Перейти до змісту

Пенсійний 63, монетизація субсидій - нові вимоги МВФ


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, nickel сказано:

Зараз розглядається варіант монетизації субсидій наступним чином - приміром субсидія 1000 грн, я використав послуг на 800 грн. Держава перераховує 800 грн постачальникам послуг, а 200 грн мені на карточку.

так не буде.  Буде наступний місяць лише 800 грн субсидії, замість 1000.

2 хвилин тому, nickel сказано:

Рахую ідеальним варіантом, для спонукання економити.

так. То є ідеальний варіант. Але ти ж сам розумієш - що так не буде.

 

2 хвилин тому, nickel сказано:

Бо в теперішньому виді, субсидії ну ніяк не спонукають економити, утеплюватися, ставити лічильники і т.д.

В деяких випадках, сама держава палки в колеса ставить.  Забороняє індивідуальні газові обігрівачі в квартирах. (Конвектори). Лічильники на тепло (індивідуальні).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 175
  • Створено
  • Остання відповідь
36 minutes ago, Cherman said:

В 90-х були програми для країн Східної Європи. Як бачиш, на даний момент, ці країни геть не бідують. В 70-х -80-х, завдяки вливанням і стабілізаційним програмах, були врятовані економіки багатьох латиноамериканських країн.

 

Будь-ласка. конкретніше, які країни. які програми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, sss381 сказал:

Може хтось отак прямо зараз сказати, яка саме реформа була доведена до логічного кінця завдяки позиченим грошам? Не обов'зково зараз, за всі роки?

1, Реформи робляться не завдяки позиченим грошам, з чого ти таке взяв? Просто МВФ поставив умову: реформи в обмін на гроші (кредит), як колись ООН давав продукти Іраку в обмін на нафту. В списку вимог не тільки реформи, вони і для свого бізнесу плюшки беруть.

2, Не МВФ від нас щось треба, а нам від МВФ. Не подобаються вимоги МВФ, не проси у них гроші. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, phantom сказал:

 

Будь-ласка. конкретніше, які країни. які програми?

Польща

Тебе в Гуглі забанили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Zheny@ сказал:

так не буде.  Буде наступний місяць лише 800 грн субсидії, замість 1000.

так. То є ідеальний варіант. Але ти ж сам розумієш - що так не буде.

 

В деяких випадках, сама держава палки в колеса ставить.  Забороняє індивідуальні газові обігрівачі в квартирах. (Конвектори). Лічильники на тепло (індивідуальні).

 

Поживемо - побачимо. Я також багато в що не вірив, а потім був здивований, наприклад, націоналізація Привата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, nickel said:

Польша

Тебе в Гуглі забанили?

 

Конкретніше. Які програми, реформи? Яка в них роль МВФ?

 

Ні. Але якщо людина висловлює якусь тезу і її просять навести докази то ці докази повинен шукати не я, а та людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, phantom сказал:

 

Конкретніше. Які програми, реформи. Яка в них роль МВФ.

 

Ні. Але якщо людина висловлює якусь тезу і її просять навести докази то ці докази повинен шукати не я, а та людина.

Те що ти в школі не вчився і тепер не можеш 2 помножити на 2, не означає, що я тобі маю доводити, що 2*2=4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Cherman said:

Східна Європа - колишні країни соцтабору. Південна Америка - Чилі, Бразилія. А от в Аргентині якраз таки стало ще гірше.

Я нікого нічому "не повинен". Тому що, аналогічно, коли починають нести усіляку фігню про маріонеток і пряме керування з Вашингтона, то також треба наводити докази.

 

Якісь конкретні факти того що стало краще чи гірше? Ну і звичайно того як це пов'язано з МВФ?

 

Звичайно, легше за все висловити якусь думку і замість того що б її відстоювати сказати. що "я нікому нічого не винен."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, nickel said:

Те що ти в школі не вчився і тепер не можеш 2 помножити на 2, не означає, що я тобі маю доводити, що 2*2=4.

 

Я не наполягаю. Не хочеш - не пояснюй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Cherman said:

Почитай, хоча б тут: https://www.wikipedia.org/  

 

 

Судячи з твоєї відповіді - аргументів у тебе не має?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, Cherman said:

А які ти хочеш конкретні приклади? Порівняння того, скільки вартувала в Чехії бульба до/після допомоги МВФ?

 

Така-то країна отримала таку-то суму, гроші були використані на те то й те то, це, чи вимоги які ставив МВФ, в свою чергу спричинило ріст чи падіння того-то й того, що позначилося на рості  добробуту населення чи навпаки спричинило зубожіння населення. Щось в такому плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, phantom сказал:

 

Така-то країна отримала таку-то суму, гроші були використані на те то й те то, це, чи вимоги які ставив МВФ, в свою чергу спричинило ріст чи падіння того-то й того, що позначилося на рості  добробуту населення чи навпаки спричинило зубожіння населення. Щось в такому плані.

Ти певно не розумієш взагалі ні що таке МВФ, ні що таке їхні кредити, тому задаєш такі тупі питання (не намагаюся тебе образити). Я про школу не просто так згадав. Ніхто за тебе шкільну економіку вчити не буде і пояснювати, наприклад, елементарний дефіцит платіжного балансу і як з ним боротися. Кредитом МВФ можна ні разу і не скористатися, але відкрита кредитна лінія може зробити диво з економікою окремої країни.

Апд. Разом з тим кредити від МВФ не є ніякою панацеєю, хоча вони одні з найдешевших в обслуговуванні. Якщо алкаш пропив зарплату і просить в борг до зарплати, то скільки йому не дай - все-рівно не вистачить, бо він і ці гроші проп'є, а не купить хліба і картоплі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, nickel said:

Ти певно не розумієш взагалі ні що таке МВФ, ні що таке їхні кредити, тому задаєш такі тупі питання (не намагаюся тебе образити). Я про школу не просто так згадав. Ніхто за тебе шкільну економіку вчити не буде і пояснювати, наприклад, елементарний дефіцит платіжного балансу і як з ним боротися. Кредитом МВФ можна ні разу і не скористатися, але відкрита кредитна лінія може зробити диво з економікою окремої країни.

 

Питання не путане. Не хочу тебе образити. але якби ти прочитав його неупереджено то побачив би чітку логіку та чітке розуміння з мого боку того як працює МВФ.

 

Та власне я й прошу навести хоча б один приклад того як відкрита кредитна лінія МВФ створила диво з економікою окремої країни. Імя сєстра! Імя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, phantom сказал:

Та власне я й прошу навести хоча б один приклад того як відкрита кредитна лінія МВФ створила диво з економікою окремої країни.

Я тобі навів, це щось поміняло? Ти ж лінуєшся зайти на сайт МВФ (є російська версія), вбити в пошук слово "польша". Почитати, які проблеми були в Польщі, як відреагував на це МВФ, як цим скористалася Польща і що з того вийшло. А я - ні, от тільки сюди принципово писати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, nickel said:

Я тобі навів, це щось поміняло? Ти ж лінуєшся зайти на сайт МВФ (є російська версія), вбити в пошук слово "польша". Почитати, які проблеми були в Польщі, як відреагував на це МВФ, як цим скористалася Польща і що з того вийшло. А я - ні, от тільки сюди принципово писати не буду.

 

Якщо почитати газету "Правда" радянських часів там теж все гарно. І Сполучені Штати ось-ось мають розвалитися. На своєму сайті (якщо він звичайно у тебе є) ти. мабуть те ж розповідаєш що на твоїх податках базується весь бюджет України :).

 

Думаю твоя принциповість базується на відсутності аргументів, а не на небажанні їх наводити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Cherman said:

Кредитна лінія ніяк не може створити диво з економікою. Це, взагалі-то, завдання уряду.

 

Це я Нікеля цитував. З того що писав ти зацікавила згадка про Аргентину. Зараз читаю дещо по темі. Знову не на користь МВФ, хоча хто знає, може як дочитаю думка змінится :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Cherman said:

Про Аргентину, я писав, якраз, як про поганий приклад.

 

Та хороших я власне ще не зустрічав ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, phantom сказал:

Думаю твоя принциповість базується на відсутності аргументів, а не на небажанні їх наводити.

Думати в тебе погано получається, спробуй краще гуглити, якщо моя покрокова інструкція тобі не допомогла.

Про диво: кредитна лінія здатна погасити паніку всередині країни і привабити інвесторів за межами країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, nickel said:

Думати в тебе погано получається, спробуй краще гуглити, якщо моя покрокова інструкція тобі не допомогла.

Про диво: кредитна лінія здатна погасити паніку всередині країни і привабити інвесторів за межами країни.

 

Ok, можеш розслабитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, phantom сказал:

Імя сєстра! Імя!

https://ru.wikipedia.org/wiki/Экономика_Республики_Корея

в МВФ брали (і беруть) якщо не всі, то більшість країн, от розпоряджаются тільки всі по різному

 

ЗІ розумію, що то я мабуть дарма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, MANJAK11 said:

https://ru.wikipedia.org/wiki/Экономика_Республики_Корея

в МВФ брали (і беруть) якщо не всі, то більшість країн, от розпоряджаются тільки всі по різному

 

ЗІ розумію, що то я мабуть дарма

 

Таки да. Зважаючи на те, що у статті жодної згадки про роль МВФ в економіці країни.

 

Швидкий пошук в Гуглі вивів на цікаву статтю 2001 року. Кидається в очі фраза спікера міністерства фінансів та економіки країни:  "Ми повернули наш економічний суверенітет. З цього часу нам не потрібно консультуватися з МВФ при плануванні та здійсненні нашої економічної політики." Ці слова були сказані після того як країна достроково повернула кредит МВФ ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, phantom сказал:

 

Таки да. Зважаючи на те, що у статті жодної згадки про роль МВФ в економіці країни.

 

Швидкий пошук в Гуглі вивів на цікаву статтю 2001 року. Кидається в очі фраза спікера міністерства фінансів та економіки країни:  "Нарешті ми повернули наш економічний суверенітет". Ці слова були сказані після того як країна достроково повернула кредит МВФ ...

Перше: Все правильно, якщо твоє майно під заставою в кредитора, то ти його ні продати не можеш ні інших рухів з ним особливо не зробиш, а от коли виплатиш кредит... лише тоді воно стане повністю твоїм. 

Друге: в них влада була по одну сторону барикад з народом, проти злого кредитора - МВФ. А в нас навпаки, складається враження, що МВФ більше болить за простого українця чим владі.

Третє: в тебе, напевно склалося враження, що тут більшість є прихильниками МВФ. Насправді я вважаю, що кредит - це добровільне рабство. Тим більше з такою владою як у нас. Вони чудово розуміють, що чим більше вони візьмуть кредитів, тим більше скомуніздять і віддуватись будуть наступники, а віддавати будемо все-рівно ми з вами.

Одне добре, що ці кредити нам дають не за гарні очі, а в обмін на реформи. Все. Більше плюсів від МВФ нам чекати не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, nickel said:

Перше: Все правильно, якщо твоє майно під заставою в кредитора, то ти його ні продати не можеш ні інших рухів з ним особливо не зробиш, а от коли виплатиш кредит... лише тоді воно стане повністю твоїм. 

Друге: в них влада була по одну сторону барикад з народом, проти злого кредитора - МВФ. А в нас навпаки, складається враження, що МВФ більше болить за простого українця чим владі.

Третє: в тебе, напевно склалося враження, що тут більшість є прихильниками МВФ. Насправді я вважаю, що кредит - це добровільне рабство. Тим більше з такою владою як у нас. Вони чудово розуміють, що чим більше вони візьмуть кредитів, тим більше скомуніздять і віддуватись будуть наступники, а віддавати будемо все-рівно ми з вами.

Одне добре, що ці кредити нам дають не за гарні очі, а в обмін на реформи. Все. Більше плюсів від МВФ нам чекати не варто.

 

Хм, МВФ бере якесь майно в заставу?

 

МВФ так дбає про народ України, що постійно вимагає підняття пенсійного віку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...