Перейти до змісту

Жителей Луцка месяц попросят не курить


laska

Рекомендовані повідомлення

В Луцке с 1 по 31 мая состоится месячник борьбы с курением.

Месячник объявлен с целью обеспечения защиты людей от вредного влияния табачного дыма на рабочих и в общественных местах и в связи с проведением 31 мая Международного дня борьбы с курением.

На сегодняшнем заседании оргкомитета по проведению месячника шла речь, что мероприятия, направленные на борьбу с курением, планируется завершить общегородской акцией «31 мая – день, свободный от табакокурения в Луцке». В этот день оргкомитет будет рекомендовать жителям и гостям города воздержаться от курения, а торговым заведениям различной формы собственности не продавать сигарет, сообщает «УНИАН».

Кроме того, в рамках месячника будет проводиться разъяснительная работа относительно вредного влияния табака на здоровье человека в местных СМИ, рекламных билл-бордах и т. п.

Оргкомитет также планирует проведение лекций и тренингов с целью борьбы с курением в заведениях образования, здравоохранения. В месячник будут массово вовлечены волонтеры, которые будут раздавать информационные материалы – листовки, буклеты, сборники – с информацией о вреде курения на улицах Луцка и в различных заведениях.

Среди мероприятий, утвержденных оргкомитетом, также организация и проведение рейдов-проверок с привлечением представителей муниципальной полиции городского совета Луцка, городского отдела УМВД Украины у области, санстанции и других ведомств относительно выполнения субъектами предпринимательской деятельности мероприятий, предусмотренных Законом Украины «О мерах по предупреждению и уменьшению потребления табачных изделий и их вредного влияния на здоровье населения». Кроме того, будут проведены рейды и относительно выявления фактов продажи сигарет несовершеннолетним в киосках, магазинах, супермаркетах и т. п.

Взято тут:http://for-ua.com/ukraine/2008/04/22/152600.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше бы крутили такие ролики, а не создавали виртуальные месяцы антикурения, год развития чегото и остальной бред. Наши депутаты только пи.... могут, а работать не хотят.

Прикольная социальная реклама

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучше бы крутили такие ролики...

100%

Я не палю і то мене чуть "кондратій" на схватив

+1 за ролік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наши депутаты только пи.... могут, а работать не хотят.

за то есть теперь предлог для списания бабла..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курение - это не привычка, а болезнь. Еще в 70-х годах Всемирная организация охраны здоровья вызнала курение наркотиком №1. Наркоманов нужно лечить, а не агитировать. Это все равно что призывать больных раком месяц не болеть. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курение - это не привычка, а болезнь. Еще в 70-х годах Всемирная организация охраны здоровья вызнала курение наркотиком №1. Наркоманов нужно лечить, а не агитировать. Это все равно что призывать больных раком месяц не болеть. ИМХО.

Це точно... Повністю згідний. Вдале порівняння. Звичайно для людей які не курять цього не зрозуміти. І заядлому курцю дуже важко не тільки кинути, а й хоча б день чи два не курити. Знаю по собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що паління - це хвороба, згоден. Але на відміну від раку, вилікуватись від неї є можливість кожному власними силами. В мене дядько, який палив змалку, кинув зразу ж в один день. Після того як його схопив інсульт, лікарі чітко розставили йому пріоритети - палити далі і померти чи покинути цю справу і мати шанс нормально жити. Вгадайте з першого разу, що він вибрав? ;) І не треба ніяких вмовлянь і соціальної реклами. Твоє майбутнє - в твоїх же руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що паління - це хвороба, згоден. Але на відміну від раку, вилікуватись від неї є можливість кожному власними силами. В мене дядько, який палив змалку, кинув зразу ж в один день. Після того як його схопив інсульт, лікарі чітко розставили йому пріоритети - палити далі і померти чи покинути цю справу і мати шанс нормально жити. Вгадайте з першого разу, що він вибрав? :) І не треба ніяких вмовлянь і соціальної реклами. Твоє майбутнє - в твоїх же руках.

Згоден, але що робити коли лікарі не ставлять ультиматума? Як бути тоді? Я не кажу що кинути курити нерелаьно, я кажу що це дуже важко...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого там важкого немє. Треба просто взяти і не курити. :)

А ролік дійсно страшний. Його б по телебаченню показати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого там важкого немє. Треба просто взяти і не курити. :)

А ролік дійсно страшний. Його б по телебаченню показати...

Ти сам коли небудь курив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як курець скажу, що такі акції "брасай-куріть-ставай-на-лижи" будуть малоефективними, оскільки на рівні підсвідомості формується якийсь протест проти таких заходів.

а от ролики -- інша справа. краще нам втовкмачувати про негатив куріння методом ознайомлення з результатами впливу нікотину на організм людини і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що паління - це хвороба, згоден. Але на відміну від раку, вилікуватись від неї є можливість кожному власними силами. В мене дядько, який палив змалку, кинув зразу ж в один день. Після того як його схопив інсульт, лікарі чітко розставили йому пріоритети - палити далі і померти чи покинути цю справу і мати шанс нормально жити. Вгадайте з першого разу, що він вибрав? :) І не треба ніяких вмовлянь і соціальної реклами. Твоє майбутнє - в твоїх же руках.

Ти хоч сам зрозумів який вибір був перед дядьком?

Якби (не дай бог) такий вибір стояв перед кожним курцем, то тютюнові компанії збанкрутували, навіть якби дозволили рекламу.

Дійсно не кожну хворобу можна вилікувати зусиллям волі, тут я згоден. Але не у кожного курця є достатньо сили волі, а втягуються всі по різному. Є люди які курять 30 років і потім з першого разу кидають, а є такі що за пів року не можуть обійтися без цигарки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як курець скажу, що такі акції "брасай-куріть-ставай-на-лижи" будуть малоефективними, оскільки на рівні підсвідомості формується якийсь протест проти таких заходів.

а от ролики -- інша справа. краще нам втовкмачувати про негатив куріння методом ознайомлення з результатами впливу нікотину на організм людини і т.п.

ролики - гарний засіб для профілактики, а не для лікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курение - это не привычка, а болезнь. Еще в 70-х годах Всемирная организация охраны здоровья вызнала курение наркотиком №1. Наркоманов нужно лечить, а не агитировать. Это все равно что призывать больных раком месяц не болеть. ИМХО.

Ніяка це не хвороба, і наркотик дуже сумнівний. Людина не може кинути курити, коли куріння стає РИТУАЛОМ. Це на 99% психологічна залежність. Просто курець вже не уявляє, як можна зранку не попити каву під цигарку, не уявляє як це вживати алкоголь і при цьому не курити... Коли куріння стає частиною життя, тоді кинути важко... Але все-таки - дуже реально.

Тим більше, подумайте скільки існує людей, в яких життя саме по собі настільки буденне, що куріння для них може служити єдиним, хоч і досить сумнівним, джерелом насолоди... Навряд така людина захоче віддавати і його...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен курець без виключення чітко усвідомлює що куріння шкідливо впливає на здоровя і сказується на гаманці, проте не бачив ще жодного кого б це зупинило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ролики - гарний засіб для профілактики, а не для лікування.

раз на раз не приходиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курение - это не привычка, а болезнь. Еще в 70-х годах Всемирная организация охраны здоровья вызнала курение наркотиком №1. Наркоманов нужно лечить, а не агитировать. Это все равно что призывать больных раком месяц не болеть. ИМХО.

Ніяка це не хвороба, і наркотик дуже сумнівний. Людина не може кинути курити, коли куріння стає РИТУАЛОМ. Це на 99% психологічна залежність. Просто курець вже не уявляє, як можна зранку не попити каву під цигарку, не уявляє як це вживати алкоголь і при цьому не курити... Коли куріння стає частиною життя, тоді кинути важко... Але все-таки - дуже реально.

Тим більше, подумайте скільки існує людей, в яких життя саме по собі настільки буденне, що куріння для них може служити єдиним, хоч і досить сумнівним, джерелом насолоди... Навряд така людина захоче віддавати і його...

Так це дійсно психологічна залежність, доведено що фізичної залежності від нікотину майже немає, тобто вона дуже мала і її можна не брати до уваги. Проте тут є ще один фактор - психологчіна залежність лікується не набагато легше ніж фізична, а в деяких випадках навіть важче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо мені тоді робити під час цієї акції якшо я все життя не курю? :)

:):):D

в знак протесту можеш почати курити :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курив 7 років останні 4 роки по пачці в день.

Кинув курити за одни раз, навіть не помітив, і курити взагалі не хотілося. Правда було 5 спроб.

До чого я веду: курити кинути легко, просто потрібно УСВІДОМИТИ що куріння тобі непотрібно.

Я усвідомив це з 5-го разу, хтось з 3-го, ще хтось з 15-го, а хтось за все життя не усвідомить.

Говорити що потрібно кидати курити всі говорять, але навіть 5% з них не усвідомлюють цього в повній мірі.

І куріння - це тільки психологічна залежність. Я не міг кинути курити, бо не міг уявити, як це я вийду з квартири і не закурю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за офтоп...

я 10 років був заядлим курцем, викурював п 1-1.5 пачки на день...

кинув палити за один день...

абсолютно нічого страшного в тому немає...

кого цікавить - раджу почитати А. Карр "Легкий способ бросить курить"

Скептикам, які скажуть "як книжка може в тому допомогти" відповім - може. Випробував на власній шкурі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...