Перейти до змісту

Ботанічний сад ВСЬО ???


veter

Рекомендовані повідомлення

"Старенькі" зрізані, новенькі не посаджені. Комусь просто дров в житті літом не вистачає, чи може в скорому часі побачимо паркан із табличкою забудовника і нову недолугу новобудову. Епоха скверів і парків повільно добігає кінця, наступає нова - "розбудови".

IMG_20170402_115521.jpg

IMG_20170402_115534.jpg

IMG_20170402_115543.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо чистять, перед засадженням нових?

Бо те, в якому стані там ті дерева... омела..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

можливо чистять, перед засадженням нових?

Бо те, в якому стані там ті дерева... омела..

На тих, що зрізали омела була лише на одному. Плюс внизу є пеньки позапрошлорічні, замість них нових дерев не посадили, нажаль. Стан не ах ті, але ж в місті функціонувало зелене господарство, яке б мало за цим пильнувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, veter сказано:

але ж в місті функціонувало зелене господарство, яке б мало за цим пильнувати

минулий час.

Воно чітко пильнує, але не за тим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

минулий час

з них ніби в цьому році зняли повноваження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо не так? була толока, наскільки я знаю, поприбирали парк, копи обіцяли слідкувати за наріками-алкашами.... шось не так прибрали? Я без сарказму.(давно не був там)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді , якщо це називається "поприбирали"...... Ну да дерево воно полюбому грошей коштує і продати можна ..... ога. Спочатку біля дитячої залізної дороги теж "прибирали", потім у парку культури і відпочинку.....потім на 33-тьому в парку.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, difoto сказано:

а шо не так? була толока, наскільки я знаю, поприбирали парк, копи обіцяли слідкувати за наріками-алкашами.... шось не так прибрали? Я без сарказму.(давно не був там)

Поприбирали сміття гарно, тільки хтось без розбору дерева попиляв. Це в наш час навіює песимістичні думки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, VovkleV сказано:

. Ну да дерево воно полюбому грошей коштує і продати можна ....

яка там деревина і ком вона треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

яка там деревина і ком вона треба?

Раз пиляють, значить комусь треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, VovkleV сказал:

Ді , якщо це називається "поприбирали"...... Ну да дерево воно полюбому грошей коштує і продати можна ..... ога. Спочатку біля дитячої залізної дороги теж "прибирали", потім у парку культури і відпочинку.....потім на 33-тьому в парку.....

Вчора катався по місту/за містом.За електроапаратним заводом вирізали повністю кленовий парк.Работягі кажуть буде будинок будуватись.Частина будинку буде збудовано на скотомогильнику. Я так розумію в нас йде епоха  "захапання". Головне нахапатись під шумок. Наставити курників і швидко їх продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, мля , живем по новому. В Сб ввімкнув новини, а там знову зрада - абонплата за газ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zaHARE сказано:

 епоха  "захапання".

під епохою "розбудови" малось на увазі саме те

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......ееех, якщо не помиляюсь то була шовковиця........колись в школі ще ходив туди їсти шовковиці.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, VovkleV сказано:

......ееех, якщо не помиляюсь то була шовковиця........колись в школі ще ходив туди їсти шовковиці.......

так, не я один в дитинстві нею ласував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО все наслєдіє!

Все, що продавали минулі (нині покійні) очільникі міста, зараз спливає, наче.. пінопласт. Поки очільник новий не прийшов і не признав незаконною покупку, і не підняв ціну.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так цікаво читати деякі коменти типу "мля, так і живемо", "а кому та деревина треба"... От я одного разу на таких "толочників" визвав поліцію (було це на вулиці Кравчука минулого року), тому що ні на які зауваження і питання люди не реагували, а тупо пиляли високі вишні у дворах, сказали тільки що з ЖЕКу. Проте коли приїхала поліція одразу якось всрались і почали по одному тікати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...