Перейти до змісту

Smart TV на Android та CRT ТВ з RCA-входом.


Рекомендовані повідомлення

Порився по аліекспрес і знайшов приставки смарт тв з можливістю виводу відео-аудіо на "тюльпани".
 

Аліексперс (фото, лінки) 

Чи хто-небудь користується/користувався такою приставкою разом з CRT ТВ через RCA-вхід? Які думки?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та зараз якраз і намагаюсь подружить AV приставки зі Scart ящика (хоч і маю тюльпани на телевізорі, але вони не прицюють як слід - працює тільки аудіо а відео ні.) Приставка ОТАКА. ящик самсунг crt . є можливість підключити лише в скарт. Сама приставка то питань нема. Ще не розібрався з AV. В процесі. 

А яке саме питання вас цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Andriotti

On 15.10.2016 at 20:52, Andriotti сказано:

(хоч і маю тюльпани на телевізорі, але вони не прицюють як слід - працює тільки аудіо а відео ні.)

пропоную до мого тв підключити - перевірити чи в приставці діло, чи в тв. :) В одному тв тільки тюльпани, але є й дрєвній самсунг зі скартом (100% робочий скарт, бо через нього і VHS, і DVD-програвач працювали).

 

 

On 15.10.2016 at 20:52, Andriotti сказано:

А яке саме питання вас цікавить?

найпростіше - чи варто на це тратити гроші? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочеш я візьму на роботу приставку

зранку приїдеш візьмеш попробувати, а ввечері привезеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Orfey сказано:

хочеш я візьму на роботу приставку

зранку приїдеш візьмеш попробувати, а ввечері привезеш

Спробуйте і самі дасте собі відповідь. Кожен знайде своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AV теж різні бувають. Універсал, вхід, вихід. 

Скарт шнури так само - одно або двосторонні. Колись довго мудохався, а тра було шнур перевернути. )

Брав собі TV box M8. Відразу не завівся. Покурив 4pda форум, перепрошив, паше "як часіки". А в перший вечір розбити був готовий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Opel75 сказано:

AV теж різні бувають. Універсал, вхід, вихід. 

А як їх розрізнити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Dream сказано:

@Andriotti

пропоную до мого тв підключити - перевірити чи в приставці діло, чи в тв. :) В одному тв тільки тюльпани, але є й дрєвній самсунг зі скартом (100% робочий скарт, бо через нього і VHS, і DVD-програвач працювали).

 

 

найпростіше - чи варто на це тратити гроші? :)

Через HDMI робить як часікі, Через AV маю один переходнічок на тюльпани-скарт то теж робить, але вставлений не до кінця (так розумію відео контакт і монозвук нащупав)

перевірити у вас вдома - нема питань пишіть тел домовимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю таку приставку і кінескопний Самсунг 21-дюймовий. Спочатку юзав AV через тюльпани, але тюльпани виведені на ТВ збоку і щоб малий не обірвав тюльпани, прикупив ще перехідник тюльпани-->скарт. Тепер приставка захована збоку за телевізор і підключена через скарт. Керую беспровідною мишкою, так зручніше ніж пультом.

Дрібний текст читається поганенько, адже розширення кінескопних ТВ 640*480, тому на приставці виставив максимально великий шрифт. Але в загальному це навіть краще ніж Смарт-тв. Поставив лише дві програми - УкрТБ (більше 200 каналів) і ФС ВідеоБокс (фільми з фс.то), малий ще Ютуб юзає, який стояв. З цим набором можна відмовитись від кабельного, але залишив на випадок відсутності інтернету.

UL887DyXc0XXXagOFbX1.jpg?size=97032&heig

HTB1Vq16LVXXXXaEXFXXq6xXFXXX2.jpg

HTB1wOeOLVXXXXaOapXXq6xXFXXXF.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Dream сказал:

найпростіше - чи варто на це тратити гроші? :)

Однозначно варто. "Плоский" ТВ не куплю доки малий не зрозуміє, що не можна об нього машинками кидати. А з таким апгрейдом у мене ТВ кращий за смарт і міцний як кінескопний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Dream сказал:

@Andriotti @Orfey @Opel75 @nickel на аліекспресі брали чи де?

Ну а де ж?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Dream сказал:

@nickel давай лінк на магаз :)

 

На який з них? Я їх вже з десяток продав, жодного разу не брав в того самого продавця. Кожного разу шукаю де конкретна модель дешевша і продаван нормальний. Ця що в мене коштувала 55 доларів, коли я її купував 2 роки назад. А зараз таку ж можна і за 30-40 доларів знайти. На фейсбуці взагалі за 22 долари рекламу крутять, але там оперативки малувато - 1гіг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, nickel сказано:

Юзаю таку приставку і кінескопний Самсунг 21-дюймовий. Спочатку юзав AV через тюльпани, але тюльпани виведені на ТВ збоку і щоб малий не обірвав тюльпани, прикупив ще перехідник тюльпани-->скарт. Тепер приставка захована збоку за телевізор і підключена через скарт. Керую беспровідною мишкою, так зручніше ніж пультом.

Дрібний текст читається поганенько, адже розширення кінескопних ТВ 640*480, тому на приставці виставив максимально великий шрифт. Але в загальному це навіть краще ніж Смарт-тв. Поставив лише дві програми - УкрТБ (більше 200 каналів) і ФС ВідеоБокс (фільми з фс.то), малий ще Ютуб юзає, який стояв. З цим набором можна відмовитись від кабельного, але залишив на випадок відсутності інтернету.

UL887DyXc0XXXagOFbX1.jpg?size=97032&heig

HTB1Vq16LVXXXXaEXFXXq6xXFXXX2.jpg

HTB1wOeOLVXXXXaOapXXq6xXFXXXF.jpg

 

 

 

 

А кабель від AV - тюльпани брали де і який саме? Ато підозрюю в мене кабель щось не той во.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Andriotti сказал:

А кабель від AV - тюльпани брали де і який саме? Ато підозрюю в мене кабель щось не той во.

Для себе завжди обирав приставки з кабелем в комплекті, ні разу ніяких непорозумінь не було. Але маю ще один кабель, то щоб він коректно запрацював треба вставляти тюльпани не по кольорах. Жовтий тюльпан вставляю в біле гніздо, а білий тюльпан вставляю в жовте гніздо. Китайці переплутали лівий аудіосигнал з відеосигналом. Але це ж легко виявити - вставляв по черзі кожен тюльпан в гніздо відео (жовте), коли з'явилася картинка на телевізорі, залишилося тим самим методом виявити де лівий канал звуку, а де правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Для себе завжди обирав приставки з кабелем в комплекті, ні разу ніяких непорозумінь не було. Але маю ще один кабель, то щоб він коректно запрацював треба вставляти тюльпани не по кольорах. Жовтий тюльпан вставляю в біле гніздо, а білий тюльпан вставляю в жовте гніздо. Китайці переплутали лівий аудіосигнал з відеосигналом. Але це ж легко виявити - вставляв по черзі кожен тюльпан в гніздо відео (жовте), коли з'явилася картинка на телевізорі, залишилося тим самим методом виявити де лівий канал звуку, а де правий.

Дякую за підказку, спробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене от інше питання цікавить: чи попадались комусь перехідники SCART-HDMI, не конвертери з цифрового сигналу хдмі в аналоговий скарт, а саме перехідники з цифрового хдмі в цифровий скарт, адже скарт дозволяє передавати як аналоговий сигнал, так і цифровий. Хотілося б спробувати на кінескопний телевізор вивести цифрове зображення, може текст краще читався б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Мене от інше питання цікавить: чи попадались комусь перехідники SCART-HDMI, не конвертери з цифрового сигналу хдмі в аналоговий скарт, а саме перехідники з цифрового хдмі в цифровий скарт, адже скарт дозволяє передавати як аналоговий сигнал, так і цифровий. Хотілося б спробувати на кінескопний телевізор вивести цифрове зображення, може текст краще читався б.

надибав таке фото 24d6879020acf06d5cfbe8ab5bc90702.png

але толку ноль - нема таких в продажу.

Ось що пише людина яка займається кабелями силка на оголошення

його відповідь 

Image 1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АаДГб.

Тваю ж дівізію. Поперхнувся.

На аналоговий телевізор! По цифровому скарту! Напряму! І не шо небудь - а ДИВИТИСЯ!

Виробник того аналогового телевізора, читаючі такі пости, тихо уповзає подалі, нервово закутуючись у що попадеться.

Аналог і цифра по природі різні. Без ЦАПа речі не сумісні.

DVI и HDMI - цифра, SCART и тюльпан - аналог

або я щось пропустив у свому житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Opel75 сказал:

або я щось пропустив у свому житті.

SCART -  это европейский стандарт для подключения различных устройств. Его преимущество – универсальность. 21 контакт позволяет  объединить все необходимые сигналы в одном штекере. Через SCART возможна передача видео и аудио, аналоговых и цифровых сигналов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Opel75 сказано:

або я щось пропустив у свому житті.

І Samsung мабуть теж пропустив... 

http://kiev.zakupka.com/p/81290203-perehodnik-scart-na-hdmi-dlya-televizora-samsung-bn39-01154a/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...