Перейти до змісту

Українцям обмежили розрахунки готівкою до 50 тис. грн


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Панове, щось я не сильно зрозумів суть цього закону, деталей тобто.

Візьмемо приклад:

Вирішив я продати своє авто, умовно за 7 к у.о. Знайшов покупця. В договорі купівлі-продажу вказана вартість машини. Тепер покупець моєї автіки повинен йти в банк з баксами, міняти них на гривні і через банк здійснити операцію купівлі, заплативши комісії?

Далі я знімаю гривні з свого рахунку і міняю на долари, відповідно, втративши на курсі, оскільки долар не особливо падає в ціні.

Моя послідовність думок правильна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, BACbOK сказано:

Панове, щось я не сильно зрозумів суть цього закону, деталей тобто.

Візьмемо приклад:

Вирішив я продати своє авто, умовно за 7 к у.о. Знайшов покупця. В договорі купівлі-продажу вказана вартість машини. Тепер покупець моєї автіки повинен йти в банк з баксами, міняти них на гривні і через банк здійснити операцію купівлі, заплативши комісії?

Далі я знімаю гривні з свого рахунку і міняю на долари, відповідно, втративши на курсі, оскільки долар не особливо падає в ціні.

Моя послідовність думок правильна?

 

За задумом законотворців у Вас усі гроші мають бути в тих фантіках які їм зручніше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, воно то так, але ж і в законотворців їх гроші далеко не в національній валюті вдома по слоїках розсовані...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, rl72 сказано:

Ти ще скажи, що ти 10 років збирав і все тримав під матрацом у гривні

А чом би й ні? Як мінімум - то моя справа, моє право, і я нікому нічого не зобов'язаний пояснювати. Особливо державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чом би й ні? Як мінімум - то моя справа, моє право, і я нікому нічого не зобов'язаний пояснювати. Особливо державі.

Впевнений? Ти точно в державі живеш? А не десь серед якигось первіснообщинних людей?

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, BACbOK сказано:

Ну, воно то так, але ж і в законотворців їх гроші далеко не в національній валюті вдома по слоїках розсовані...

ну вони ж не ідіоти

 

p.s. зберігати можна в чому завгодно - а витрачати треба буде у гривні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, fedot сказано:

А чом би й ні? Як мінімум - то моя справа, моє право, і я нікому нічого не зобов'язаний пояснювати. Особливо державі.

 

1 хвилина тому, rl72 сказано:

Впевнений? Ти точно в державі живеш? А не десь серед якигось первіснообщинних людей?

 

точно,

якщо нічого не зобов'язаний державі то і очікувати нічого від держави не маєш права

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, rl72 сказано:

Впевнений? Ти точно в державі живеш? А не десь серед якигось первіснообщинних людей?

Впевнений. 

Держава, грубо, це певна кількість осіб, яку найняли на роботу громадяни. Ці особи нічого не виробляють, а лише контролюють та перерозподіляють фінансові надходження від громадян. І я, як їх роботодавець, не можу зрозуміти, якого милого вони, в особі держави, постійно прагнуть залізти мені в кишеню і знати, що робиться в моєму гаманці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

 

 

точно,

якщо нічого не зобов'язаний державі то і очікувати нічого від держави не маєш права

Зевс, а як ти уявляєш собі державу? Багато хто уявляє її як печальну велику мати-берегиню в вишиванці, з калиною, яка всім б хотіла допомогти, та немає такої можливості.

От скажи, то моя проблема що держава чиновників така велика і має тисячі виправдань, щоб ще збільшуватись? Що збору податків з малого та середнього бізнесу ледве вистачає на утримання амрії податківців? Що витрати пенсійного фонду співрозмірні з сумами виплачених пенсій? З одного боку повна безвідповідальність у витрачанні коштів (пр. діодики і ялинка в Луцьку 1 050 000грн; 1 170 000 000грн на Євробачення і т.д.), а з іншої вимога відповідальності, сумлінності в витрачанні, декларуванні власних коштів, які потім з сплачених податків на 70% йдуть в чиюсь жирну і безмежну сраку. Так, у "держави" за останні роки накопичилось безліч питань до населення (раніше їх не було, бо йшов грабунок всього іншого майна), але і у населення також з'являються питання, як от пояснення статків держслужбовців, корпоративчик за 2 000 000грн, хто оплачує діяльність сотні тисяч малюпусіньких нікому невідомих канторочок, об'єднань, союзів, профспілок, які заникані в комунальних будівлях. На пропонується оплачувати діяльність міліції, прокуратури, сбу, судів, діяльність яких дуже важко назвати ефективною, корисною суспільству.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, в тому то й прикол, що ті кого ти тут описуєш не є державою. Це всьогонавсього наймані працівники. І наша роль громадян, як держави, контролювати іх, щоб сільський голова за кошти бюджету сільськоі ради не купляв ноута з мишкою за 199 кіло грн і телека з кронштейном за 199 кіло грн

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, BACbOK сказал:

Ну, воно то так, але ж і в законотворців їх гроші далеко не в національній валюті вдома по слоїках розсовані...

Ну от в тому то і вся справа, вони хочуть щоб поступово у нас в слоїках зостались фантики а у них валюта бо інші джерела збільшення їх слоїків з валютою уже практично вичерпались а надходження то хочуть стабільні ось і придумують куди б ще у яку кишеню залізти, а в населення ще огого скільки валюти по статистиці. Впевнений вони вже придумали як би то її розділити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zevs_Isver сказал:

 

 

точно,

якщо нічого не зобов'язаний державі то і очікувати нічого від держави не маєш права

А від нашої держави можна щось очікувати?

В нас же ідеальні дороги, безкоштовна освіта, медицина і т.д. Гарантовані тою ж державою, але чогось ніхто цього не замічає.

Зараз пенсіонеру простіше вмерти ніж полікуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Зараз пенсіонеру простіше вмерти ніж полікуватись.

ну нехай передають привіт тим хто державі нічого не винен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

ну нехай передають привіт тим хто державі нічого не винен

І ви думаєте що от обмежать зараз розрахунки і пенсіонерам зразу жити краще стане?

А я думаю що при зібльшенні надходжень від громадян просто в когось з"явиться нова яхта.

 

Кілька років тому в ціну бензину ввели якийсь там процент на дороги (не пам"ятаю вже який). І що, дороги в нас стали набагато кращі?

Декларації мільярдні вже побачили всі. Когось вже посадили? Кримінальних справ багато завели? Чи ці всі суми легально зароблені і з них сплачені всі податки? Думаю відповідь знають всі. І не заведуть. А за півроку-рік всі забудуть про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, WebTraveller сказано:

Кілька років тому в ціну бензину ввели якийсь там процент на дороги (не пам"ятаю вже який). І що, дороги в нас стали набагато кращі?

одного акцизу на паливо вистачать на дороги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

одного акцизу на паливо вистачать на дороги?

Якби їх кожного року пускали по призначенню і не по карманам половину пхали, то думаю дороги були б набагато кращі.

А в нас не вспіють покласти асфальт як через півроку він сходить.

 

І ще по темі. Особисто я від держави нічого не хочу. Лікуюсь сам, навчання дітей можу оплатити, на субсидії не претендую. Але при таких розкладах хай вона до мене в карман теж не лізе. Хочу розраховуюсь налом, хочу карткою.

В цій же темі вище був пост, що в багатьох країнах Європи немає ніяких обмежень. А в нас чим далі, тим більше закручують гайки. І списують все на боротьбу з корупцією. Тільки от корупції чогось менше не стає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, WebTraveller сказано:

І ще по темі. Особисто я від держави нічого не хочу. Лікуюсь сам, навчання дітей можу оплатити, на субсидії не претендую.

і що від Хуйла також сам захищаєшся? по 2 год в день на передку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

одного акцизу на паливо вистачать на дороги?

гггг , вистачило б навіть замість асфальту гранітну  бруківку покласти. В 2010му році акциз + транспортний збір збільшився в середньому НА 60 евро на тонну, тобто на 6 євроцентів на літрі, тобто приблизно на ДВА гривні НА КОЖНОМУ літрі на даний момент. Ти хоть приблизно представляєш, скільки літрів ЩОДЕННО спалюєтся хоча б в тому ж задрипаному Луцьку ? Середній автомобіліст в рік в середньому проїзджає 20000 км, є більше , є меньше, в середньому на це витрачає 2 тонни пального, тобто КОЖЕН автомобіліст КОЖЕН рік платить 120 євро тільки на дороги. А скільки автомобілів їздить в Луцьку ? Не одна тисяча й не дві, й навіть не десять 

 

Цитата

Во-первых, если, по данным Госкомстата за 2009 г., на территории Украины находится в пользовании 7,8 млн автомобилей, то при среднем объеме двигателя от 1000 до 2500 см куб., средний размер транспортного сбора с одного автомобиля составит 131 грн/год, а, следовательно, общая величина годовых поступлений составляет 1 030,4 млрд грн.

це на 2009 рік, а зараз ? При теперішньому курсі й кількості авто ? Й це лише транспортний збір, а якщо ще різницю в акцизі добавити ? А все це в євро рахуєтся, тому росте курс, росте й надходження й якби те бабло тупо не пи*дили, то як я й кажу, бабла хватило б на гранітну бруківку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

і що від Хуйла також сам захищаєшся? по 2 год в день на передку?

Не треба все списувати на війну.

за 25+ років нічого не міняється в кращу сторону.

А війна ще буде дуже довго. Тому що наші керманичі косять велике бабло на цьому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Не треба все списувати на війну.

то найперше що в голову прийшло,

якщо подумати то можна ще знайти те від чого ми залежимо від держави але не бачимо цього поки нічого не сталося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

то найперше що в голову прийшло,

якщо подумати то можна ще знайти те від чого ми залежимо від держави але не бачимо цього поки нічого не сталося

так і держава живе не виключно з податків простих громадян

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

гггг , вистачило б навіть замість асфальту гранітну  бруківку покласти. В 2010му році акциз + транспортний збір збільшився в середньому НА 60 евро на тонну, тобто на 6 євроцентів на літрі, тобто приблизно на ДВА гривні НА КОЖНОМУ літрі на даний момент. Ти хоть приблизно представляєш, скільки літрів ЩОДЕННО спалюєтся хоча б в тому ж задрипаному Луцьку ? Середній автомобіліст в рік в середньому проїзджає 20000 км, є більше , є меньше, в середньому на це витрачає 2 тонни пального, тобто КОЖЕН автомобіліст КОЖЕН рік платить 120 євро тільки на дороги. А скільки автомобілів їздить в Луцьку ? Не одна тисяча й не дві, й навіть не десять

а скільки коштую прокласти 1км нормальної дороги, нормальної, а не щоб зійшла з наступним снігом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

то найперше що в голову прийшло,

якщо подумати то можна ще знайти те від чого ми залежимо від держави але не бачимо цього поки нічого не сталося

Шось не можу я уявити такого чим мені допоможе держава в теперішньому вигляді.

Треба дуже довго думати. А от що вона "не робить", а тільки заважає можна великий список скласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

так і держава живе не виключно з податків простих громадян

угу,

так і живе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, WebTraveller сказано:

Шось не можу я уявити такого чим мені допоможе держава в теперішньому вигляді.

Треба дуже довго думати. А от що вона "не робить", а тільки заважає можна великий список скласти.

не бачимо всієї картини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...