Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, MANJAK11 сказано:

впевнений на 248% , що ВСІ АБСОЛЮТНО підприємства в Україні приватизовані з порушеннями й з явним заниженням собівартості. Всі папери в архівах мають бути, підняти й використати, лише питання бажання й мужності

Дійсно є папери в архівах? А я думав, що вони вистрибнули разом із чечетовим та застрелились із семенюк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
3 годин тому, romaxa11 сказано:

Хтось мені пояснить чого Франція не продала Містралі кацапам? Чого Сіменс зупинив круті проекти з кацапами? Чого америкоси блоканули глибинне нафтове буріння з кацапами? Я не розумію цих ідіотів.

Тому що розуміють, неадекватність путіна, з цих містралей москалі можуть атакувати європу, а з сильною економікою путін полізе воювати із ними, не за нас вони піклувались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, case_l сказано:

Тому що розуміють, неадекватність путіна, з цих містралей москалі можуть атакувати європу, а з сильною економікою путін полізе воювати із ними, не за нас вони піклувались.

Тобто ми вже воюючи з хуйлом (цього ж нікому не потрібно доводити?) паралельно ведемо з ним економічні стосунки, що укріплюють його і позволяють більш ефективно воювати з нами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

Тобто ми вже воюючи з хуйлом (цього ж нікому не потрібно доводити?) паралельно ведемо з ним економічні стосунки, що укріплюють його і позволяють більш ефективно воювати з нами?

ну так, крім того ведучи торгівлю на крові, влада дискредитує себе в очах суспільства, а це розхитує ситуацію в середині країни, що і треба путіну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, case_l сказано:

ну так

то де наша хитрість, в чому ж ми його розводимо? Ми ж маємо перемогти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш як тяжко коли боти лягають спати. Вони б нам всьо чітко роз'яснили, а так у нас самі лише запитання)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romaxa11 сказано:

то де наша хитрість, в чому ж ми його розводимо? Ми ж маємо перемогти?

ми маємо вірити порошенку і підтримувати його - таким чином, ми обдурюємо путіна :) , бо скоро росії капєц (хоча дивлячись на північну корею з цим важко погодитись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

Бачиш як тяжко коли боти лягають спати. Вони б нам всьо чітко роз'яснили, а так у нас самі лише запитання)))))

недопрацьовують - завтра не отримають дозу рошенок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідно теорії порохоботів, якщо довго сидіти біля річки і їсти рошенки, то по ній рано чи пізно пропливе труп путіна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, case_l сказано:

Згідно теорії порохоботів, якщо довго сидіти біля річки і їсти рошенки, то по ній рано чи пізно пропливе труп путіна. 

Думаю, просто потрібно сидіти біля річки і їсти рошенки - це самодостатній процес для пацанчиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про бариг

Грузія

2-3.png

 

Україна

24-2.png

 

А тепер з загальної цифри кому треба виділять скільки саме Порох імпортував/експортував.

А то просто так без будь-яких навіть примітивних даних я бачу піз..ть ви всі гаразд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romaxa11 сказано:

Бачиш як тяжко коли боти лягають спати. Вони б нам всьо чітко роз'яснили, а так у нас самі лише запитання)))))

все набагато простіше. Всі ми люди і знаємо що коли в таких як загострення, їм треба виговоритись і краще на той словесний понос нічого навіть не писати, бо тоді загострення стає критичнішим. От і всі чекають поки тебе попустить, а то ще в дурку заберуть і ти там з Наполеоном будеш завойовувати сусідні плати і розказувати про всесвітню змову навколо тебе і що скрізь порохоботи. І не дай Бог комусь з санітарок хтось презентує коробку Київ вечірній....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, la20 сказал:

А то просто так без будь-яких навіть примітивних даних я бачу піз..ть ви всі гаразд

пи*здіти (в смислі багато говорити), імхо, то набагато меньше зло ніж брехати так як ти. 65% від експорту з кацапстану то енергоносії. Хочеш сказати, при зменьшенні експорту в 5!!! раз, ми зараз їздимо на європейському бензині, дизелі та газі ? Чи то може то хитрожопі олігархи таки фірм *прокладок* понароблювали, тіпа це все не в кацапстані купують ? Он в кацапстані теж креветки, оселеднці і апельсини білоруські продаются )) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

пи*здіти (в смислі багато говорити), імхо, то набагато меньше зло ніж брехати так як ти. 65% від експорту з кацапстану то енергоносії. Хочеш сказати, при зменьшенні експорту в 5!!! раз, ми зараз їздимо на європейському бензині, дизелі та газі ? Чи то може то хитрожопі олігархи таки фірм *прокладок* понароблювали, тіпа це все не в кацапстані купують ? Он в кацапстані теж креветки, оселеднці і апельсини білоруські продаются )) 

Ми теж їздимо на "Білоруських" нафтопродуктах. ДП останнім часом багато з Литви, але на скільки воно литовське не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попалось на глаза любопытное интервью пророссийского политолога Погребинского.

Цитата:

«Путину выгодна реализация «Минских соглашений», интеграция этой территории в состав Украины с тем, чтобы она влияла на выбор пути, которая была бы гарантом того, что Украина и с Россией хочет сотрудничать, и с Западом. А, может быть, даже когда-то будет и дружить для того, чтобы развивать экономику, не быть антироссийским плацдармом, каковым она останется, если Донбасс уйдет. Если Донбасс уйдет, главная, энергетическая часть этого сопротивления, все привыкнут, перейдут на украинский язык через одно поколение, и у нас будет просто здесь провинциальное европейское антироссийское государство»

Интересно, что тут явный враг Украины озвучивает открытым текстом то, о чем сегодня говорят многие эксперты. России (не только Путину, а всему российскому государству в долгосрочной перспективе) выгоднее, чтобы Донбасс в той или иной форме оставался в составе Украины. Иначе в нашей стране не останется критической массы пророссийски настроенного населения, и Украина окончательно выйдет из орбиты влияния России.

Интервью Погребинского наглядно показывает, почему нельзя интегрировать ЛДНР ни в каком виде. Возвращать Донбасс есть смысл только на условиях Украины, без каких-либо атрибутов марионеточных образований, которые там выстроены Кремлём.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 Прибалтійські країни вчинили дуже мудро ввівши статус негромадян без виборчих прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.03.2017 at 16:33, MANJAK11 сказал:

Відповідь - структури, які мають кардинальний вплив на життя держави і її економіку, мають перстати бути приватними

  Чудово,яким чином? Як визначати кардинальний вплив? 12% в енергобалансі-це кардинальний вплив? Кріворіжсталь-це кардинальний вплив? АТБ-маркети-це кардинальний вплив? ОККО і ВОГ-це кардинальний вплив? А як їх зробити державними? А наскільки держава зможе ефективно ними управляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карамба - не бот. Він дурачок. Він не розуміє, що хуйло заробляє на бочці нафти 20 баксів, а німецький Басф з неї робить пластику і високотехнологічних виробів на 1000 євро і йому глибоко пох, де взяти ту бочку. Він не розуміє, що коли сусід трахає твою дружину, але ти все одно купляєш в нього молоко, бо "корова в нього файна та й молочко дешеве" - то не економічні відносини.... Карочє - дурачок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.03.2017 at 16:00, MANJAK11 сказал:

Так то замкнене коло, щоб прийняти такі закони й все запрацювало, треба чесні депутати, щоб були чесні депутати, треба щоб працювали закони. Це утопія, яка мирним, поступовим й безболісним шляхом не вирішуєтся. Якщо десь вирішилось, то хотів би почути приклад, якщо можна

 

Зі ну й про те, що ти Копєтан Очєвідность, я вже мовчу, бо те що ти пишеш й так розуміє кожна людина зі здоровим глуздом й америку ти нікому не відкрив

     Я писав вище,як це можна вирішити. І якщо я не відкрив Америку,то чуму блокатори перекривають кисень  "ізбраним" ,а не системі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях спілкувався з чувачком з Харкова.Каже,що половина піідприємств досі зав'язана на експорті в росію.Наприклад,ФЕД 40% продукції фігачить в росію.

Переорієнтація на інші ринки займе 5-7 років( зміна продукції,технологій,обладнання,наявність замовлень з інших країн) і то,при ідеальних умовах.

    Згадайте скільки заводів пішло на металолом після розпаду союза,бо орієнтовані були на соцтабір і внутрішній ринок,а швидко переорієнтуватись не змогли,бо були 100% державні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так гарно починав. хоча відразу було видно любов до мордору.

Давай ще 100500 відео про хуйла. але бажано не тут, а десь на москальських форумах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, GBM2010 сказано:

любов до мордору це в вас, вам подобається жити в такій манері агресії до всього чужого, бо так легше оправдади власну ущербність, для мене особисто росія не є ворогом, в мене є друг який має бізнес в росії, є деякі люди знайомі які звідти родом, я ненавиджу тих хто прикриваючись національними інтересами гробить влані країни і наживається на людях з яких жеш і вийшов, і в цьому плані шо Хуйло що твій Порошенко  два сапога пара, і їх виберає такий електорат як ти.

а для мене мордор ворог. Оскільки вбиває і нищить саме мордор. За Пороха не голосував. Тепер можна і в ігнор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, GBM2010 сказано:

Дуб дубом, Хуйло нищить а не вся Росія.  Менше дивись ТВ шо українське , що російське.

Розкажи мені а я тебе послухаю. бачив як ті мишебраться радіють вбивствам наших людей. Якщо здохне хзуйло нічого не зміниться. це нація вбивць. вони можуть жити в повному лайні, але дам їм картинку що їх вічновстаючазколін десь там когось вбила і вони під бояришник чи стєкломой раді до усрачкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...