Перейти до змісту

Потрібна допомога! Викрали техпаспорт і електропилку з авто.


Irina_G

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні вночі розбили скло в автомобілі Fiat Doblo біля Олімпії на Кравчука і викрали електропилку Forte, магнітолу та техпаспорт. Можливо, хтось щось знає, знайде техпаспорт на Fiat Doblo білий 2007р., або комусь запропонують пилку, будь ласка, зателефонуйте 0660801234.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там точно якась шпана промишляє, в знайомого в тому районі багато раз в машину залізали(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Irina_G сказано:

Сьогодні вночі розбили скло в автомобілі Fiat Doblo біля Олімпії на Кравчука і викрали електропилку Forte, магнітолу та техпаспорт. Можливо, хтось щось знає, знайде техпаспорт на Fiat Doblo білий 2007р., або комусь запропонують пилку, будь ласка, зателефонуйте 0660801234.

Вам в поліцію пряма дорога. В мого товариша там теж документи поцупили і гаманець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в поліцію....і нічим вам не допоможуть.

в мене ноут викрали з машини, є відео з камер спостереження,  видно номери автівок на яких вони приїхали, відбитки пальців....і нічого.

лише довідку про крадіжку видали. от така в нас поліція - видає довідки і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліцію викликали, слідчі були, познімали відбитки. Поки що нічого більше не сказали. На найближчих камерах машину не видно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Irina_G сказал:

Поліцію викликали, слідчі були, познімали відбитки. Поки що нічого більше не сказали

І нічого вони більше не скажуть...на жаль наша поліція на сьогоднішній день є статистичним органом, - приїзджають, фіксують і на тому все закінчується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене рік назад викрали акумулятор, правда на іншому районі, і жодного дзвінка від поліції. Думаю що варто зайнятись процедурою відновлення техпаспорту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене також на Кравчука біля Олімпії розбили скло, думали що гаманець лежить. Декілька років назад у знайомих там викрали два велосипеди, зафіксовані лиця на камеру, результату нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, veter сказал:

Вам в поліцію пряма дорога. В мого товариша там теж документи поцупили і гаманець

в мене на районі за всі крадіжки жодного разу нікого не знайшли....та й , напевно, не шукали. Було всяке: колеса знімали, обдирали зовнішні  елементи, били вікна і ламали замки і т.д. Особисто у мене "пішли" молдінги, а через тиждень протитуманки, і постійно крадуть то заглушки якісь , ковпачки і т.д. Кому чого не вистачає то те можна знайти в сусідньому дворі, якщо у самого рука не піднімається то знаходяться спеціально навчені "люди"

 

Треба самим висиджувати і ловити, як робили хлопці пару разів біля гуртожитку на Ніла Хасевича. Поліція тут не допоможе, міліція могла би знайти когось, збити собі пару гривень і таким образом відбити бажання красти, а заодно і нирки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

техпаспорт лишаєш в машині?!?! :ohmy: та ще й на ніч?!?! м-дааа....

 

думаю, чекай (і сподівайся щоб подзвонили) дзвінка з пропозицією викупу. І охороняй машину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ловити самому, і що далі? пригрозити пальчиком і відпустити...

якщо примінеш силу - отримаєш як мінімум за хуліганство, а їм, за намір скоїти злочин, нічого не буде.

як варіант "мочканути" і закопати, щоб ніхто не бачив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Marshall сказал:

ловити самому, і що далі? пригрозити пальчиком і відпустити...

якщо примінеш силу - отримаєш як мінімум за хуліганство, а їм, за намір скоїти злочин, нічого не буде.

як варіант "мочканути" і закопати, щоб ніхто не бачив :)

Там варіантів багато. можна здати правоохоронним органам, і слідкувати як слідство ітиме, можна весь ряд пальців чимось важким переламати. Головне щоб у впійманих бажання брати відпало і слушок по району пройшовся. Там отморозки в основному промишляють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розвію трохи мрачну обстановку в темі, нічого вже не зміниш!

Мужик пробив колесо, припаркувався на узбіччі, дістає домкрат і починає знімати колесо. Тут підходить інший мужик:
- Ти що робиш?
- Так от, колесо знімаю
Другий мужик дістав монтировку, як дасть по лобовому склу:
- А я, мабуть, магнітолу візьму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь якась похожа тема була.того літа бачив на парковці вночі.хлопчина молодий років 20.вибив скло покопошився в машині і спокійно пішов.це було в центрі  за той місяць 3 машини знаю почистили з деяких запчастини знімали.до цього часу ніхто нікого не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Такер сказал:

Там варіантів багато. можна здати правоохоронним органам, і слідкувати як слідство ітиме, можна весь ряд пальців чимось важким переламати. Головне щоб у впійманих бажання брати відпало і слушок по району пройшовся. Там отморозки в основному промишляють

заставити востонавлювати машини над якими вони чи їхні друзі потрудилися.як варіант.власнику добре и в них може бажання красти пропаде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та чого так паритись за тех паспорт. там процедура відновлення єрундова і відносно недорога. а от майно і пошкодження машини вже не вернеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, продавець111 сказал:

того літа бачив на парковці вночі.хлопчина молодий років 20.вибив скло покопошився в машині і спокійно пішов.

 

І ти спокійно це наблюдав? Тим більше, спокійно про це пишеш? Чи я щось не так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зібратись і посидіти почекати.

А коли прийдуть - то чемно з ними привітатись!

Щей кавою пригостити десь з виїздом на природу....тай там випадково забути їх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Polehan сказано:

та чого так паритись за тех паспорт. там процедура відновлення єрундова і відносно недорога. а от майно і пошкодження машини вже не вернеш

Підкажіть, будь ласка, за відновлення техпаспорта. Там штраф треба платити?

Машину шкода. Вони хотіли вийняти вікно, ущільнювач порвали і дверку подряпали, не вийшло. Тоді скло розбили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Irina_G сказал:

Підкажіть, будь ласка, за відновлення техпаспорта

я точно непамятаю. там документи власника треба, і плату за новий техпаспорт ну і думаю експерта пройти. якшо треба то можу взнати точно, однокласниця там працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Irina_G Звонив питав. Треба паспорт, ідентифікаційний код, писати заяву про втрату, в ній я так поняв треба написати шо ви згубили техпаспорт. Бланк коштує 201 грн. Скоріше за все ще треба буде пройти експерта(ще близько 200грн) Якшо паспорт вкрали, як у вашому випадку, тоді треба довідку з поліції, тоді пояснюючу ту нетреба. Але, порадила написати про втрату, з крадіжкою буде більше волокіти паперової, відповідно займе більше часу. Вирішуйте самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...