Перейти до змісту

Віконні шахраї


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Постійно можна спостерігати, як на вулиці Сенаторки Левчанівської , що веде до Старого ринку стоять мутні персони і пропонують пластикові вікна по знижці чи по акції. Фейси у них настільки специфічні, що нормальна людина відчуває аферу метрів за 30, але як виявилось є прошарок суспільства, який на них клює. Переважно це незаможні старші люди, що не мають можливість перевірити отриману інормацію. Їм пропонуюсь ціни в два-три рази вищі за ринкові, а потім дають "величезну" знижку і дехто на таке клює, віддаючи бувало останні гроші у якості завдатку. На цьому все й закінчується, народ чекає вікна і потрошку прозріває, що попав на гроші. Чи комусь їх все ж поставили, я не в курсі.

Деколи вони ходять по квартирах. Я скину два посилання де про їх діяльність більш чітко розписано. Дивно, але чи дивно, що правоохоронцям вони повністю не цікаві, хоча шахрайство і нічим не прикривається. Конфлікти біля офісу відбуваються кожен день.

Особисто мене дивували ці персонажі, але я навіть не намагався щось про них взнати, просто ходив собі повз. Але зустрів знайомого, близький родич якого став жертвою цих шахраїв. Даю лінки. І будьте обережні, особливо поясніть ситуацію своїм літнім близьким.

Стаття 1

Стаття 2

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

що днем раніше забіг до них якийсь чоловік, побив всіх сильно, все було в крові

так, і тільки так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки руку піднімає дати свою "рекламку" відразу відправляється по координатам ікс, ігрек, йот і все гуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Переважно це незаможні старші люди, що не мають можливість перевірити отриману інормацію.

 Селяни в основному.

 Також спостерігав,як щось їм там тулять,а вони такі(особливо старші) щирі і довірливі і так слухають((, а хулі, тим "бізнесменам" які навіть вдягнутися толком не можуть(я бачив) певно і одного з 50-ти хватить зацепити,а там народу біля ринку лазить ого-го!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

щоб правоохоронцям вони стали цікавими, мають бути заяви від потерпілих

три окремі судові позови готові, швидко має бути суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

щоб правоохоронцям вони стали цікавими, мають бути заяви від потерпілих

Згідний з Вами на всі 100. Але фокус, очевидно , в тому, що шахраї розраховують на ментальну істину; соромно визнати себе ошуканим... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, romaxa11 сказано:

три окремі судові позови готові, швидко має бути суд.

МАКСИМУМ, закінчиться тим, що віддадуть суму "передоплати". Все.

Ну, і може, штрафом.  Якби її посадили років на 5-7 із конфіскацією, може б до когось би і дійшло.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Cherman сказано:

 Такі самі ходять, і двері пропонують

Ці унікуми, що промишляють біля ринків за 30 секунд можуть 80 листівок впарити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

@bublik007о! Ти де був коли тебе не було? :)

  Перепрошую за офтоп))) Женік, не повіриш-вікна ставив)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, bublik007 сказано:

Женік, не повіриш-вікна ставив)))

спалився...

 

По темі: телефонували мені щодо вікон, Сьогодні! :)  Віндор Центр чи Віндофф Центр. В приміщенні інституту, забув де. Слухав в 1/4 вуха.

Номер взяли з ОЛХ. Бо називала мене тим іменем, яке я там залишив :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

По темі: телефонували мені щодо вікон, Сьогодні! :)  Віндор Центр чи Віндофф Центр. В приміщенні інституту, забув де. Слухав в 1/4 вуха.

Номер взяли з ОЛХ. Бо називала мене тим іменем, яке я там залишив :)

Діти Остапа Бендера)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, певно ці ділки до мене на мобільний вчора дзвонили. Мололи шось про програму енергоощадності, вікна, двері, балкони і величезну знижку... (боже, як цікаво стало шо ж то за новий розвод?):

Я питаю: звідки номер взяли?

Кажуть: надали партнери (типу, Там-там, Нова лінія... ще там когось приплели).

Я кажу - там моїх даних немає. Де номер мобільного взяли? Чи знають вони, що таке персональні дані?

Кажуть: Типу, партнери надали і вони на це мають !право.. (і таким собі тоном недовольним вже...)

Я: та ти ШО? Передавати персональні дані третім особам без згоди? Пригрозила, щоб не дзвонили і поклала трубку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...