поки що робить щось там сам . якщо вийде, викладу на борді. 

Да де брати я знайду. Щойно подивився відос, 2 мішка тирси на відро пелети. Це скільки тирси нада по об'єму щоб зробити тону пелети страшно і представити + витрати по електриці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

Да де брати я знайду. Щойно подивився відос, 2 мішка тирси на відро пелети. Це скільки тирси нада по об'єму щоб зробити тону пелети страшно і представити + витрати по електриці

з іншої сторони: 3квт/год=5грн. тирса безкоштовно, максимум 100грн тонна( мені восени пропонували, шукала для інших потреб) собівартість 100кг пеллет 15 грн.  різниця відчутна в ціні)

звичайно, що потрібне місце для зберігання тирси. та для себе не потрібно завозити гори відразу. можна по тонні-дві. переробив, ще привіз. гранулятор можна купити спільно з братом, кумом, сватом. при такій потужності його цілком вистачить, щоб забезпечити паливом кілька будинків.

мені ця ідея подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.04.2017 at 23:24, Zalepok44 сказано:

Блін чуваки, якось буде час все напишу, покажу пофлткаю. Але реально, ласкаво прошу в гості, кого цікавить, що таке каркасник, все рлзкажу-покажу!!! Я на львівській біля "ліона"

 

А де точніше? Я в дачному кооперативі на львівській 6 соток маю і дуже хочу каркасний будинок збудувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, lanima сказал:

тирса безкоштовно,

А де це тирсу на халяву роздають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, vaz75 сказано:

А де це тирсу на халяву роздають?

я колись на олх знаходив, на гпз...

 

якщо дати пару гривень то насиплять в мішок

 

1 година тому, Zalepok44 сказано:

1500 євро 3кв, 100 кг в годину. Де його поставити, травні 3 фази, де брати тирсу?

для чого такий дорогий і 100кг годину?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, vaz75 сказано:

А де це тирсу на халяву роздають?

в рибних місцях))

думаю, просто продзвонити по різних тартачках і знайдеться не один.

мені вторік навіть привезли на поле. вони її викидають. домовилися, що викидатимуть на мій город)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lanima міні-гранулятор - це тільки вершинка айсберга в технологічному процесі. купа факторів які треба враховувати: зношування вальців, сушка\зберігання, некисле споживання 380 в і тд і тп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Deemon сказано:

@lanima міні-гранулятор - це тільки вершинка айсберга в технологічному процесі. купа факторів які треба враховувати: зношування вальців, сушка\зберігання, некисле споживання 380 в і тд і тп...

я в курсі) чоловік за зиму вже всі вуха прогудів)))) а разом з ними і я море всього бачила й читала.

також в курсі, скільки зараз цих пеллет везуть на польщу. сестра працює логістом.значить це вигідно.

в мене в камері сушка стоїть на 9квт. компресор на чотири. щось не знаю, скільки два напівавтомати зварювальні тягнуть, та дофіга то точно. так що великі витрати енергії то поняття відносне.

 

щось від теми геть не туди нас понесло)))

а по темі. батьки синового однокласника збудували гарний двоповерховий каркасний будинок за досить короткий час. в цьому бачу великий плюс. можна переселитися і помалу собі доробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, lanima сказано:

я в курсі) чоловік за зиму вже всі вуха прогудів)))) а разом з ними і я море всього бачила й читала.

також в курсі, скільки зараз цих пеллет везуть на польщу. сестра працює логістом.значить це вигідно.

в мене в камері сушка стоїть на 9квт. компресор на чотири. щось не знаю, скільки два напівавтомати зварювальні тягнуть, та дофіга то точно. так що великі витрати енергії то поняття відносне.

хех, одна справа для власних потреб, а геть інша комерція, доцільність заморочок очевидна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, arrival22 сказано:

 

А де точніше? Я в дачному кооперативі на львівській 6 соток маю і дуже хочу каркасний будинок збудувати. 

Дачний масив світанок №146.

0673614659 Дзвони на вихідних, або заходь все покажу, сусід)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є цікавий гранулятор. Сам висмоктує тирсу та випльовує "какашки" 10см в діаметрі якими легко топити практично у всіх котлах. Вартує 7тис € та встановлюється як витівка на столичні цеха. Штука в Радехові стоїть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, vaz75 сказано:

А де це тирсу на халяву роздають?

Я 3 роки підряд на шару роздавав. Теми відповідні були. На притулки, зоопарк тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми теж роздаємо деколи, як хто попросить. Але зараз є думка обзавестить такою штукою. 

Цікавить що це за такий гранулятор, ціна не дорога, пам'ятаю цікавився раніше то ціни біля 5євро. Модель часом не запам'яталася десь в закладках?

12 часа назад, Zalepok44 сказал:

1500 євро 3кв, 100 кг в годину. Де його поставити, травні 3 фази, де брати тирсу? Ну короче гімор це.

 

Звичайно коли холода то виходить і тонна напевне пелети.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, special сказано:

Ми теж роздаємо деколи, як хто попросить. Але зараз є думка обзавестить такою штукою. 

Цікавить що це за такий гранулятор, ціна не дорога, пам'ятаю цікавився раніше то ціни біля 5євро. Модель часом не запам'яталася десь в закладках?

 

http://www.autom.com.ua/ua/instrument/mini-granulyatory-dlya-pellet/press-granulyator-pellet/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, special сказано:

Ми теж роздаємо деколи, як хто попросить. Але зараз є думка обзавестить такою штукою. 

Цікавить що це за такий гранулятор, ціна не дорога, пам'ятаю цікавився раніше то ціни біля 5євро. Модель часом не запам'яталася десь в закладках?

 

Моделі немаю.

Привезена з Італії, 7-8м висоти, зверху мішки повітря виводять, збоку улітка всмоктує тирсу, внизу спеціальна приспособа з різними датчиками та отвором з якого виходять кетяхи "полін" з тирси пресованої. Встановлюється ця радість як централізована аспірація на вир-цтві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 18.04.2017 at 17:51, lanima сказано:

ми собі дерево купляли в Деражному. сосна. гарної якості. порізка брусів теж досить непогана.

восени було 2000грн за куб бруса.

в нас дерев'яний будинок. другий поверх хотіли робити каркасний. та коли взяла калькулятора в руки, то зрозуміла, що з дерев'яного бруса вийде значно дешевше.  тому восени купили дерево і в травні почнемо добудову. 

буквально вчора бачила на олх оголошення про продаж нового дерев'яного будинка в розібраному вигляді.7*10 плюс трьохметрова веранда за 60 тис грн. 

 

Добридень. Скиньте дані де той будинок. Хочу його купити. Дякую. З мене шашлик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.04.2017 at 23:24, Zalepok44 сказано:

Блін чуваки, якось буде час все напишу, покажу пофлткаю. Але реально, ласкаво прошу в гості, кого цікавить, що таке каркасник, все рлзкажу-покажу!!! Я на львівській біля "ліона"

Напиши телефон. Я подзвоню й заїду в гості. З мене пиво чеське

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...