Перейти до змісту

Бєги ілі умрі!!!!


Onil

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, vaz75 сказал:

А заіпали, цитую, "загальні фрази", які до реального, життя не мають жодного стосунку, вмикаєш, так би мовити, прохфесора-теоретика.

А які ти фрази хочеш отримати? Не знаєш, як пояснити дитині, що зістрибнути з даху - то не дуже приємно? Чи може, як перестати заглядати в жопу дитині і ростити її більш самостійною? Чи ти хочеш почути, як зацікавити дитину якоюсь справою, щоб вона забила х*р на різні дурощі?

 

Хоча легше нити, що то "контактікі" винуваті, середовище не таке, як треба. От тільки чомусь одні діти в цьому середовищі можуть вирости нормальними, а інші стають дегенератами. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь
17 годин тому, Соромітник сказано:

можна подумати що такої фігні не було три місяці, чи рік, чи три чи 10 назад

ну не писали про це всі журнішлюшки підряд і тому батьки спали спокійно та як завжди забивали на своїх чад

походу черговий вброс для народу шоби не слідкували за владою... АТО уже не пробирає – переключилися на дітей

йдучи за твоєю тупою логікою, то зараз взагалі нема чого писати про якісь інші проблеми, крім АТО. Але й навіть якщо будуть писати про одне лиш АТО, то почнеш скавулити, що "що!? нема більше проблем, крім АТО?!"

 В мене похресник повісився в 15 років, в 2010му... Вдень. Батьки були вдома. Ні записки, нічого, щоб могло б це пояснити... І сім'я нормальна! (я сусід, товариші з дитинства)... Так, "синіх китів" і такого інета тоді ще не було, але хтось то на його психіку вплинув!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, jack74 сказано:

Так, "синіх китів" і такого інета тоді ще не було, але хтось то на його психіку вплинув!

про що й мова, що сині кити ні на що суттєво не впливають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сині кити звичайно що ні на що, крім планктону, суттєво не впливають...  вони ж в океані плавають... А от різні мудаки (маніяки, збочинці, уроди і т.д.) впливають! А от інструменти, котрі вони використовують для впливу, вдосконалюються... "йдуть в ногу" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

@veter , а по темі є що сказати?

По темі - різного роду вивихи в наш шаленний вік не рідкість. В кожного своя голова не на воші. Одні стрибають на мотузці, інші ходять по грані (в свій час в шкільному віці теж любили на 13-ти поверховій будівлі побігати по старому совоковому бетонному парапету), когось вабило "біле братство", кому чого не вистачає в житті. Тим більше в юному віці люди не сильно переймаються такими питаннями, як відповідальність, почуття рідних і близьких людей, можливість втратити все, абсолютно все, бездумно, одним невдалим кроком - життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, veter сказал:

@Соромітник не напружуйся, баригуватий троль буде гавном метатись навіть утопаючи в ньому. В нього це характерна риса така, так би мовити захисна реакція :D Його протилежні і відмінні погляди мало цікавлять, його пре від конфронтації :D

ти ще Карамбі підмахни, як я йому напишу, я так поняв, під любого ляжеш, лише щоб в мене какахою метнути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

ти ще Карамбі підмахни, як я йому напишу, я так поняв, під любого ляжеш, лише щоб в мене какахою метнути

По собі знов судиш. Я під мужиків не лягаю, якщо в тебе це явище прийнятне то не потрібно його до всіх застосовувати і виносити на загальний огляд.

 

Я б із радістю перестав метатись, але ж ти тільки і чекаєш моменту щоб піддраконити якоюсь заїздженою фразочкою або баянчиком, бо ж де ж я ж тебе ж колись зацепив, ти ж Вєлічіна, куда ж мені до вассс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, veter сказал:

 

Я б із радістю перестав метатись, але ж ти тільки і чекаєш моменту щоб піддраконити якоюсь заїздженою фразочкою або баянчиком, бо ж де ж я ж тебе ж колись зацепив, ти ж Вєлічіна, куда ж мені до вассс

ти дурачок, який зовсім не розбираєтся в людях, а саме гірше те, що регулярно замахуєш за те, в чому сам стократ гірший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

ти дурачок, який зовсім не розбираєтся в людях, а саме гірше те, що регулярно замахуєш за те, в чому сам стократ гірший

В свому оці колоди не видно, а в чужому скалку замітив. Розумовий розвиток і психоаналіз у опонента пруть через всі отвори кремезного тіла, дивуюсь, куди стільки інтелекту одній особі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, MANJAK11 said:

ти ще Карамбі підмахни

 

Ну це навряд чи. Якщо карамба сам собі буде підмахувати, модери відразу спалять ))

 

А може й ні. Спробуй перевірити, зарегай новий нік, ну там Manjak11_forever (щоб ніхто не здогадався, що це ти :0016:), і став сам собі +. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

 

Ну це навряд чи. Якщо карамба сам собі буде підмахувати, модери відразу спалять ))

 

А може й ні. Спробуй перевірити, зарегай новий нік, ну там Manjak11_forever (щоб ніхто не здогадався, що це ти :0016:), і став сам собі +. 

Бот ти не цікавий, дискусії не буде, емоцій мало :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

11 minutes ago, veter said:

Бот ти не цікавий, дискусії не буде, емоцій мало :D

 

Та да, не буде. Ось де справжні емоції (куди там мені до тебе :D):

veter.jpg.0d6522086bad67c9102d766463d31b95.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це жопа! я чуть не впав як побачив,вчора мала показала фотку, яку їй подруга перекинула,на фото їхня спільна знайома,кароч це дівчинка показує як вона виконала одне із завдань цієї гри "Синій кит",порізала собі руку, мав бути якийсь малюнок.Дружина знайшла телефон мами,передзвонила і розповіла про фото,а вона каже, я свою дитину сильно люблю і такого не може бути.

IMG_1399[1].JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 ой красава, знов вліпив. Бот закинь свій висєр, який був запощений перед цим повідомленням. Давай будемо послідовними :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yura-patriot сказано:

а вона каже, я свою дитину сильно люблю і такого не може бути.

 

Вона переживає за свою доньку і боїться суспільного розголосу, швидше за все. Суїцидник - клеймо на все життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, veter сказано:

Вона переживає за свою доньку і боїться суспільного розголосу, швидше за все. Суїцидник - клеймо на все життя

Ну певно,але я рахую,що ми мусили подзвонити і попередити,хоча я думаю мама вже все знала,а якщо не знала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yura-patriot сказано:

Ну певно,але я рахую,що ми мусили подзвонити і попередити,хоча я думаю мама вже все знала,а якщо не знала...

Однозначно, попередити мусово в такому випадку, до біди 1 крок (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, veter said:

Суїцидник - клеймо на все життя

 

Ну прям таки. От "мусорок" - це дійсно на все життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

 

Ну прям таки. От "мусорок" - це дійсно на все життя.

Навіть не здогадуюсь про кого йде мова, нажаль. Я ж говорив раніше - дєтєктів з тебе ніякий (перегляд Шерлока не панацея :D), та і взагалі так шо нєбудь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, veter said:

Навіть не здогадуюсь про кого йде мова

 

Чи то така ж трандьож як і з "резюме мого брата"? :0016:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 який в тебе середній бал атестата? Напевно золота медаль, як мінімум :D

 

 

П.с.: упс мозолік)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, veter said:

@yu2007 який в тебе середній бал атестата?

 

який такий бал, я ще в школі вчуся, синіх китів ловлю

 

4 minutes ago, veter said:

П.с.: упс мозолік)))

 

Спробуй якийсь "антімозолін", кажуть допомагає. Дивись, геморой собі не підхопи )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, yu2007 сказал:

Чи то така ж трандьож як і з "резюме мого брата"?

та ти що, яка триндьож, він ще й рибак з 25літнім стажем, як  то кажуть *пити, курити і рибачити почав раніше ніж розмовляти* :) Така всебічно розвинена людина, несе нам ізюм мудрості, а ми такі козли, не розумієм, ще й як посміли, мінуса поставили й вздумали прерікатись в темі про зброю, є тільки дві думки, його і неправильна, то мабуть від командира, якій профпригодність провіряє, в спадок дісталось :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

В нормального суіцидника, те життя не таке вже й довге.:lol:

Ну чому ж можливі варіанти із суїцидом в ярому припадку старчєского маразму, хоча б як варіант ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...