Перейти до змісту

Продам 4К Smart телевізор LG 43UH603V


Рекомендовані повідомлення

@Такер а я тобі нічого і не забороняв писати, не перекручуй. Але на мою думку, немає чого хаяти секс, не спробувавши його :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SergLutsk сказал:

Друже, ти десь між рядків щось вичитуєш своє чи як тебе розуміти ? Хто і що тут з чим порівнював ? Мова велась виключно про те, що оператори ТВ ще навіть в середньостроковій перспективі дуже не скоро почнуть надавати (якщо взагалі почнуть) контент даної якості. І все ! Більше ніхто і словом не обмовився чи гарний це телевізор, чи гарно він показує, чи варто його брати. Ти сам десь щось собі надумав і починаєш розказувати які всі кругом відсталі від життя, один ти в темі.  Схаменись і перечитай ще раз про що йшла мова :)

Може ти й правий, як в темі про продаж 4к телевізора пишуть "а що ж дивитися в 4к" і у відповідь "4к контенту в ефірі ніколи не буде" та це ще й на Борді, то й не таке зрозумієш. Я й сприйняв це як "нє фіг купувати ці 4к телевізори". :)  А виявляється ви просто хотіли ТС-у підсобити в продажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную тут більше не флудити і обговорювати 4К в темі

Модерів прошу перенести пости, не пов'язані з продажем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Kiolan сказано:

Чим більше флуду , тим більше підйом теми

 чому флуд?

чим більше вникати в цю тему, тим більше ресурсів з 4К буде навколо нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, vaz75 сказал:

@Такер а я тобі нічого і не забороняв писати, не перекручуй. Але на мою думку, немає чого хаяти секс, не спробувавши його :)

ніхто ні на кого не нападав- що ти тут захищати взявся. оживив тему , тут потенційні покупці більше корисного прочитають про перспективи 4к для нашого регіону ніж у тенетах інтернету. Ти проти объективу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Такер сказал:

ніхто ні на кого не нападав- що ти тут захищати взявся. оживив тему , тут потенційні покупці більше корисного прочитають про перспективи 4к для нашого регіону ніж у тенетах інтернету. Ти проти объективу.

 

Я за, але не як флуд. Відписуйся в іншій темі, пліззз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лишилося 4 штуки з партії по найнижчій ціні. Не пропустіть можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто вже купив, відгукніться. Як враження? Тато хоче телевізора, ото призадумався. Цей варіант мені подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі телевізори з "дешевої" партії продано. Надалі можна доставити, ціна 11800 грн. Якщо цікавлять інші марки і моделі, будь ласка в ПП. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4к - не 4к... смарт - не смарт... чого ви сперечаєтесь? ціна нормальна, якістне зображення, непоганий звук. що ще потрібно?

більше року придбали подібний телевізор. не жалкуємо (хоч особисто лише декілька фільмів у 3д глянув). теща особливо задоволена - серіали в любий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вдалося знайти ще декілька штук за доступнішою ціною. 10900 кількісь обмежена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2017 at 16:19, Саня сказал:

Як враження?

Враження від апарату чи від продавця? Тут в обох випадках GOOD!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв у arrival22 даний телевізор. Ціною, якістю і сервісом дуже задоволений! Рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...