romaxa11 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 07:55 #1 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 07:55 Постійно можна спостерігати, як на вулиці Сенаторки Левчанівської , що веде до Старого ринку стоять мутні персони і пропонують пластикові вікна по знижці чи по акції. Фейси у них настільки специфічні, що нормальна людина відчуває аферу метрів за 30, але як виявилось є прошарок суспільства, який на них клює. Переважно це незаможні старші люди, що не мають можливість перевірити отриману інормацію. Їм пропонуюсь ціни в два-три рази вищі за ринкові, а потім дають "величезну" знижку і дехто на таке клює, віддаючи бувало останні гроші у якості завдатку. На цьому все й закінчується, народ чекає вікна і потрошку прозріває, що попав на гроші. Чи комусь їх все ж поставили, я не в курсі. Деколи вони ходять по квартирах. Я скину два посилання де про їх діяльність більш чітко розписано. Дивно, але чи дивно, що правоохоронцям вони повністю не цікаві, хоча шахрайство і нічим не прикривається. Конфлікти біля офісу відбуваються кожен день. Особисто мене дивували ці персонажі, але я навіть не намагався щось про них взнати, просто ходив собі повз. Але зустрів знайомого, близький родич якого став жертвою цих шахраїв. Даю лінки. І будьте обережні, особливо поясніть ситуацію своїм літнім близьким. Стаття 1 Стаття 2
Zheny@ Опубліковано 30 Березня, 2017 в 08:23 #2 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 08:23 Цитувати що днем раніше забіг до них якийсь чоловік, побив всіх сильно, все було в крові так, і тільки так.
la20 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 08:46 #3 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 08:46 тільки руку піднімає дати свою "рекламку" відразу відправляється по координатам ікс, ігрек, йот і все гуд
yura-patriot Опубліковано 30 Березня, 2017 в 09:14 #4 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 09:14 1 година тому, romaxa11 сказано: Переважно це незаможні старші люди, що не мають можливість перевірити отриману інормацію. Селяни в основному. Також спостерігав,як щось їм там тулять,а вони такі(особливо старші) щирі і довірливі і так слухають((, а хулі, тим "бізнесменам" які навіть вдягнутися толком не можуть(я бачив) певно і одного з 50-ти хватить зацепити,а там народу біля ринку лазить ого-го!
Гість rl72 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 09:28 #5 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 09:28 щоб правоохоронцям вони стали цікавими, мають бути заяви від потерпілих
romaxa11 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:08 Автор #6 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:08 1 година тому, rl72 сказано: щоб правоохоронцям вони стали цікавими, мають бути заяви від потерпілих три окремі судові позови готові, швидко має бути суд.
bublik007 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:10 #7 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:10 1 година тому, rl72 сказано: щоб правоохоронцям вони стали цікавими, мають бути заяви від потерпілих Згідний з Вами на всі 100. Але фокус, очевидно , в тому, що шахраї розраховують на ментальну істину; соромно визнати себе ошуканим...
Zheny@ Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:10 #8 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:10 Щойно, romaxa11 сказано: три окремі судові позови готові, швидко має бути суд. МАКСИМУМ, закінчиться тим, що віддадуть суму "передоплати". Все. Ну, і може, штрафом. Якби її посадили років на 5-7 із конфіскацією, може б до когось би і дійшло.
veter Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:10 #9 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:10 35 хвилин тому, Cherman сказано: Такі самі ходять, і двері пропонують Ці унікуми, що промишляють біля ринків за 30 секунд можуть 80 листівок впарити
Zheny@ Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:11 #10 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:11 @bublik007о! Ти де був коли тебе не було?
bublik007 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:15 #11 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:15 3 хвилин тому, Zheny@ сказано: @bublik007о! Ти де був коли тебе не було? Перепрошую за офтоп))) Женік, не повіриш-вікна ставив)))
Zheny@ Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:17 #12 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:17 Щойно, bublik007 сказано: Женік, не повіриш-вікна ставив))) спалився... По темі: телефонували мені щодо вікон, Сьогодні! Віндор Центр чи Віндофф Центр. В приміщенні інституту, забув де. Слухав в 1/4 вуха. Номер взяли з ОЛХ. Бо називала мене тим іменем, яке я там залишив
bublik007 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:22 #13 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 11:22 3 хвилин тому, Zheny@ сказано: По темі: телефонували мені щодо вікон, Сьогодні! Віндор Центр чи Віндофф Центр. В приміщенні інституту, забув де. Слухав в 1/4 вуха. Номер взяли з ОЛХ. Бо називала мене тим іменем, яке я там залишив Діти Остапа Бендера)))
LenKa Опубліковано 30 Березня, 2017 в 12:34 #14 Опубліковано 30 Березня, 2017 в 12:34 До речі, певно ці ділки до мене на мобільний вчора дзвонили. Мололи шось про програму енергоощадності, вікна, двері, балкони і величезну знижку... (боже, як цікаво стало шо ж то за новий розвод?): Я питаю: звідки номер взяли? Кажуть: надали партнери (типу, Там-там, Нова лінія... ще там когось приплели). Я кажу - там моїх даних немає. Де номер мобільного взяли? Чи знають вони, що таке персональні дані? Кажуть: Типу, партнери надали і вони на це мають !право.. (і таким собі тоном недовольним вже...) Я: та ти ШО? Передавати персональні дані третім особам без згоди? Пригрозила, щоб не дзвонили і поклала трубку.
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.