Перейти до змісту

Шукаю кабель до мультиварки редмонт


KLASTER

Рекомендовані повідомлення

Шукаю кабель до мультиварки редмонт , хто можливо знає де придбати пісдкажіть будь-ласка, чи можливо хто продає, прошу відгунутись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.olx.ua/obyavlenie/kabel-setevoy-ot-multivarki-b-u-110-sm-IDrH3bo.html#800651c1a1

Такий? Так це звичайний кабель живлення комп'ютера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, KLASTER сказал:

кажу ж він не підходить

Я щось пропустив? Де Ви це кажете? о_О

Та ладно, не відволікайтесь.

3 минуты назад, KLASTER сказал:

там вилка тоненька і гостра

Така?

Картинки по запросу вилка єлектрическая

А друга сторона така?

iec60320_c13.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження, що зараз якусь картину на стіну вішатимуть на двосторонній скотч, бо дрелька і дюбель - то вища математика.

відріж стару вилку - купи нову, розбірну, ту, яка підходить - під'єднай - користуйся. (20грн-кусачки/ніж-викрутка-10 хв)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, KotMatros сказал:

таке враження, що зараз якусь картину на стіну вішатимуть на двосторонній скотч, бо дрелька і дюбель - то вища математика.

відріж стару вилку - купи нову, розбірну, ту, яка підходить - під'єднай - користуйся. (20грн-кусачки/ніж-викрутка-10 хв)

 

знову пять копійок в студію полетіли


Старий шнур пропав взагалі.

цей схожий до пк з адаптером

 

REDMOND RMC-PM4507

images?q=tbn:ANd9GcSJWLDh38iEd8rZs9gqWFZ

 

такий шнур має бути, а те що скидаєте , там вилка для грубого стержня, а у цій тонка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось комусь щось морочить, щойно сфоткав роз"єми, правий мультиварка редмонд така ж модель як на фото в темі дублі

лівий від компа, а якщо вам треба саме перемикач, то треба так і писати

і да перевірив аж два кабеля від компа, все входить і виходить

IMG_20170412_092633.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, KLASTER сказано:

Старий шнур пропав взагалі.

до прогнозованих 10 хвилин слід добавити ще півгодини. за допомогою викрутки розібрати корпус приладу. прилаштувати роз'єм чи врешті підключити напряму (в цілях безпеки врізати у шнур вимикач)

скажіть вже, що просто не хочете цим зайнятись, а купити готове. так я більш ніж впевнений, що серед бордівчан ні у кого немає підприємства по виробництву шнурів живлення до мультиварок. і всі хто відписався попередньо шуршали по нету. хто вам заважає так зробити?

без образ. але ви змушуєте людей робити те, що вам по силам. 

пс: передивіться ще раз роз'єм на самому приладі. можливо одна з клем деформована, тому й важко підключити стандартний "комп'ютерний" шнур

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, KotMatros сказал:

до прогнозованих 10 хвилин слід добавити ще півгодини. за допомогою викрутки розібрати корпус приладу. прилаштувати роз'єм чи врешті підключити напряму (в цілях безпеки врізати у шнур вимикач)

скажіть вже, що просто не хочете цим зайнятись, а купити готове. так я більш ніж впевнений, що серед бордівчан ні у кого немає підприємства по виробництву шнурів живлення до мультиварок. і всі хто відписався попередньо шуршали по нету. хто вам заважає так зробити?

без образ. але ви змушуєте людей робити те, що вам по силам. 

пс: передивіться ще раз роз'єм на самому приладі. можливо одна з клем деформована, тому й важко підключити стандартний "комп'ютерний" шнур

 

А можливо просто брак часу?)) 
Тож по людськи написав хто знає де або чи має, нащо мені твої 5 копійок, я по суті питаю де придбати а ти мені впарюєш де і як зробити.
 

12 часа назад, Revolver сказал:

хтось комусь щось морочить, щойно сфоткав роз"єми, правий мультиварка редмонд така ж модель як на фото в темі дублі

лівий від компа, а якщо вам треба саме перемикач, то треба так і писати

і да перевірив аж два кабеля від компа, все входить і виходить

IMG_20170412_092633.jpg


У нас різні роз"єми до пк нажаль =)


П.С. купив аналогічну оригінальну, 190 грн . 
Дякую можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, KLASTER сказано:

П.С. купив аналогічну оригінальну

 

киньте фото, будем знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...