Перейти до змісту

Хто яку ОС використовує на домашньому ПК?


nameless

ОС  

104 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Типу результати тебе мають здивувати ?

Прогноз:

99,5 % - Віндовс , у тебе Лінух і у ursa МакОС :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботі виключно вінда, дома - і вінда і лінукс, немає часу трохан на сєкс з лінуксом, але по трохи перехожу на лінукс, є дещо, що під вайном не завжди іде, а віртуал бокси не пруть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувалка не коректна. Та й толку піднімати таку тему? Наклацати можна що завгодно. Краще хай адміни статистику форуму вивісять. От і побачимо хто під чим сидить, яким браузером користується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну сижу я під оперой з лінукса, ідент на ОС стоїть <Unknown>, для чого вам така хибна статистика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я - збоченець.... :) . Мав незапланований вільний час з першого січня по березень - тепер на домашньому компі фря. Колись mix_forever порадив, не жалкую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто яку ОС використовує на домашньому ПК?

Весёлую, цвятную і прікольную - атвет блондінко :)

це ти до чого ?

З.І. шо ти блондінкО ми вжи здогадались... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправил немного голосовалку.

У меня на компе у жены стоит Винда, на моем компе FreeBSD 7.0 + на виртуалке еще одна винда и пару линухов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосовалки відрізняються, та і часу пройшло багато - могла помінятись статистика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много времени - это хотя бы 2-3 года, а не 5 месяцев :D

Статистика не поменяется, и результаты будут ещё долго оставаться в виде "2/3 Винды + 1/3 Всего Остального" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну сижу я під оперой з лінукса, ідент на ОС стоїть <Unknown>, для чого вам така хибна статистика?

В порівнянні з цією голосувалкою така статистика буде на порядок точніша. Хоча б за рахунок значно більшої виборки.

І я можу маскуватися під Windows на FreeBSD. Але таких не так багато є. Більшість користується саме ОС від Microsoft.

Вдома Win2k3 та віднедавна FreeBSD 7.0.

По голосувалці виходить другий та третій пунктик. Звісно, якщо автор теми виправить з "Winodws" на "Windows"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, якщо автор теми виправить з "Winodws" на "Windows"

Пардон, дякую за коригування =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ноуті ВінВіста, на відео-машині ВінХР МСЕ, на телефоні ВінМобайл 6.1, на пульті ДУ (iPAQ 2210) ВінМобайл 2003, в батьків на "друкарській машинці" -- Він2К

Віва Білл Гейтс! ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...