Перейти до змісту

Здача-прийом використаних батарейок в м. Луцьк


katjka_9

Рекомендовані повідомлення

Не можу знайти схожої теми, тому створюю нову.
Кілька днів вже шукаю де приймають використані батарейки. Раніше стояла коробка в Порт-Сіті в магазині "МТС", але зараз її там немає. Запитувала ще в кількох магазинах - теж нічого подібного не чули. Підкажіть куди можна віднести. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У себе в магазині збираємо,та ношу в 18 Гімназію,точніше носив,тепер і там немає,сказали скоро знову поставлять.Приходиться викидати,тим самим я то знаю яка завдається шкода середовищу:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Oli сказано:

@AnryABC  ТамТам НашКрай Салют ???  

Салют точно. Є ще у Watsons, магазині Мікос (Перемоги, 22), Комфі, Brain (Лесі Українки)... Всіх і не пригадаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Dima4s сказал:

а акуми від ббж?

колись на металобрухт відносив. за 8кг 100грн було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за "точки")) Сьогодні буду біля Салюту - занесу, відпишу чи приймають чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба в міськраду  занести і там скинути.

Бо це їх діло дбати про чистоту середовища в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на варшавці забираю. Кому зручно приносьте. Товариш потім на школу відносить, а звідти вже на Львів.

http://www.volynnews.com/news/society/lutsk-yedyne-misto-v-ukrayini-de-orhanizuvaly-zbir-vidpratsovanykh-batareyok/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно знайшла ящик сьогодні в магазині "Салют", що на Грушевського.
Приємно, що ви всі пишите тут, спокійніше знати що не одна я піклуюсь про навколишнє середовище)
Звісно краще було б ті батарейки не виробляти, але ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже не зовсім про батарейки, а взагалі про сортування сміття.

Знайшла це  -  для тих хто сортує своє сміття, або просто хвилюється за екологію і природу і хотів би почати сортувати. Знайте куди можна все це здати.
А краще щоб нас таких ставало все більше) Не лійнуйтесь позбирати все у різні пакети і раз в місяць вивезти в ці місця. Тут мова навіть не про гроші, а про порядність до всього живого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже рік чи два збираю макулатуру, поки не збирав навіть не уявляв скільки її назбирується. Два-три рази на рік завожу на Ковельську біля митниці по 60-80 кг. Батарейки в нову лінію. Почав збирати і скляні пляшки. В цьому плані подобається Австрія, де 3 ящика на кухні і ще зо 6 на вулиці. За останні 20 років людство створило сміття більше ніж за усю попередню кількатисячолітню історію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...