Перейти до змісту

С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ: ЮРИЙ ГАГАРИН НИКОГДА НЕ ЛЕТАЛ В КОСМОС


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

Борьба за Антонов. Что ждет крупнейший авиаконцерн Украины

Цитата

"Кива говорит о заинтересованности зарубежных компаний в закупке самолетов Антонов очень давно, но твердых заказов нет. Исключение - заказ Cubana de Aviacion, но и он стал возможен благодаря Ильюшин Финанс. Сейчас из-за охлаждения украинско-российских отношений возникает вопрос, будут ли кубинцы брать недопоставленные два самолета у Антонова или возьмут Ан-148 воронежской сборки", - поясняет Кава.

 

 

Это если не знал, что АН производят в Воронеже. Недавно читал, что намного больше, чем произведено у нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, Alexasha сказано:

Предлагаю не трогать ничего, не будучи уверенным, что сделаешь лучше, чем было. 

Так і не чіпай. Гівно ж ти перший почав підкидати.

Стосовно всього іншого - поживем побачим.

Інформаційна війна вона ж така інформативна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, S30 сказал:

 

45 минут назад, Alexasha сказал:

Предлагаю не трогать ничего, не будучи уверенным, что сделаешь лучше, чем было. 

Так і не чіпай. Гівно ж ти перший почав підкидати.

 

Э-ээээ, нет. Тема о том, что Гагарин не летал никуда. Значит что? День космонавтики надо перенести. 

Так я понимаю смысл этой темы.

 

 

Цитата

- Итак, ему понравился его первый полет, несмотря на огромную опасность?
- Да, но ему этого было мало, все прошло слишком быстро! Ему очень понравился полет, и он хотел продолжать летать.

Цитата

The Guardian, Великобритания Андреа Роуз (Andrea Rose)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересный вывод. Можно цитату, где я, как Вы выразились, "топлю" и где в этой теме вообще было за русских? Может, с утра уже день радио отметили? Ух, шалун! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 0 помножили,  математичні здібності показали. руцкій мір тут вже приточили.. То літав той цілий Гагарін в космос чи ні?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любом случае цель достигнута. Так бы тема могла быть об обещаных 500 евро зарплаты, или о том, как мы будем путешествовать по Европе, или наоборот не будем.  Космонавтика нам куда ближе. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Alexasha сказано:

В любом случае цель достигнута

А можна поцікавитися яка ціль все ж ставилась?

Я думаю всі також губляться в здогадах і готові почути.

А то крім що Гагарін не літав, американці не висаджувались, Корольов комуняка і не при ділах, а Антонову з Південмашем жопа бо на руцкіх не працюєм, один сквозняк.

Так би мовити "просим".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу, який класичний сприг.

Я взагалі цікавився яка ціль Вашої бурхливої діяльності в цій темі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, S30 сказал:

 

Фу, який класичний сприг.

Я взагалі цікавився яка ціль Вашої бурхливої діяльності в цій темі .

 

Формулируйте вопрос чётче.

А какая цель присутствия вообще любого человека на этом форуме? Общение конечно. Из пользователей этого форума я видел лично не многих, а знаю ещё меньше, поэтому мало кто понял мой сарказм. Касательно темы, знаю, что немногие молодые люди интересуются состоянием дел в нашей экономике. Дал пару ссылок, на украинские (!) ресурсы. Наверное, я стар для большинства обитателей форума, раз возникло ко мне столько вопросов... В общем, я хотел сказать, что меньше заглядывайте соседу за забор, по поводу, не сдохла ли у него корова, а больше читайте в открытых источниках, в том числе зарубежных (весь мир с нами) о том, что мы своими глазами не можем увидеть и что часто совсем не соответствует тому, что вещают по зомбо-ящику. Что до космоса, к сожалению, как я вижу ситуацию, наша страна надолго выпала из этого производственного сегмента... Может даже навсегда, не хотелось бы, конечно. Как-то так... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и да, забыл, какая уж бурная деятельность? 80 с чем-то сообщений в год, из которых почти все в темах купи-продай. Если я так напряг здешнее сообщество, то скажите, я в такие темы и дальше не буду лезть. Есть же, в конце-концов, другие форумы старых пердунов, вроде меня  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Alexasha сказано:

Формулируйте вопрос чётче.

Та куди вже чіткіше.

Стосовно забора і корови так це до сусідів. Їм не йметься.

Стосовно згадуваних Антонова і Південмаша так це як шукати і хто що хоче бачити.

Особисто я знайшов позитивні зрушення і контракти в тій же укрпресі. Певно не там шукав, але то пусте. Час покаже.

Стосовно інтересу до Вашої особи. Та не беріть в голову. Ви собі лестите.

Так, пару чоловік спробували підтримати типу розмови , але побачили що нема про що.

Та й мій інтерес був глянути звідки свіжий вітер дме, але переконався що то просто сквозняк.

Бувайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

РиаНовости? Все ясно.

Знакомо. Шарий? Всё ясно. Коцаба? Всё ясно. Не читал, но осуждаю.

Упреждая реакцию, напомню, Коцаба за своё право на свободу слова отсидел более 500 дней и был оправдан. Шарий живёт в Европе и выражает своё мнение без боязни быть посаженным. И убежище от Украинских властей ему дала именно Европа.

И так ещё: сквозняков на свободном пространстве не бывает, и то верно, я себя не ощущаю в этой теме свободным, вон уже практически в сепаратизме обвинили, рузький мир, мол пропагандирую. Доказательства не нужны, 

1 час назад, Cherman сказал:

Все ясно.

в камеру его.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alexasha сказано:

А какая цель присутствия вообще любого человека на этом форуме? Общение конечно. Из пользователей этого форума я видел лично не многих, а знаю ещё меньше, поэтому мало кто понял мой сарказм. Касательно темы, знаю, что немногие молодые люди интересуются состоянием дел в нашей экономике. Дал пару ссылок, на украинские (!) ресурсы. Наверное, я стар для большинства обитателей форума, раз возникло ко мне столько вопросов... В общем, я хотел сказать, что меньше заглядывайте соседу за забор, по поводу, не сдохла ли у него корова, а больше читайте в открытых источниках, в том числе зарубежных (весь мир с нами) о том, что мы своими глазами не можем увидеть и что часто совсем не соответствует тому, что вещают по зомбо-ящику. Что до космоса, к сожалению, как я вижу ситуацию, наша страна надолго выпала из этого производственного сегмента... Может даже навсегда, не хотелось бы, конечно. Как-то так... 

Саша, ти не тільки старий пердун ти ще й патєраласяя років так на три. Кацапомовний "украінєц" - це знак глибокої історичної травми, яка спонукала вас чи ваших родичів зректися власної мови і заговорити мовою окупанта; або ви в ваших родичах і є нащадком окупантів, які брєзгують в силу своєї травинної суті говорити українською. Два випадки вас не красять і роблять ставлення до ваших постів наперед заангажованим. Бо якщо ви такі розумні, щоб пхатися в космонавтику, то де ваше вміння спілкуватись рідною мової країни в якій живете? Якщо ідіот, то нафіга нам ваша думка про космонавтику? Пердольтє краще з своїми аднапалчянами пра рускіймірцаряатєчєство на інших ресурсах триндіти, ненавидячи країну земля якої вас вигодувала до віку пердуна.

По космічній галузі. Космічна галузь срср - це галузь ядерного бомбардування, шпигунства. Фактично це свято можливості знищення планети. Дяка Богові зник срср. Україна має певні космічні технології, і бере участь у спільних проектах, конкуруючи з кацапами. В космічній галузі все впирається в вартусть злету. Кацапи можуть його здійснити по одних з найдешевших цін, якщо не враховувати Маска (а вже прийдеться враховувати). Колись взнавав що вартість доставки одного космонавта на міжнародну космічну станцію в кацапів - 70 млн.баксів. і це дешевше ніж в будь-кого, поки не вступить на повну Маск. Чого дешевша ціна? Бо старі технології, космонавти летять в космос практично на тій самій ракеті що й Гагарін, що являла собою фактично носій  ядерної боєголовки. Зараз йде значний відтік замовлень в кацапів і це об'єктивна реальність. І якщо кацапам - нашому вворогу погано, то однозначно що нам добре і це не вимагає пояснень. Хоча власних проблем це і не вирішує.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, romaxa11 сказал:

Кацапомовний "украінєц" - це знак глибокої історичної травми

Дальше не читал. Видно настоящего патриота. Недавно статистику вещали, в АТО воюет 50% русскоязычных украинцев. Будь мужчиной, скажи им это. 

За сим откланиваюсь, уровень дискуссии понятен. Один четыре раза репутацию заминусовал с простым объяснением "ясно", второй межнациональную рознь в многонациональном государстве разжигает. Честно: боюсь сейчас модеры придут и вообще забанят. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай старий пердун, скільки україномовних воює за лнр-днр? Всі шаблони фсб в одному пості, взагалі без кваліфікації сюди приперся? Твоя многонаціональность, судячи по твоїй реальній родінє - це русске? Якщо в тебе з купою азійських народів одін язик, то тут далеко не багатонаціональна країна, є тимчасовий сегмент людей які загубились на деякий час, і азом з собою загубили країну, чуть не втратили і потроху оклигують. Кацапомовність це тимчасовий рудимент, через який дуже швидко взагалі виправдання ніякого не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Itzamna сказано:

Розпиши тоді свою точку зору коли - москаль перейшов на щиру українську і видає себе за патріота. 

Цікаво почитати, а персонажів форумних ми підберем

Ну по перше, людина тут прожила купу років, одружилась і народила дітей, людина брала участь в Майдані, а потім в війні з кацапами, склала пазлик і вирішила позбутись суперечностей, які назрівали. Вона законно стала українцем і патріотизм чи його відсутніссть вже не мають значення. так само законно, як українці стають канадійцями, американцями, вивчаючи і постійно розмовляючи англійською. Це, що Ді перейшов на українську - це для мене і є справжній патріотизм. Це коли людина аналізує глибші формації, без поверхнево емоційних. Навпаки. російськомоність - це в більшості випадків головний індикатор ватки. Російськомовний українофіл - це дуже велика рідкість, внаслідок абсурдності ситуації. переважно це совки, словянофіли, православнуті памасковскі, короче мутняк з кісєльовим в голові і кірілом замість душі. Якщо концентрація таких близька до 100% - маємо лнр-днр, крим. Якщо менше, то тут ще йдуть дискусії, але ситуація критична.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, romaxa11 сказал:

 Кацапомовність це тимчасовий рудимент, через який дуже швидко взагалі виправдання ніякого не буде.

А ви оптиміст :) До речі, за латинку, часом, не виступаєте?

пс

Ну і з Гагаріна в мовне питання з'їхати на борді, бачу, раз плюнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Азіров не українець - кострома. Я не знаю як для тебе, а для мене українець - це людина яка говорить українською мовою. Він не зраджував гени, бо хто його знає в кого які гени, я на монголо-китайця трохи подібний. На його батьківщину, де він прожив, створив сім'ю, напала баткьівщина його батьків. Зрада відбулась з сторони правітчизни, а не з сторони людини, яка хотіла собі спокійно жити і кататись на вєліку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина перейшла на український мовний код вона ближче до поняття українець від людини, яка тут народилась але не використовує мову. Шкода, що очевидні, наприклад, для кацапів в кацапії речі про їх язик, в Україні, дякуючи кацапм, чи тим же полякам колись, дуже важко сприймаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна - дуже фігова державна формація і її добряче потрібно підрихтувати з середини, кацапомовні ж сприяють підрихтуванню ззовні, що неодмінно закінчується втратою території, вбивством мирниж мешканців, воїнів-героїв і колосальними ресурсними втратами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...