Перейти до змісту

Куплю шлейф від 7 пін


Рекомендовані повідомлення

Потрібен шлейф 7 пін може бути більше, аби не менше, хоча в теорії і 5 пін підійде на  довжину від 60см, до 3,5м. Візуально як на фото. Можливо хтось знає де можна придбати

122221_500.jpgi.gif

Знаю що такий є в сканерах і принтерах, але не хочу ламати. (PS маю сканер, можливо комусь треба то обміняю на шлейф).

По друге в ідеалі треба 3.5м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Знаю що такий є в сканерах і принтерах, але не хочу ламати" - а сенс ламати, якщо в них триметрових точно нема. Та й навіть 60см навряд чи в них знайдеш... Хіба від якихось плотерів...

Взагалі такі шлейфи я на OLXі купував, але не триметрові :) А для чого такий довгий, якщо не секрет?

 

ПиСи: ось 82-сантиметровий на ОЛХі продають, але там дуже дрібний крок (аж 35 пінів всього десь на 2,5-3см)


ПиПиСи: або в Китаї шукати. Напр, ось 80 см 30-пінового за 190 грн. (в лоті 2 штуки)
Ось 3,5 метри 31-пінового за 550грн

Ось теж 3,5 метри, але 40-піновий і вже за 700грн

Ось 6-метровий 14-піновий за 650грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jack74 сказано:

"Знаю що такий є в сканерах і принтерах, але не хочу ламати" - а сенс ламати, якщо в них триметрових точно нема. Та й навіть 60см навряд чи в них знайдеш... Хіба від якихось плотерів...Тому й написав, що не спішу ламати, був би там 3м - не задумувався б.

Взагалі такі шлейфи я на OLXі купував, але не триметрові :) А для чого такий довгий, якщо не секрет? Шлейф аірбег потрібно відновити

 

ПиСи: ось 82-сантиметровий на ОЛХі продають, але там дуже дрібний крок (аж 35 пінів всього десь на 2,5-3см) Зкуйовджений шлейф з кроком, якого вже не спаяєш, за космічною ціною. Все ж дякую за ссилку


ПиПиСи: або в Китаї шукати. Напр, ось 80 см 30-пінового за 190 грн. (в лоті 2 штуки) В Китаї знаю, але чекати не хочу
Ось 3,5 метри 31-пінового за 550грн

Ось теж 3,5 метри, але 40-піновий і вже за 700грн

Ось 6-метровий 14-піновий за 650грн

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхали не зовсім такі шлейфи як треба, завузькі. 10 штук, 24 піни, довжина шлейфа 30 см, ширина шлейфа 25 мм. Якщо комусь треба, віддам по собівартості.

 

2017-04-13 11-35-17.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, steelk сказано:

Шлейф аірбег потрібно відновити

Вирівняти відірване і припаяти по-новому... нє? Чи порвався не в кінці?

А якщо вже купувати за ціни Аліекспреса, то, як на мене, купити відразу такий, як треба (напр. тут, чи в Ковелі) і не мучитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...