Перейти до змісту

Шукаю майстра/сервіс по ремонту планшетів


Рекомендовані повідомлення

Шукаю майстра/сервіс по ремонту планшетів. Китаєць. Проблема з батареєю або зарядним пристроєм. Швидше другий варіант, так як відпаявши батарею планшет не вмикається. Світиться тільки підсвітка екрану, вимикається і через декілька секунд вмикається. І так циклічно.

Або дайте пораду. У виключеному стані на гнізді для зарядки 5,00-5,03 В. При спробі включити значення скаче від 4,85 до 4,95 В. ЧИ це нормально? Заряд батареї приблизно 2,9. Це вже кирдик чи можна зарядити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Who0 сказано:

Шукаю майстра/сервіс по ремонту планшетів. Китаєць. Проблема з батареєю або зарядним пристроєм. Швидше другий варіант, так як відпаявши батарею планшет не вмикається. Світиться тільки підсвітка екрану, вимикається і через декілька секунд вмикається. І так циклічно.

Або дайте пораду. У виключеному стані на гнізді для зарядки 5,00-5,03 В. При спробі включити значення скаче від 4,85 до 4,95 В. ЧИ це нормально? Заряд батареї приблизно 2,9. Це вже кирдик чи можна зарядити?

більш на все, змахує на те, що планшет включив режим OTG

або сам коннектор замкнув, або проц вилетів

якщо по часу (2-3 дня) вам не критично - можу глянути (пишіть в приват)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малувато на батерейці підзарадити і підкинути назад, тоді робити висновки, якщо нема чим то до спеца

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, flashmax сказано:

більш на все, змахує на те, що планшет включив режим OTG

або сам коннектор замкнув, або проц вилетів

якщо по часу (2-3 дня) вам не критично - можу глянути (пишіть в приват)

флешку з апарата скатати і зчитати можеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Voronin10 сказано:

флешку з апарата скатати і зчитати можеш?

 на жаль не маю відповідного оладнання 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, flashmax сказано:

більш на все, змахує на те, що планшет включив режим OTG

або сам коннектор замкнув, або проц вилетів

якщо по часу (2-3 дня) вам не критично - можу глянути (пишіть в приват)

Роз'єм для зарядки окремий. Мікро юсб не задіяний. Раніше він заряджався по трохи, але тільки у виключеному стані. Включений всеодно сідав при зарядці. А потім довго не користувались, батарея сильно розрядилась і тепер взагалі не заряджається. 

Ще один симптом був - при розрядженій батареї і включеному зарядному, якщо включати планшет то екран в нього починає мерехтіти, сипатись, полосками йти. Але після того як трохи зарядиться, включався нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Who0 сказано:

Роз'єм для зарядки окремий. Мікро юсб не задіяний. Раніше він заряджався по трохи, але тільки у виключеному стані. Включений всеодно сідав при зарядці. А потім довго не користувались, батарея сильно розрядилась і тепер взагалі не заряджається. 

Ще один симптом був - при розрядженій батареї і включеному зарядному, якщо включати планшет то екран в нього починає мерехтіти, сипатись, полосками йти. Але після того як трохи зарядиться, включався нормально.

тре дивитись струм споживання від АКБ і від ЗУ - це хоть трохи проянить ситуацію

а 5в на mUSB це не нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на акб 2.9в, то в першу чергу треба буде зарадити (замінити) її відєднавши від планшета, до 3.5в хоча. А там буде видно, що далі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

On 25.01.2017 at 13:01, flashmax сказано:

тре дивитись струм споживання від АКБ і від ЗУ - це хоть трохи проянить ситуацію

а 5в на mUSB це не нормально

 

17 годин тому, kushmiruk сказано:

Якщо на акб 2.9в, то в першу чергу треба буде зарадити (замінити) її відєднавши від планшета, до 3.5в хоча. А там буде видно, що далі. 

так як ви хлопці бачу частенько крутите пристрої типу планшетів і смартів то питання наступне:

при тупому простої злітає прошивка(реакція на кнопку нульова), в диспетчері лише девайс з від і під зявляється і все

планшет нестартує, підкинеш і прошиєш через флешку живе певний час,

 

отже це флешка, так?

ок, зніму з донора флешку на 4 і посталю замість рідної на 2, без редаггування прошивки стартане і прошиється?(питання в ємності нестоїть)

буду дуже вдячний за поради, некомпетентний я в цьому хоч і займаюсь дуже схожим :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Voronin10 сказано:

 

 

так як ви хлопці бачу частенько крутите пристрої типу планшетів і смартів то питання наступне:

при тупому простої злітає прошивка(реакція на кнопку нульова), в диспетчері лише девайс з від і під зявляється і все

планшет нестартує, підкинеш і прошиєш через флешку живе певний час,

 

отже це флешка, так?

ок, зніму з донора флешку на 4 і посталю замість рідної на 2, без редаггування прошивки стартане і прошиється?(питання в ємності нестоїть)

буду дуже вдячний за поради, некомпетентний я в цьому хоч і займаюсь дуже схожим :_40:

 

якщо шиється нормально, і прошивка стабільна - скоріш за все  частковий відвал проц-флешка, який викликає порчу тіла прошивки

коли флешка здохла - впала в readonly - інфа залишається навіть після скидання, постійні помилки программ, після прошивки зазвичай уже не включаються.

 

флешки бувають різними: можуть містити або ні в собі оперативку, тип нор нанд 

тому, якщо все крім об'єму збігається, то можна спробувати замінити

на платформі на МТК, тре редагувати прелоадер, прописати в нього флешку, в противному випадку 4032

також напевно прийдеться погратись с перерозміткою - точно не скажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, flashmax сказано:

 

якщо шиється нормально, і прошивка стабільна - скоріш за все  частковий відвал проц-флешка, який викликає порчу тіла прошивки

коли флешка здохла - впала в readonly - інфа залишається навіть після скидання, постійні помилки программ, після прошивки зазвичай уже не включаються.

 

флешки бувають різними: можуть містити або ні в собі оперативку, тип нор нанд 

тому, якщо все крім об'єму збігається, то можна спробувати замінити

на платформі на МТК, тре редагувати прелоадер, прописати в нього флешку, в противному випадку 4032

також напевно прийдеться погратись с перерозміткою - точно не скажу

як перевірити відвал одного чи іншогго?

дуйнути при незапуску?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Voronin10 сказано:

як перевірити відвал одного чи іншогго?

дуйнути при незапуску?

я б радив добре дуйнути з флюсом, після прошивки

якщо планшет прослужить довше або відразу не вкл - відвал

 

якщо прогрів не вплине ні на що - непевно все ж флешка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заніс в PC Doctor, по вул. Бандери. відремонтували. Проблема була в контроллері, на скільки я зрозумів. Від рідної зарядки не хотів приймати заряд. Проблема з довгою зарядкою батареї будуть, але мені це не суттєво. Основна проблема усунута, планшет працює, заряд приймає.

Ражду ПК Доктор. приємні люди, гарний сервіс. 

Тему можна закривати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, flashmax сказано:

я б радив добре дуйнути з флюсом, після прошивки

якщо планшет прослужить довше або відразу не вкл - відвал

 

якщо прогрів не вплине ні на що - непевно все ж флешка

Дуйнути Проц, правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Voronin10 сказано:

Дуйнути Проц, правильно?

і флешку

непросто дуйнути, а щоб припой розплавився навколо

якщо є тріснуті дорожки на платі під чіпами або  не пропай - планшет скоріш за все втрупіє

якщо нічого не поміняється - 90% флешка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...