Перейти до змісту

Відфрезерувати PCB


HWman

Рекомендовані повідомлення

 

Привіт, чи в Луцьку хтось, хто надає послуги по фрезеруванню склотекстоліту?

Тобто, є наприклад, рисунок плати, типу цього:
 

Electronic-circuit-design-service.png


І по ньому треба зняти мідну фольгу з листа склотекстоліту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Coding сказал:

а що лут та фоторезист не катить?

Тут треба робити цілу купу рухів, і лазерний принтер мати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Coding сказал:

як на мене, якісь буде набагато гірша за фоторезист..

 

Он 160-ти долларовий ЧПУ фрезер дає 0.1 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Coding сказал:

HWman, а підготувати карту для фрезерування думаєш просто?

саме тому я і створив цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а попит якій на даний вид послуги? чи то тільки пану HWman потрібно раз на 5 років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, HelloBoy сказал:

а попит якій на даний вид послуги? чи то тільки пану HWman потрібно раз на 5 років?

Все залежить від ціни на даний вид послуг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, volker78 сказал:

таку просту мона і на 2,5мм зробити

а може маркер підбереш і намалюєш

 

Я навів приклад простої, але можу знайти і складніші, на базі SMD компонентів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку колись робили фрезеруванні плати, висіло оголошення в хопців на варшавці.

По сабжу, з малюнка ніхто фрезерувати не буде, треба файл проекту в якійсь із систем проектування, яка зможе вигрузити в зрозумілий для фрезера формат.

Якість фрезерованих плат буде гіршою ніж травлених, те що в китайських фрезерах вказана точність 0,1 мм, то це точність позиціювання, а решта залежить від фрези, чим більше тупиться фреза тим гірше буде результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.04.2017 at 10:44, Lisovic сказал:

В Луцьку колись робили фрезеруванні плати, висіло оголошення в хопців на варшавці.

По сабжу, з малюнка ніхто фрезерувати не буде, треба файл проекту в якійсь із систем проектування, яка зможе вигрузити в зрозумілий для фрезера формат.

Якість фрезерованих плат буде гіршою ніж травлених, те що в китайських фрезерах вказана точність 0,1 мм, то це точність позиціювання, а решта залежить від фрези, чим більше тупиться фреза тим гірше буде результат.

Насправді все простіше а ніж здається

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, HWman сказано:

Насправді все простіше а ніж здається

І що ти цим хотів сказати? Що з CAD програми просто відправити на фрезер? Ну так це і так ясно, тут навіть не важливо чи напряму скормити файл проекту, чи спочатку експортнути наприклад в Gerber, різниці ніякої. Якщо замовити виготовлення плдат на виробництві, то також просять або гербер, або можуть взяти і файл з популярних CAD програм типу Sprint-Layout

Я ж писав що з малюнка ніхто робити не буде, ну точніше зробити зможуть, але ти ще додатково заплатиш за створення ними проекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.04.2017 at 10:13, Lisovic сказал:

І що ти цим хотів сказати? Що з CAD програми просто відправити на фрезер? Ну так це і так ясно, тут навіть не важливо чи напряму скормити файл проекту, чи спочатку експортнути наприклад в Gerber, різниці ніякої. Якщо замовити виготовлення плдат на виробництві, то також просять або гербер, або можуть взяти і файл з популярних CAD програм типу Sprint-Layout

Я ж писав що з малюнка ніхто робити не буде, ну точніше зробити зможуть, але ти ще додатково заплатиш за створення ними проекту.

Та ні, картинка в першому повідомленні просто показати, як воно має виглядати, це Відфрезерувати PCB

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, HWman сказано:

Та ні, картинка в першому повідомленні просто показати, як воно має виглядати, це Відфрезерувати PCB

красиш з балона я тобі зроблю лазером гравіровку витравиш зашкуриш і бомба.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.04.2017 at 11:58, Coding сказано:

HWman, а підготувати карту для фрезерування думаєш просто?

руку набити і класно, но б..я цей китайський софт запарює....

чим дешевше тим блін граблів зі всіх сторін більше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Можливо комусь цікаво, так як я цю тему практикую на роботі вже ой як довго то  саме цікаве в тому що часу на фрезировку йде немало це якщо повністю зносити всі полігони, якщо відділити доріжки від полігону то це швидше але фрези на текстоліті сідають швидко оскільки там склотектоліт,  тому така штука вигідна в виготовленні тестових плат дла відладки новогго пристрою перед відправкою на проф воробництво плат, 

А тепер саме цікаве проце різання створює склопилюку яка осідає всюди і цим дихаєш потім.....

 

фоторезист і травлення простіше.... при правильному підході мабудь швидше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...