Перейти до змісту

Порадьте відео реєстратор


Damask

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт,

маю намір встановити на автомобіль відео реєстратор, наразі їх настільки багато що уже запутався выборі.
Бюджет до 3000 грн.
Вимоги: старт при заведені машини,  підтримка карток пам'яті до 64 ГБ, Full HD.

Буду радий будь яким рекомендаціям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відписав Вам в приват. На всякий випадок залишу і тут інформацію: Це Falcon hd60 lcd. Брав ось тут: http://rozetka.com.ua/falcon_hd60_lcd/p8135319/

Кріпиться на дзеркало, непомітне для оточуючих, тобто можна спокійно залишати на ніч і не знімати. Єдиний мінус - це те, що в мене і штатна зарядка до нього, і нова куплена (обидва 12V -> microUSB) чомусь або відразу практично перестають працювати, або щось з ними твориться незрозуміле - то заряджає, то ні. Відповідно то працює реєстратор, то не працює. Але якщо тупо взяти перехідник 12v-> usb і кабель з мікроюзб штекером, то все ідеально. Чи це в мене лише так, чи десь я сам винен в тому не знаю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні якраз хотів тему створити для поради у виборі відеореєстратора. Щоб не повторюватись хотів би запитати про ці пристрої але трохи із меншим бюджетом. За які гроші  можна взагалі придбати відеореєстратор нормальний та не дорогий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайний китай глючить і швидко вмирає( максимум що в мене протримався то півтора роки) ,хоча і вартує не дешево(зовсім дешеві знімають погано). Я для себе вирішив,що буду брати Сяомі,отзиви по ньому гарні,да і брат вже як пів року юзає такий....це ціна- якість,хоча 2000 грн,то дороговато))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене реєстратор G1W. ціна на Алі в районі 50 дол. Приклад відео день/ніч під спойлером (не забудьте включити в ютубі фулХД)

відео  
Hide  
ніч  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bodia88888 сказано:

Не юзаю, просто натрапив

Варто глянути на формат запису і половина питань стосовно ціни відпадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо когось зацікавив відеореєстратор G1W - пишіть в приват (окрім мого є один на продаж, 1200 грн.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Взяв собі Xiaomi - приклади фото і відео тут. Вчора переналаштував його так як налаштування відео були не оптимальні. по можливості закину нові відео.

https://drive.google.com/drive/folders/0B2l9_KCBN6uJOUI2RlFZRkYxbEk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Damask сказал:

Взяв собі Xiaomi - приклади фото і відео тут. Вчора переналаштував його так як налаштування відео були не оптимальні. по можливості закину нові відео.

https://drive.google.com/drive/folders/0B2l9_KCBN6uJOUI2RlFZRkYxbEk

На розетці купував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підніму темку так як настав час оновлення техніки.

Порадьте хороший відеореєтратор з найкращою якістю зйомки на сьогоднішній день. Мій старий DOD LS460W GPS сумлінно відпрацював більше 15 тисяч годин і тепер знімає трошки розмазано хоча лінза чиста, тому думаю оновити. Хотілося би щось ще з кращою якістю зйомки, щось типу того як знімають нормальні телефони чи гоупро...

Цікаво, реестратори зі зйомкою в якості 4К вже випускають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Є в наявності Cyclone dvh 41;620грн,Dvf 70-740грн.,dvf-85 wi-fi 1640грн.Є ще дзеркало реєстратор з камерою заднього огляду 740грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...