Перейти до змісту

Що б ви порадили ?


Mirana

Рекомендовані повідомлення

Усім привіт , ось згадала , що у мене є профіль на данному форумі і в звязку з виникшою у мене ситуацією була б не проти почути ваші поради чи коментарії.

Мені 25 років , на данний момент я в Польщі , не скажу , що мені тут подобається , але хоч якісь гроші... Декілька днів тому дзвонила по скайпу додому , ну і говорила з мамою , а потім тато прийшов, я почула як двері вхідні відкрились,  ну я і попросила маму його покликати , мікрофон всенаправлений  в компютері вдома тому я чула все , що він сказав, і одною з цих фраз була "хай йде на х*у" ...

Я не сварилась ні з ким до відїзду і вже тут в Польщі, але таке враження , що вдома мене вже не чекають...

Як я могла до такого дожитись ?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого не чекають? А мама? 

Пс. А точно лі топік написан із-за бугра?, хто проб'є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені кажеться, якби це була правда людина сюди би не писала, а вирішувала проблему з рідними. вброс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може він слова - "хай йде на х*у"  сказав не в вашу сторону?

Запитайте в мами у чому причина його поведінки...

А може він сильнйи патріот України?, образився що Ви покинули нашу територію (в мене з тестьом така ж проблема, коли моя жінка "його дочка" сказала, що переїдимо жити до Польщі він теж образився...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тато був синій й змучений а тут йому ще торбують, я б теж послав на ЮГ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така:

 Якщо ці слова були точно в Вашу сторону, то я б зробив так:

  1. Подзвонив би до мами по тел. (щоб розмова була конфіденційна) і запитав напряму щодо почутих слів.
  2. Якщо це правда - то думав би вже  про винаймане житло.
  3. Ви дівчина доросла і окреме проживання від батьків, можливо, навіть, покращить якість вашого, Особистого життя.
  4. А далі то вже справи кожного, як далі бути...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останній пост в темі з продажу речей датований 2 жовтня. То лише за два неповних місяці в Польщі, вже на х*й посилають ? Чи то прям з Польщі продаєте ?

 

Ну й на предмет *совпадєнія* з коє з ким зі схожим аватаром, теж варто перевірити, про всяк випадок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bodia88888 сказано:

Пс. А точно лі топік написан із-за бугра?, хто проб'є?

Точно.

ЩО ще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Чи то прям з Польщі продаєте ?

нє. Продаж тут. Походу Укртелеком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Mirana сказал:

і одною з цих фраз була "хай йде на х*у" ...

Можливо проблеми в дома , про які ви не знаєте .... на вас розраховують  а вас поряд не має ! можливо потрібна ваша допомога ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zheny@ сказано:

Точно.

ЩО ще?

І на тому хватить. Не напрягайся більше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені завжди з ним було важко знаходити спільну мову , а тут ще коли я поїхала в Польщу то взагалі стала як не рідною навіть... не йде на контакт взагалі,, мама говорить " ну ти ж його знаєш він завжди такий..." а я собі думаю, який такий ? просто як чужа людина з постійно поганим настроєм ?

так можна зайнятийсь по приїзду пошуком житла, але я б поверталась тільки за ради батьків, а на половину я не згодна,  мені та Польща і  даром не потрібна , але якщо вже й в рідному домі посилають то тоді напевно прийдеться вибирати з двох вогнів найменший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Mila_guko сказано:

Може мама ще не знає яким способом в Польщі Ви заробляєте гроші, а тато з відкілясь про все дізнався тому і послав за професійним напрямком...

Це сміливе ствердження!

Якщо це неправда, то можна і по "їжоприймачу" отримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Mirana сказано:

мені завжди з ним було важко знаходити спільну мову , а тут ще коли я поїхала в Польщу то взагалі стала як не рідною навіть... не йде на контакт взагалі,, мама говорить " ну ти ж його знаєш він завжди такий..." а я собі думаю, який такий ? просто як чужа людина з постійно поганим настроєм ?

так можна зайнятийсь по приїзду пошуком житла, але я б поверталась тільки за ради батьків, а на половину я не згодна,  мені та Польща і  даром не потрібна , але якщо вже й в рідному домі посилають то тоді напевно прийдеться вибирати з двох вогнів найменший.

 

Що тут думати!

  1. На окрему хату однозначно.
  2. Маму завжди в гості можна буде покликати, а до тата, якщо треба, то і самій можна зайти.
  3. І як вже писав вище... набагато легше буде влаштувати особисте життя.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Mirana сказал:

так можна зайнятийсь по приїзду пошуком житла, але я б поверталась тільки за ради батьків, а на половину я не згодна

Ви можете повертатися заради мами, просто живіть окремо від батьків і не звертайте на батькові балачки уваги. Як то кажуть: якщо не можете змінити ситуацію, то змініть своє ставлення до неї. Бо якщо ви залишитесь в польщі через образу, то кому ви цим краще зробите?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую вам добрі люди ,  чесно кажучи вагаюсь ще нарахунок повернення, але точно як повернусь то підшукаю щось для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...