Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я в фб не зареєстрований, тому повноцінно користуватись не можу і по зсилці звітів не знайшов. Чи це був сарказм і їх і не існує в природі ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слово "звіти" я написав в лапках, бо це сторінка Семенченка, де він пише про події тієї "блокади"

Якщо тобі дійсно цікаво, то зареєструйся і читай. Це не складно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, SergLutsk said:

І як там успіхи з блокадою, "управились" вже ? :)

 

Семен Семенченко

Грузовой поезд специально был направлен на группу людей на рельсах. Зная о том что железная дорога заблокирована состав был направлен прямо на блокпост. Пришлось выйти на рельсы всем. Состав идущий на оккупированную территорию (54 вагона) остановлен. Приехала следственно оперативная группа которая изучает обстоятельства покушения на убийство группы лиц. Ветераны вызвали сварочный аппарат. Состав участвующий в финансировании терроризма будет приварен к рельсам возле Редута Богдана и станет памятником контрабанде и торговле на крови. Надгробным.
Все целы.
Далi буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаючи отаке диву даєшся.

"Не щадя живота всоего..." став на боротьбу з контрабандою і перкрив собою шлях потягу.

Я  надіюсь він там перекривав сам особисто, раз пише

Цитувати

Пришлось выйти на рельсы всем

, а не підбивав це зробити інших.

Варто було написати

Цитувати

оперативная группа которая изучает обстоятельства покушения на самоубийство группы лиц

Після такого тексту виникає враження в розумовій неповноцінності групи осіб. Бо якось в голові не вкладається, що люди котрі займаються блокуванням не передбачили можливого розвитку подій. Я про те , що існують способи більш безпечні для життя і зупиняючої дії для потяга (скажім бетонні блоки).

А про приварювання потяга до рейок це взагалі епічно.

Як був Семенченко популістом, так ним і залишився. Борцун з вітряками контрабандою, мля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто краще состав пустити під укос, ніж просто зупинити? Чи ти думаєш вони там справді на рельси лягли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йопт, я ж забув, що самий розумний це ти.:)

Тобто якщо покласти перешкоду на шляхопровід, то потяг не зупинити? Видно в машиніста інстинкт самозбереження геть відсутній.

А от якщо самим на рейки вийти (заміть це не я стверджую, а Семенченко і він доносить своїми постами це до людей), то потяг зупиняється на раз-два.

Бінго, Діма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька відео по темі для висвітлення події  
Короткий сюжет від "112"  

 

Hide  
Короткий сюжет від "1+1" ТСН  

 

Hide  
Двогодинна передача "Перші про головне. Коментарі" (19.00) за 26.01.17 від телеканалу "ZIK"  

 

Hide  
Hide  

Того Туку мені вже бридко дивитись... Продався, зкурвився ... Москаля туди назад! Недарма його звідки виперли в "ссилку" на Закарпаття

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео зупинки локомотива  
Hide  
Волиняни долучаться до блокади торгівлі з «ДНР-ЛНР» (відео за 22 січня)  
Hide  

Парасюк на ФБ виклав відео та фото фрагменту типової накладної, на котрій видно ЩО і ХТО перевозить

Показати прихований контент  

16299156_1209931365741299_22394757424693

 

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з нашими "толератсими" кєровніками лише так і треба

Цитувати

Семен Семенченко

В блокаді торгівлі на крові раптово з'явився новий фактор! Хлопці повідомляють що в кілометрі від них, в районі "сірої зони" невідомі демонтували рейки.

16427578_1397892570245513_39621722526242

Очевидно місцеві патріоти України втомилися чекати поки скінчиться війна і вони вирішили припинити фінансування окупантів щоб наблизити її закінчення. Хоча може бути і провокація. Інших версій у мене немає. У будь-якому випадку по цій лінії вже ніхто нікуди не їде

Фото  

16387131_1397889750245795_67520628949946

16427578_1397892570245513_39621722526242

16299484_1397892606912176_78108801316899

Hide  

хоча на Крим теж опори підривали, але потім "толерастія" перемогла...

Ну, наснаги, мужності і терпіння "місцевим патріотам"! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора Семенченко робив "пряму трансляцію" з "пункту блокади" з відповідями на запитання в онлайні

Відео  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу підписатись на сторінку Семена Семенченко https://www.facebook.com/dostali.hvatit

Кожний день виходять відео звіти про блокаду. І в цілому про теперішню ситуацію ТАМ. Семен говорить чітко і по ділу.

Це все сюди перекладати не бачу сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там де насіння і парасюк це фарс, вони все перетворюють у фарс і роблять лише те за що можна збрити бабки. і судячи як ігор той що непалиця від укропу пише оди підтримки то ноги того всього ростуть від бєні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, la20 сказано:

там де насіння і парасюк це фарс, вони все перетворюють у фарс і роблять лише те за що можна збрити бабки. і судячи як ігор той що непалиця від укропу пише оди підтримки то ноги того всього ростуть від бєні.

порохобот? 

у нашої влади, у всіх рильця в пушку

я не знаю про які ти бабки говориш, напевно йому там волонтери мільйони збирають ..

 

але тим не менше, реальні дії, бачу тільки від насіння, як ти виразився

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, flashmax сказано:

порохобот? 

у нашої влади, у всіх рильця в пушку

я не знаю про які ти бабки говориш, напевно йому там волонтери мільйони збирають ..

 

але тим не менше, реальні дії, бачу тільки від насіння, як ти виразився

 

Довбо...б?

ну так він якщо ти не в курсі і є влада. нє не чув?

не знаєш це не значить що такого немає.

 

які саме дії? Я бачу чергову клоунаду від компанії вічних клоунів. потім як рожа в одного лопне, а інший купить "на кошти сестри" собі нову шкоду чи вже мерса то розкажеш про бабки.

насіння це ходячий разваділа і більше нічого. а робиться "блокада" щоб потім коли ті кримінальні справи на нього будуть рухати, щоб вкотре кричав що влада зливає "патріотів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заява: на Донеччині поліція побила блокадників торгівлі з окупантами:

http://www.volynpost.com/news/83486-zaiava-na-donechchyni-policiia-pobyla-blokadnykiv-torgivli-z-okupantamy

Відео більше на fb.me

тітушкі знову в тренді. Повертається 2014: тітушкі автобусами під охороною "мєнтів" поліції курсують по місцях блокування торгівлі з окупантами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Natik сказано:

Заява: на Донеччині поліція побила блокадників торгівлі з окупантами:

http://www.volynpost.com/news/83486-zaiava-na-donechchyni-policiia-pobyla-blokadnykiv-torgivli-z-okupantamy

Відео більше на fb.me

тітушкі знову в тренді. Повертається 2014: тітушкі автобусами під охороною "мєнтів" поліції курсують по місцях блокування торгівлі з окупантами

і це не спроста

значить блокадники роблять щось не угодне "владі". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хулє ж "блокєратор" не там?

C4AYzWvXAAAIOvg.jpg

 

Тітушки це так само як вчора потяг зі зброєю стопанули?

 

Бєз лоха жизня плаха. насіння енд парасюк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, la20 сказано:

хулє ж "блокєратор" не там?

 

 

Тітушки це так само як вчора потяг зі зброєю стопанули?

 

Бєз лоха жизня плаха. насіння енд парасюк

силочку пжл

а то щось не находжу ніде цієї "новини"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі а що там беркутня, досі їде чи вже перестріли чи вломили?

 

C3mzaWMWMAAzR0G.jpg

 

Після цієї "блокади" точно харя репне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, la20 сказано:

то як же ти слідкуєш за "блокадою"

шукай таке 

 

 

ви не відповіли на моє питання про Парасюка і 122 канал 

 

ну і вам від насіння 

Цитувати

О далеких патриотах и Семенченко, что стремится оседлать "волну патриотизма".

Уважаемые "лидеры мнений" и бескомпромиссные борцы за Украину!

Рассказывая сказки про "пиар Семенченка" как основание своего нежелания поддержать блокаду Вы просто оправдываете собственное бездействие. 
Не верите Семенченку- соберите людей и сделайте ЭТО сами. Ведь вы уверены что за вами пойдут люди? Отлично. Граница большая, место все хватит - вперед.

Не делаете сами? Болтаете и критикуете? Молчите? Так может дело не в Семенченко, а вас и вам подобным? Остановите бизнес на крови сами, лично, иначе люди сделают вывод, что ваша роль - используя протестную риторику просто поливать дерьмом всех кто пытается хоть что сделать для Украины. Чтобы люди верили что нет лидеров, чтобы все закончилось пшиком и Украину продолжали грабить.

Есть и такая работа... Или в лучшем случае это просто такое оправдание вашей трусости...

Пришло время действий. Покажите кто Вы есть на самом деле. Не будьте далекими патриотами. Станьте рядом с людьми!

А друзей я попрошу о репосте

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, flashmax сказано:

ви не відповіли на моє питання про Парасюка і 122 канал 

як ти взагалі можеш писати що насіння щось робить правильно якщо ти навіть не можеш з відкритих джерел інфу взяти

все що треба зайти на риговський канал і глянути http://112.ua/politika/parasyuk-na-blokpostu-vozmozhno-proskakivala-necenzurnaya-bran-no-nikto-tochno-nikogo-ne-bil-370169.html

кофта така ж нє?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...