Перейти до змісту

Пам'ятайте Максима!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Вчора куля снайпера забрала від нас лучанина Максима Гринчишина. Макс був найсвітлішим бійцем, якого я знав. 

Думав, що сліз в мені не лишилось за три роки.... Помилявся.

Прометей. Я пам'ятатиму тебе.

Пам'ятайте Максима!!!

FB_IMG_1487571360165.jpgScreenshot_2017-02-20-08-41-06-338_com.facebook.orca.png

Любава.JPG

16681466_1899196620316749_4294977293109364254_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра біля 9:00 Максима привезуть у Луцьк.

Не дивуйтесь перекритому центру міста. Повірте - Максим вартий того. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із загиблим на Сході лучанином Максимом Гринчишиним можна буде попрощатися завтра, 21 лютого.

Про це повідомив заступник луцького міського голови Сергій Григоренко.

Зокрема, за його інформацією, 21 лютого можна буде попрощатися в нижньому храмі Ствято-Троїцького собору.

Відспівування Максима Гринчишина відбудеться в середу, 22 лютого. Поховають його на Алеї почесних поховань. 22 числа в місті оголосять жалобу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Присвячується палким прихильникам Анатолія Тимощука

Цитувати

Максим був на передовій невизнаної війни... Він був моїм зведеним братом... Моя мати давала йому захистну молитву, та молилася за нього.... Ще декілька днів тому вітав мене з днем народження. Я бажала йому у відповідь... Останній його веселий смайлик виявився прощальним... 
Я не можу повірити. Не хочу. Відчуття наче це якась паралельна реальність, наче я сплю і бачу жахливий сон, де на своїй землі гине мій брат, моі друзі дитинства, моі земляки... А людина, з якою я розділила половину свого життя, кормить, можливо, вбивцю мого брата щавермою та хачапурі... А в зрадливих новинах все про те, що втрат на передовій немає... 
Щира злість у ці хвилини не дає спати. Я бережу цю злість, тримаюсь за неі, бо коли вона відступить, то буде лише біль...
Максим загинув у битвах за мирні наші сни, за реальність без паралелей... 
У Максима залишилась мати, біль якої страшно уявити, сестра, родина, близькі друзі... Слова співчуття не зможуть, на жаль, зменшити біль втрати... Хочеться кричати. Хай біль кожного трансформується в силу... Силу зупинити смерть цілого покоління наших чоловіків, сліз матерів, батьків, жінок, дітей... Хай ця сила подолає вкінць ворога, і в першу чергу внутрішнього....

...Лети до світла... Дякую, що був..

 Щоб розуміти, Надія Навроцька зведена сестра Максима, "а людина, з якою я розділила половину свого життя, кормить, можливо, вбивцю мого брата щавермою та хачапурі..." - Анатолій Тимощук, колишній чоловік Надії...

 

Ді, прошу пардону! Якщо ти вважаєш, шо я перегнув, можеш видалити цей пост, я аніскілечки не ображусь.... настрій-гі@но....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра всіх, хто на авто, прошу під'їхати з 8:30 до знаку ЛУЦЬК, що за рівненським кільцем. Будемо зустрічати ГЕРОЯ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Крім ордена, Максиму присвоєно звання "лейтенант". Посмертно.

Орден вручено мамі героя.

Герої не вмирають!

 

Макс орден.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...