Перейти до змісту

Пенсіонери - непотріб, чи що?


sss381

Рекомендовані повідомлення

Не думаю, що серед користувачів Борди багато пенсіонерів, однак колись вони ними (пенсіонерами) будуть, та й тата (мами), діда (баби) ніхто не відміняв.

Сам особисто з жахом думаю про майбутній пенсійний вік, витиснення з роботи, пенсійні виплати.

До сьогодні думав, що існуюче у нас відношення до пенсіонерів то виключно наше "ноу-хау", однак прочитав в мережі певний матеріал, і зрозумів, що "видатномим економістам-реформаторам" нашого розливу є в кого вчитися. Цитата:

Японских пенсионеров попросили раньше умирать

«Надо позволить людям старшего возраста быстрее умереть. Таким образом, они смогут снизить нагрузку на систему социальной помощи в Японии. Небеса запрещают продолжать жить, когда вы хотите умереть. Я бы чувствовал себя крайне неуютно, зная, что поддержание во мне угасающей жизни оплачивается из госбюджета и стоит несколько десятков миллионов иен в месяц на одного человека». Так, министр финансов Японии, второй человек в правительстве, Таро Асо, выразил свое беспокойство состоянием государственных финансов и «тяжелой» социальной ношей государства в сфере здравоохранения.

Повний текст тут: http://www.perspekt.org.ua/news/yaponskix_pensionerov_poprosili_ranshe_umirat

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думаю, що серед користувачів Борди багато пенсіонерів, однак колись вони ними (пенсіонерами) будуть, та й тата (мами), діда (баби) ніхто не відміняв.

Сам особисто з жахом думаю про майбутній пенсійний вік, витиснення з роботи, пенсійні виплати.

До сьогодні думав, що існуюче у нас відношення до пенсіонерів то виключно наше "ноу-хау", однак прочитав в мережі певний матеріал, і зрозумів, що "видатномим економістам-реформаторам" нашого розливу є в кого вчитися. Цитата:

Японских пенсионеров попросили раньше умирать

«Надо позволить людям старшего возраста быстрее умереть. Таким образом, они смогут снизить нагрузку на систему социальной помощи в Японии. Небеса запрещают продолжать жить, когда вы хотите умереть. Я бы чувствовал себя крайне неуютно, зная, что поддержание во мне угасающей жизни оплачивается из госбюджета и стоит несколько десятков миллионов иен в месяц на одного человека». Так, министр финансов Японии, второй человек в правительстве, Таро Асо, выразил свое беспокойство состоянием государственных финансов и «тяжелой» социальной ношей государства в сфере здравоохранения.

Повний текст тут: http://www.perspekt....i_ranshe_umirat

і?

не розумію вброса? про що будемо воду товкти? Бідкатися за японських пенсіонерів чи шукати гору для своїх? Як до японців, то нам їх все-одно не зрозуміти, там зовсім інша культура, цінності, логіка, менталітет і т.д.

А як до наших - щось сталось? Якісь різкі зміни в пенсійному законодавстві? Чи про що мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з точки зору держави, пенсіонери - лишній тягар...

ви бачили як лікують пенсіонерів в нашик держ. клініках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як до наших - щось сталось? Якісь різкі зміни в пенсійному законодавстві? Чи про що мова?

А наша недавня пенсійна "реформа", яка ще має отримати розвиток? Чи не сприймуть наші "реформатори" висказування японця, як пряме керівництво до дії? І без урахування різниці менталітетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так теперішні все роблять, щоб вийшло за думками японця. В україні і так низький рівень життя та вік пенсіонерів. А Тигіпки з ....... хочуть взагалі всіх нас рабами зробити: пізніше виходити на пенсію та працювати ао 12-14 год. на добу. Чим не рабовласницький, кріпацький лад??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друже, японці живуть повне, повноцінне життя, натомість ми жевріємо, тому на пенсії для наших людей один з небагатьох шансів хоч якось пожити для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все-одно я не зрозумів мети створення цієї теми... :0026::_40:

В нас і ДО пенсії хєрово, не знаєш, як завтра прожити, а тут японські пенсіонери, якась нереально-далека пенсія...

Хєрант вон казав, що вони підняли пенсію на 40%, тра їм оди складати і восхваляти.

А взагалі, кого обрали на виборах - таку маємо і пенсію. А "послє дракі рукамі нє машут". Треба тепер насолоджуватись в повній мірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, про що плачемся??? Он у нас в країні тепер і простій, молодій людині важко вижити. Я не вірю, що взагалі за нинішніх справ у країні хтось доживатиме до 65 років. Одиниці, тільки багаті доживуть до 65, тобто люди із місячним достатком (тепер) не менше 3000 грн в місяць на одного в сім'ї. Це за моїми прогнозами. Якщо бідніші люди доживатимуть до такого віку, то їм то буде на муку. Та не варто забувати, що ми - нація оптимістів, тримаймося, ми все з вами поборемо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Olena Danko

"

Вийшла в магазин. В маркеті у відділі овочів старенька бабуся прийшла важити 1!!!! картоплинку! Продавець бідна оніміла. Я теж. Бабуся каже, заплатила за квартиру, комунальні, ліки, от доживає як може. Сьогодні собі може дозволити лише одну картоплинку і четвертинку чорного. Мене прибило. Пішла швиденько набрала повний пакет картоплі, купила, дала старенькій на касі. Вона ніяковіла, потім довго дякувала і плакала. А я йшла додому і ридала. Той пакет картоплі коштував усього 6 гривень. Твою дівізію, що ж це за країна така, коли люстри в межигірї коштують мільйони, годинники депутатів сотні тисяч доларів, на дорогах відмиваються мільярди, а бабуся стоїть і важить одну картоплинку?????? Де курва ваше пАкращення???? Спалити би вас всіх нахер!!!

"

Ось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...