Перейти до змісту

Танзанія


Alpo

Рекомендовані повідомлення

 

Всім привіт! У цьому році наприкінці літа моя родина бажає вирушити відпочити у Танзанію, а саме на Занзібар. Це відносно новий напрямок, тому в мене виникає багато питань з організації відпочинку. Це не дуже дешево, м”яко кажучи, і велика частка ціни припадає саме на переліт. Тому мене цікавить такий момент, чи можливий такий варіант, поїхати до Польші, а там лоукостом, якщо є такий напрямок. Якщо хтось знає, де це подивитись, будь-ласка підкажіть. Або можливо у нас є такі туроператори, які організовують чартери в цьому напрямку, щоб вийшло дешевше ніж з пересадками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лоукост з Польші переважно більше по Європі, я думаю до Танзанії в будь-якому випадку вийде з пересадками. І не факт, що дешевше ніж з України.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У гуглі по запиту “чартер занзібар” на першій сторінці видає TPG. Гадаю, далі ясно, що робити?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, TPG продає туди. Як літають (з пересадками чи без) не знаю. В Шармі був то там два брата (українці) казали, що літали на Занзібар через TPG, все сподобалось. Так що я пропонував би не страждати ... :) а брати через цього оператора. Блін, схоже на рекламу вийшло, але ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи дорого в TPG цей чартер чи ні в порівнянні з європейськими перевізниками, але те що в Європі перельоти на порядок дешевші у всіх напрямках ніж у нас то факт, до того ж напрямків там набагато більше, можна летіти не тільки з Польші а й з іншої країни Європи, до того ж якщо бронювати квитки за кілька місяців то вийде ще дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Alpo сказал:

 

...Тому мене цікавить такий момент, чи можливий такий варіант, поїхати до Польші, а там лоукостом, якщо є такий напрямок. Якщо хтось знає, де це подивитись, будь-ласка підкажіть...

Ось тут можна подивитись ціну з будь-якої країни світу. https://www.kiwi.com/uk/ Потрібно "погратися" з настройками (кі-ть пасажирів, датами і т.д.) покаже все ;) навіть скільки часу пересадки/зупинки чекати і де саме, чи потрібно перереєстровувати багаж і т.д.

Тури бачила ще в join up (є офіс в Луцьку)  http://joinup.ua/poisk-tura-full/?country=107&town=kyiv&date_from=15.08.2017&date_end=19.08.2017&nights_from=5&nights_end=14&adult=2&children=0&curr_code=4 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, natalka) сказал:

Ось тут можна подивитись ціну з будь-якої країни світу. https://www.kiwi.com/uk/ Потрібно "погратися" з настройками (кі-ть пасажирів, датами і т.д.) покаже все ;) навіть скільки часу пересадки/зупинки чекати і де саме, чи потрібно перереєстровувати багаж і т.д.

Тури бачила ще в join up (є офіс в Луцьку)  http://joinup.ua/poisk-tura-full/?country=107&town=kyiv&date_from=15.08.2017&date_end=19.08.2017&nights_from=5&nights_end=14&adult=2&children=0&curr_code=4 

 

Дякую, дуже корисний інструмент. "Загрався" в ньому майже на годину))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.02.2017 at 14:42, Fala сказал:

У гуглі по запиту “чартер занзібар” на першій сторінці видає TPG. Гадаю, далі ясно, що робити?)

 

21 час назад, snouden сказал:

Да, TPG продає туди. Як літають (з пересадками чи без) не знаю. В Шармі був то там два брата (українці) казали, що літали на Занзібар через TPG, все сподобалось. Так що я пропонував би не страждати ... :) а брати через цього оператора. Блін, схоже на рекламу вийшло, але ні.

Подивився, бачу. Тобто це надійний туроператор? Просто перший раз чую про них. Ще й Рено Сандера розігрують, якщо купляти в них тур. Схоже на ідеальний варіант з першого погляду, що мене трохи насторожує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TPG  давно на ринку, але сервіс кульгає останнім часом. Хоча зараз вони возять в багато напрямків, які інші туроператори не покривають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це національний туроператор, великий, який мабуть ще з 90-х років працює в Україні. Бо пам'ятаю ще на початку 2000-х батько часто користувався їх послугами, бо там працювала його сестра. Доречі, доволі часто вони проводять якісь розіграші ( в хорошому смислі цього слова), тому не довіряти їм у мене поки немає жодних причин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло, тобто такі розіграші для них це норма. 

Дякую всім, буду дізнаватись та щось вирішувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 22.02.2017 at 15:57, Alpo сказано:

 

Подивився, бачу. Тобто це надійний туроператор? Просто перший раз чую про них. Ще й Рено Сандера розігрують, якщо купляти в них тур. Схоже на ідеальний варіант з першого погляду, що мене трохи насторожує.

Там ще і подорож розігрують кожного тижня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...