Перейти до змісту

В Росії закидали камінням український потяг


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

повідомляє УНІАН:

У Росії закидали камінням український потяг Москва-Суми

Потяг Москва-Суми, що прямував 5 квітня зі столиці Росії до України невідомі закидали камінням.

Як повідомив УНІАН начальник вагонної дільниці Сумської дирекції залізничних перевезень Валентин ОВЧАРЕНКО, це сталося на території Росії перед станцією Сухиничі. Унаслідок інциденту були побиті 8 вікон у вагонах потяга, зокрема і у вагоні-ресторані.

«Документи щодо пошкодження рухомого складу Сумської залізниці передані до правоохоронних органів. Наразі українські правоохоронці передали справу російській стороні для виявлення та затримання злочинців. Думаю, що найближчим часом усі вони будуть затримані, а збитки будуть відшкодовані», - сказав В.ОВЧАРЕНКО.

За словами начальника вагонної дільниці, того ж дня всі пошкоджені вікна у вагонах були замінені на нові і ввечері потяг Суми-Москва знову вирушив у рейс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*ля, шо за бред????????

я в шоке и нет слов! от названия темы и коментария.... Harddriver, скажи что это стеб, да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ездил себе поезд, ездил - и тут вдруг ни стого ни с сего закидали? Что-то тут нечисто....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*ля, шо за бред????????

я в шоке и нет слов! от названия темы и коментария.... Harddriver, скажи что это стеб, да?

Я тоже в шоке, нада создавать тему, "Хто піде пускати під укіс потяги з москалями?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И что же тут такого странного и при чём тут дружба народов?

Еду я на поезде по территории Украины, высунувшись в форточку. Проезжаем мимо какой-то станции среди леса на приличной скорости. На перроне стоят двое аборигенов - стоп! А может, это были засланные агенты России? :) - и вдруг ни с того ни с сего кидают в проносящиеся вагоны 4 пивных бутылки, хорошо, что не с "коктейлем Молотова".

Ахтунг! Диверсанты! Партизанен! Цванциш! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa прав. просто фулиганы. жители села. скорее всего пацаны лет по 10-12

или пьянь лет по 15-16

им что поезд на Воркуту камнями закидать, что самолет на Канары - все едино.

но нет, надо обязательно приклеить межнациональную рознь.

ребят, у вас уже пунктики? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И что же тут такого странного и при чём тут дружба народов?

Еду я на поезде по территории Украины, высунувшись в форточку. Проезжаем мимо какой-то станции среди леса на приличной скорости. На перроне стоят двое аборигенов - стоп! А может, это были засланные агенты России? :) - и вдруг ни с того ни с сего кидают в проносящиеся вагоны 4 пивных бутылки, хорошо, что не с "коктейлем Молотова".

Ахтунг! Диверсанты! Партизанен! Цванциш! ;)

урса! Срочно создавай топик: "На Украине русскоговорящего закидали бутылками с коктейлем молотова! Притеснение... не ... Исстребление русскоговорящих на Украине!"

Фахтбыл? да! А то, что мы пере*рем его, как делают практически все массовые СМИ - это мелочи. Пипл захавает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну я ударил девушку на пероне в Жмеринке... И в сми чето не было статей что венгры притесняют жидоф... =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю їхав київським поїздом і побили вікно зразу десь за Луцьком, в рівному вже чекало нове скло, хлопці ремонтери сіли, прокатались поставили вікно і в першому ж місті вийшли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за оффтоп, не запитаю - не засну.

Памятаю їхав київським поїздом і побили вікно зразу десь за Луцьком...

Не на революцію 2004 часом їхали київським поїздом? Щось надто знайомий сужет пригадався з побитим склом і не тільки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іменно, їхав правда на сесію, але вона співпала з революцією, десь другий день чи що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді можна розповісти цікаву історію про те, як ще в українських поїздах буває. Б*ються вікна, морди і білочки нападають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...