Перейти до змісту

Куплю телефон старого зразка з якісною камерою


kovalcuchka87

Рекомендовані повідомлення

21 хвилин тому, SunSeth сказано:

A які бомбезні фоточки були раніше з дискових телефонів! Просто пєсня! Правда, тоді Інстаграм був на перфокартах, але то таке...

п.с. Лукавить Ваш майстер, м'яко кажучи.

я теж так подумала про того майстра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, kovalcuchka87 сказано:

 

ок, дякую за комент. Зі смарта ніби нічо, з компа - жах. Маю спец тримач для зйомки МК, тому відеореєстратор не ннада. Буду експериментувати далі, я так тепер думаю, треба за фокусом слідкувати, поправляти у процесі зйомки чи що... От фото тримача - класна штука, якщо кому ннада- то на алі їх валом.

IMG_20161028_104902.jpg

класна штука той тримач

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, kovalcuchka87 сказал:

Зі смарта ніби нічо, з компа - жах.

 

Подивився на ноуті - нормальна якість. Принаймі, якщо зрівнювати з відео @Oberegy , то у Вас значно краща якість відео. Я, наприклад,  все бачу, всі петельки і нитки, можливо деколи петельки зникають з фокусу, але це не критично...просто не підводьте руки так близько до камери і дайте більше світла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Подивився на ноуті - нормальна якість. Принаймі, якщо зрівнювати з відео @Oberegy , то у Вас значно краща якість відео. Я, наприклад,  все бачу, всі петельки і нитки, можливо деколи петельки зникають з фокусу, але це не критично...просто не підводьте руки так близько до камери і дайте більше світла.

от і я про що. Моя камера колись була крута, а тепер смарт краще знімає. Тому не треба купувати старе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую, мої хороші! Я навіть не сподівалась на таку кількість відгуків і вичерпні та об"ємні коментарі. Роблю висновки: купувати старий телефон не буду, а так як розкошелитись на придбання профі камери змоги поки не маю, то постараюсь вижимати зі свого смартика максимум, покращуючи освітлення та слідкуючи за фокусом в ручному режимі. Всім ще раз дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, kovalcuchka87 сказано:

Всім дякую, мої хороші! Я навіть не сподівалась на таку кількість відгуків і вичерпні та об"ємні коментарі. Роблю висновки: купувати старий телефон не буду, а так як розкошелитись на придбання профі камери змоги поки не маю, то постараюсь вижимати зі свого смартика максимум, покращуючи освітлення та слідкуючи за фокусом в ручному режимі. Всім ще раз дякую!

ой, тут завжди дуже допомагають. Люблю цей форум, хоч і не місцева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, kovalcuchka87 сказано:

Всім дякую, мої хороші! Я навіть не сподівалась на таку кількість відгуків і вичерпні та об"ємні коментарі. Роблю висновки: купувати старий телефон не буду, а так як розкошелитись на придбання профі камери змоги поки не маю, то постараюсь вижимати зі свого смартика максимум, покращуючи освітлення та слідкуючи за фокусом в ручному режимі. Всім ще раз дякую!

не варіант?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Basil сказал:

не варіант?

 

 

Дивився цю об'яву, читав характеристики, відгуки... Ця камера не знімає в НD-якості, хоча на ній написано FullHD. Знімає в якості 720х576 (50і). Та і якості там немає, судячи по відгукам...При недостатньому освітленні фокус спрацьовує не відразу, кольоропередача невідповідна....0,8 Мпікселі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

 

Дивився цю об'яву, читав характеристики, відгуки... Ця камера не знімає в НD-якості, хоча на ній написано FullHD. Знімає в якості 720х576 (50і). Та і якості там немає, судячи по відгукам...При недостатньому освітленні фокус спрацьовує не відразу, кольоропередача невідповідна....0,8 Мпікселі...

 щойно дивилась опис на розетці. Дійсно, там HD дньом с огньом не знайти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...