Перейти до змісту

Чому пішоходи переходять дорогу так, наче вони безсмертні?


lanima

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 854
  • Створено
  • Остання відповідь

не грузиться в мене відео(

зсилка на пост в фейсбуці.

знімала на відео пряжу біля вікна якраз . зловила в кадр .

кожного дня бігають. часом гальма вищать аж вуха закладає.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1206323763081761&id=100011124466088&refid=17&ref=bookmarks&_ft_=mf_story_key.1206323763081761%3Atop_level_post_id.1206323763081761%3Atl_objid.1206323763081761%3Acontent_owner_id_new.100011124466088%3Athrowback_story_fbid.1206323763081761%3Aphoto_id.1206323033081834%3Astory_location.4%3Astory_attachment_style.video_autoplay%3Athid.100011124466088%3A306061129499414%3A2%3A0%3A1601535599%3A4029380414620655047&__tn__=-R

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, lanima сказано:

не грузиться в мене відео(

зсилка на пост в фейсбуці.

 

зробіть пост доступний всім. Під постом є кнопочка Доступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.08.2020 at 11:15, alexvvv сказано:
Спойлер

 

 

Ось водій і Людина з великої букви:

 

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, nickel said:

Краще не експерементуй, люди по різному реагують на сигнал, один стає, а другий навпаки біжить, і в яку сторону він побіжить нікому не відомо.

 

Я в такій ситуації, коли бачу в дзеркало заднього виду, що авто по сусідній смузі не збирається зупинятися, то вмикаю лівий поворот (або правий, якщо він праворуч від мене наближається, хоча таке рідко) або рукою махаю з відкритого вікна, тіпа як таксі зупиняю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце:

  

8 годин тому, Юріч сказано:

Я в такій ситуації, коли бачу в дзеркало заднього виду, що авто по сусідній смузі не збирається зупинятися, то вмикаю лівий поворот (або правий, якщо він праворуч від мене наближається, хоча таке рідко) або рукою махаю з відкритого вікна, тіпа як таксі зупиняю :)

 

не поєднується  з оцим:

 

On 21.08.2020 at 19:57, Юріч сказано:

Це треба бути дебілом, щоб так безпечно валити по пішохідному переході на жвавій дорозі. Я б, по перше, пропустив би нафіг всі машини, що там летять і тільки тоді переходив би (по любому там віконце буває, так як я часто виїжджаю від молитвеного будинку в сторону дубенської вулиці), і по друге, якщо вже так сталося і перша машина зупинилася, я би раз 10 виглянув з-за тієї машини, щоб упевнитися, що там нікого немає. 

 

 

Як чорне і біле.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все поєднується. майже всі адекватні водії зі стажем так себе вестимуть.коли знаєш, що можеш наробити біди собі і людині за кермом, ніколи не полізеш під машину.

. я зі своїм досвідом невеликим кермування поки не встигаю роздивлятися чи позаду зупиняються машини,коли я гальмую перед пішоходом. але ідея мені сподобалася. стала, поворотами клацнула.. той хто хотів проскочити притормозить, бо не знатиме, куди я надумала)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, lanima сказано:

але ідея мені сподобалася. стала, поворотами клацнула.. той хто хотів проскочити притормозить, бо не знатиме, куди я надумала)))

 

Для кращого ефекту можна ще приклеїти пару знаків, наприклад, як отут:

 

Спойлер

%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE_9..jpg

 

тоді точно шарахатимуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, lanima сказано:

все поєднується. майже всі адекватні водії зі стажем так себе вестимуть.коли знаєш, що можеш наробити біди собі і людині за кермом, ніколи не полізеш під машину.

. я зі своїм досвідом невеликим кермування поки не встигаю роздивлятися чи позаду зупиняються машини,коли я гальмую перед пішоходом. але ідея мені сподобалася. стала, поворотами клацнула.. той хто хотів проскочити притормозить, бо не знатиме, куди я надумала)))

Тоді вже краще  аварійною сигналити,що пропускаєш пішохода.

Ну в перед гальмуванням ,особливо несподіваним ,завжди добре подивитись в зеркало- чи не дожене хто ззаду.

Може там великий чорний джип  женеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, $ΩLΩMΩN said:

Оце:

  

 

не поєднується  з оцим:

 

 

 

Як чорне і біле.

 

 

Тому що ти пішохід-дальтоник і тобі все в чорно-білих тонах. А водій буває по дві сторони барикад і в нього є ще кольорові відтінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

Тому що ти пішохід-дальтоник і тобі все в чорно-білих тонах. А водій буває по дві сторони барикад і в нього є ще кольорові відтінки.

 

Ну ок. Ви буваєте по 2 сторони а я по 4 (пішохід, водій легкового/вантажного авто, велосипедист, тракторист).

 

І що? Ви говорили про одну і ту ж ситуацію. У вас різна реакція на одну і ту ж ситуацію. Таке може бути, якщо ви писали ці пости під різним психологічним станом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

Тоді вже краще  аварійною сигналити,що пропускаєш пішохода.

 

Не краще. Те що в тебе аварійка працює - можна подумати, що завгодно, зламався чи висаджуєш когось...А ось сигнал повороту швидше насторожить, раптом ти повертаєш або смугу захотів поміняти.

 

1 hour ago, zixelhause said:

А ви і не зобовязані роздивлятися хто там за кермом позаді вас якщо ви не перестроюєтесь із смуги в смугу і не повертаєте

 

Не зобов'язаний, але краще бути на дорозі уважним і враховувати ситуацію навколо свого авта, на 360°

 

1 hour ago, zixelhause said:

є в авто такі чарівні лампоки на задніх фарах "стопи" називаються, якщо взаді дебіл не побачить їх і не розуміє, що таке стопи, і що ви гальмуєте перед переходом то його проблеми і він буде винний завжди в разі дтп

 

А це егоїстична точка зору. Моя хата з краю, я нічого не знаю. Пофіг на дебіла який несеться, а як же пішохід? Вони бувають теж необачні в більшості своїй і валять не дивлячись...але ж нафіга той треш в тебе на очах...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

І що? Ви говорили про одну і ту ж ситуацію. У вас різна реакція на одну і ту ж ситуацію. Таке може бути, якщо ви писали ці пости під різним психологічним станом.

 

Ніяка не різна в мене реакція. Якщо пішохід дебіл і валить не дивлячись з-за мого авта, то це не означає, що я буду спокійно сидіти і дивитися, як його буде чавити авто, яке наближається до переходу. Так зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

15 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

водій легкового/вантажного авто, велосипедист, тракторист

 

Так як ти міркуєш, то певно ти водій такого транспорту

 

100023965833b0.thumb.jpg.b749ced84f0a8524af8c44d46ec2e20c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

 

 

Так як ти міркуєш, то певно ти водій такого транспорту

 

100023965833b0.thumb.jpg.b749ced84f0a8524af8c44d46ec2e20c.jpg

 

Ні, Олександре, вантажне - Газ 52, трактор: Т-150К, легкове: Berlingo. Так зрозуміліше?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Не краще. Те що в тебе аварійка працює - можна подумати, що завгодно, зламався чи висаджуєш когось...А ось сигнал повороту швидше насторожить, раптом ти повертаєш або смугу захотів поміняти.

 

 

Не зобов'язаний, але краще бути на дорозі уважним і враховувати ситуацію навколо свого авта, на 360°

 

 

А це егоїстична точка зору. Моя хата з краю, я нічого не знаю. Пофіг на дебіла який несеться, а як же пішохід? Вони бувають теж необачні в більшості своїй і валять не дивлячись...але ж нафіга той треш в тебе на очах...

 

Зазвичай перед пішоходним переходом смуги руху розділені суцільною,і перед самим переходом ніхто ніколи не перестроюється.

Задній сприйме тебе як неадеквата.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Якщо ти хочеш піпіськами помірятись, то я ще скутерист\мотоцикліст і маю права на судноводія маломірних суден.:lol:

 

Права то таке, я про досвід.

П.С. Дякую капітану судна, яке колись перевозило пісок баржами по р. Стир, що дав мені попробувати, що таке тримати штурвал. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Cherman сказано:

Я й не знав, що ти бульбу трактором копаєш.

 

Т-150К бульбу не копає бо деруни відразу будуть. А ще я попробував 15 хв. себе в ролі бульдозериста ДТ-75, чесно кажучи не дуже в мене тоді вийшло.

 

А ось за скрепер МоАЗ, самосвал КРАЗ і грейдер мене так і не допустили дядьки.:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Cherman сказано:

За голандський штурвал тримався?:0016:

 

Рулив кораблем по Стиру. Тримався за руль в кораблі. Як він правильно називається я не знаю. У мене ж немає прав на корабель, як у вас, вам видніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, Nokian said:

Зазвичай перед пішоходним переходом смуги руху розділені суцільною,і перед самим переходом ніхто ніколи не перестроюється.

Задній сприйме тебе як неадеквата.

 

 

Так в тому то і вся суть. Водій, коли бачить "неадеквата", що робить? Правильно, насторожується і скидає швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще тоді через вікно червоним галстуком махати, 

Ото вже точно насторожиться.

І той,що ззадуі пішохід неуважний.

 

Місто в нас маленьке ,через трохи часу всі пропускатимуть).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

А ось за скрепер МоАЗ, самосвал КРАЗ і грейдер мене так і не допустили дядьки.:(

 

І не здогадуєшся чому? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Cherman сказано:

Якщо ти хочеш піпіськами помірятись

 

Дякую за пропозицію але я не хочу таке робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

 

І не здогадуєшся чому? :D

 

Здогадуюсь.

Все було як написав Т.Г. Шевченко:

 

Мені тринадцятий минало.

Я пас ягнята за селом.

Чи то так сонечко сіяло,

Чи так мені чого було?

Мені так любо, любо стало,

Неначе в Бога......

Уже прокликали до паю,

А я собі у бур’яні

Молюся Богу... І не знаю,

Чого маленькому мені

Тойді так приязно молилось,

Чого так весело було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, zixelhause сказал:

В свіжих авто  є камери сліпих зон і коли включаєш поворотник на дисплеї приборки видно хто їде позаду, і камери 360, то це набагато полегшує їзду, бачив це у гібридному корейці з сша,  але ж у нас завдяки оцим бляхореволюціонерам, почали возити з європи непотріб а не авто, і прогрес до нас в масових маштабах ще не скоро дійде.

То якби не дешеві бляхи, то наші люди відразу почали б купувати авто з салону? Чотаржу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...