Перейти до змісту

где у вас таскбар и почему?


Shkoder

немного о вашем таскбаре =)  

56 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

таскбар - неотъемлемая часть системы и сильно влияет на юзабилити. поэтому его расположение тоже важно.

например, на ноутбуке у меня стоит "эмулятор" MacOSX и таскбар сверху. для ноута такое расположение, imho, действительно удобно, так как обычно на ноут я смотрю сверху вниз и получаю больше информации, а кроме того тачпед не сильно располагает к длинным перемещениям. с таскбаром сверху окна и таскбар становятся "ближе".

а вот на десктопе, после приобретения 24" монитора, я долго экспериментировал с таскбаром перемещая его то так, то эдак и все-таки остановился на расположении слева, шириной в две колонки. во-первых он вне основного поля зрения и это нормально - в процессе работы смотреть там особо нечего, пускай не мельтешит :) во-вторых, софта я обычно запускаю немало, а при вертикальном расположении больше помещается на таскбар с краткой аннотацией. и в-третьих, как я уже говорил, в wide большой диагонали "рабочей зоной" является 70-80% в центре, а остальные 20-30% являются, скорее, вспомогательной областью. вынести миранду направо я придумал еще очень давно, на wide она просто оказалась на своем месте. вот левую часть долго думал как задействовать. таскбар - лучшее решение :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розположення: внизу.

Рядки: 4, не дуже давно став практикувати розтягування панелі швидкого запуску на нижній рядок.

Перманентний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Под виндой:

Снизу в две строки.

Сверху исчезающий РокетДок

Под ФриБСД - сверху ,исчезающий. Стоит компиз, так что работа с окнами максимально удобна и без таскбара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя а я консерватор. В принципі як і більшість.

Знизу, 1 рядок, постійно на екрані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таскбар - однострочный и сверху. Удобно. Снизу расположен "маковский" исчезающий "док" - по сути та же панель быстрого запуска и индикатор открытых окон (с одним отличием от "виндовского" таскбара - окно отображается в "доке" только если оно в него свёрнуто). Вообще часто (особенно под Вистой - просто в ней гораздо более толково по сравнению с ХР реализован выбор окон) пользуюсь Альт-Табом, т.е. таскбар практически без надобности. Кроме того он исчезающий - зачем лишнее место на мониторе "хавать"? Пусть и 22", но не хочу я его постоянно наблюдать :D

Да, и ещё - практически все окна развёрнуты на весь экран, все панельки-менюшки минимизированы, приложение имеет максимально доступное место для отображения информации :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Які ви всі грамотні! Прочитала тему, зрозуміла:

1. з Таскбар не знайома.

2. Певно зручна утіла.

3. Хочу теж.

Скачала Taskbar Shuffle 2.2 і поставила, а що далі?

Проконсультуйте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Які ви всі грамотні! Прочитала тему, зрозуміла:

1. з Таскбар не знайома.

2. Певно зручна утіла.

3. Хочу теж.

Скачала Taskbar Shuffle 2.2 і поставила, а що далі?

Проконсультуйте :)

:):)

не треба нічого качати, це стандартна приблуда ще з Win 95 (полоска з відкритими програмами, де кнопка Пуск або Start)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Laska, таскбар - стандартна приблуда в віндвз (полоска знизу, на якій видно значки відкритих програм). Нічого доставляти нетреба.

по темі: Вмене таскбар знизу. не ховається. 2 стрічки. одна занята панеллю швидкого запуску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за тупість, я це називаю панеллю швидкого запуску. Чи я знов не те втнула?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в МАКе таскбар на левом мониторе слева вертикально. Он же совмещен с квикланчем. в виндовом ноуте таскбар сверху, одна строка, перманентный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знизу, постійно на "веду" ))))) полюбляю помічати ті програми чи сторінки, що запускають без мого дозволу, чи онновлюються)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я - консерватор. дефолтний гном - то є добре. Пробував і зникаючі панельки і компіза довго мучив з знакаючим авантом, а потім змирився і віддав на з'їдення добрий шматок свого 17-ки монітора, звик і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Вибачте за тупість, я це називаю панеллю швидкого запуску. Чи я знов не те втнула?

Ага, "панель швидкого запуску" це частина таскбару :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за тупість, я це називаю панеллю швидкого запуску. Чи я знов не те втнула?

Ага, "панель швидкого запуску" це частина таскбару :)

Дякую, просвітили. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня все стандартно, в 1 строку, снизу, не убирается...

и вид классический, как у 2000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене усе просто і практично

post-3233-1208529845.jpg

post-3233-1208529934.jpg

раніше стояла панель Thoosje Sidebar толку мало бо робочий стіл бачив пару сек. коли загружався комп., і до того ж оперативу нагружає, довго запускається(Thoosje Sidebar один з мінусів цієї панельки) і особисто мені вони зовсім непотрібні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знизу

1 рядок

і постіно на робочому столі ;) стандартно

в ХР: Windows classic style. таскбар тоже classic

і ніяких "тормозків" типу StyleXP, Windowblind і їм подібних

(хочеться щоб вінда робила те що я хочу і коли схочу :smile3: і найоперативніше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...