Перейти до змісту

STALKER: Clear Sky (Сталкер: Чистое Небо)


hitachi

Рекомендовані повідомлення

2kolyvan

все часть ето как? официально вышла тока одна ;)

советуу поставь етот

http://stalker-portal.ru/forums.php?m=posts&q=8665

думаю отцу твоему понравится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 353
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Новая Акция от "С.Т.А.Л.К.Е.Р. Чистое Небо" , собери все фейки у себя на компьтере! проверь их все! и КУПИ новый комьютер! да бы вирусы его

сожрут изнутри!

---------------------------------------------------------------------------

Дата: Воскресенье, Сегодня, 09:45 | Сообщение # 4389

Живу в Украине и вчера ходил в магазин спрашивал про СТАЛКЕРА ЧН мне сказали 385грн. и у них только 1 диск и то из-под прилавка

--------------------------------------------------------------------

кряк буде 29 08 2008 ги ги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рускі пишуть що гра дуже глючіть і часто вилітає. Навіть патч не помагає.... Тепер я задумався над покупкою ліцензії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ммм. да. Думаю про піратів... Таких треба вішати, а старфорсе взагалі підірвати бомбою...

А то зараз і розкошелилися ліцензійки... 350 грн? На це можна було купити всі піратьські сталкери, і + інші ігри...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то зараз і розкошелилися ліцензійки... 350 грн? На це можна було купити всі піратьські сталкери, і + інші ігри...

який жах! прикинь, а в декого навіть віндовс ліцензійний і офіс :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там старфорс 5,5, не сильно розженетесь грати навіть якшо запишите образ на болванку, його ще не поломили :) (і напевно не скоро це зроблять, поки не вийде забугорна версія гами, туди стар не ліплять)

2 kolyvan Кряки ще нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на якомусь форумі всі кричать що грають аж бризки летять.

і файло викладали .

Я спробував за їхнім рецептом - щось не вийшло.. матюкнулося на якусь dll-ку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gollar Дата: Вторник, Сегодня, 20:38 | Сообщение # 1263

-----------------------------------------------------------удалено

Приятной игры!

захады

:):wacko::horse:;):):0056::0091::g04::g04:

Запрещены фейки - БАН 1-2дня.

Запрещен мат - БАН 5-10 часов.

Запрещен флуд - БАН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hitachi, у тебе справді вийшло? чи зкопіпастив це з якогось форуму?

Цей рецепт проскакував вже кілька днів назад - НЕ РОБЕ!

Старфорс 5ї верії земулювати неможливо (сподіваюсь покищо), оскільки в момент запуску гри на кілька секунд блокуються ВСІ сервіси і служби системи, крім деяких, які потрібні самому старфорсу. Спроби емулювання привобять до БСОДу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блин це не я... силка тама ( но рік назад я пробувам цей метод.. получилось .... читайте) мене вже самого бісить, рус іван грає, ами ..нема слів

щось у мене таке відчутя що гра буде коштувати біше 100 балабасів...сйогодні розмовляв з менедером... казала 16баксюків... а сйогодні сказала 20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене вже самого бісить, рус іван грає, ами ..нема слів

РусІван грає в ліцензійну версію, піратки ще нема ніде. У нас в продажу гра з'явиться 29 серпня, про це було офіційно оголошено ще місяці два назад.

Рекомендована ціна: 120 грн звичайне видання (хто замовив до 25,08 - 95грн), 295 - колекційне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і перший мод:

[size=1]1-Замедлен ход времени (в 2 раза) (по желанию, но в силу вступит тока при новой игре)2-Изменена еда, аптечки и тд (конфиги АМК)3-Изменён переносимый вес (80/90 кг)4-Правильные названия оружия 2(Спасибо BAC9-FLCL)5-Изменён экран загрузки и убрана нервирующая дискета6-Исправлен фонарик (луч уже и светит дальше)7-Исправлено имя ГГ8-Лекарство от 973 (но это не значит что вылет больше не повторится)9-Поправленые монстры и возвращены их части (Спасибо V92)10-Вмонтированы маячки (Спасибо idler)11-Полупрозрачный инвентарь и иконки TIREX`а в комплекте12-Уменьшено перекрестие прицела (Спасибо Sergey81)13-Оружие не убирается в зонах, где раньше убиралось (Спасибо Sergey81)14-Добавлена возможность вступления в Чистое Небо, для этого нужно поговорить с Лебедевым (Спасибо Sergey81)15-Часы на HUD (Для обычных и широкоформатных) (Спасибо nemnogonado)16-Meseniy(Strelok) addon17-Pollux addon[/size]Link
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мому знайомому сьогодні прислали СТАЛКЕРа , якій заказував на PETROVEKA.UA. Завтра, думаю, будем і ми шпілити :)

P.S. В книжці, яка іде разом з грою, 251 сторінка(1 повість та 9 оповідань)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чо можна пробу делать я писав що рік назад робив такій фокус без проблем все працювало тільки надо хороший мдс. ...а 100Гр у деддом перерахувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...