Перейти до змісту

Криваві ріки: біля Луцька водойма стала червоною


nikblack

Рекомендовані повідомлення

 

Біля Луцька річка стала багряною. Підозрюють, що винні у цьому недобросовісні підприємці, які злили відходи виробництва у водойму.

Лучанин Віталій Ковальчук розповів«Волинь24» про несподівану знахідку.

У понеділок, 11 жовтня, чоловік їхав Маневицькою трасою. Минувши Ківерці, за сто метрів до повороту на село Борохів лучанин побачив річку з водою яскраво вишневого кольору. Імовірно йдеться про річку Прудник.

Каже, мало того, що водойма була неприроднього кольору, так ще й тхнула відстійником.

Криваві ріки: біля Луцька водойма стала червоною
 

 

Криваві ріки: біля Луцька водойма стала червоною
 


«Запах був такий, як біля очисних споруд в Липлянах або біля цукрового заводу», - розповідає Віталій Ковальчук.

Чоловік зазначив, що звертався в поліцію, однак поки ніякої реакції з боку правоохоронних органів не було.

Начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук каже, що про це йому поки нічого не відомо, однак вранці, 13 жовтня, місцеві водойми обстежить оперативна бригада екоінспекції.

Фахівець припускає, що «зафарбувати» річку могли недобросовісні підприємці.

«В Луцьку ловлять тих, хто зливає нечистоти в каналізацію, то вони могли поїхати за місто і це зробити», - вважає посадовець.

Водночас, з його слів, причиною неприроднього кольору річки не могли бути несправні очисні споруди, адже їх поблизу просто немає.

Криваві ріки: біля Луцька водойма стала червоною
 

 

Криваві ріки: біля Луцька водойма стала червоною
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам не здається панове ,що пора викупати тих кмітливих підприємців у цих річках. Поки волосся неповипадає . 

Цитувати

Чоловік зазначив, що звертався в поліцію, однак поки ніякої реакції з боку правоохоронних органів не було.

Хренова переатистація в Ківерцях. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нафіга нам Начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук якщо він дупля не ріже що робиться в його якби мовити парафії, чи ця річка за день такою стала, не вірю особисто.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MACCEN сказано:

якщо він дупля не ріже що робиться в його якби мовити парафії

думаєш він не вкурсі?

Все він знає, і зобов'язаний був повідомити вище. Але очкує, бо інакше його витіпуть за бездіяльність!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я собі уявляю, є група людей якій щось треба зливати це ж не одна тона гівняшок якихось, а напевно на постійній умові, ще й місце таке козирне знайшли (думаю ділетант до такого місця б не догадався - це точно),

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш, міг бути такий сценарій: (не факт, що так було)

Цитувати

 

- Добрий день. Я підприємець, НеЗовсімХорошенко, в мене ковбасний цех. Маю відходи виробництва, куди мені їх зливати. Куди возити і т.д.

- Добрий. У нас все переповнено. Немає куди.  Але он там за луцьком є якась канава, аби не в місті, зливайте туди. тамв се одно ніхто не ходить.

- Дякую $ за допомогу

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yura2281 сказано:

Вам не здається панове ,що пора викупати тих кмітливих підприємців у цих річках. Поки волосся неповипадає . 

Хренова переатистація в Ківерцях. 

на вишкові підприємець гавно після свиней скидав просто в стир. більше року з ним розбирались і нічого зробити не могли.
там же, по щедріна, каналізації немає. але люди знайшли вихід. поврізались в лівньовку недобудовану.
по заньковецької- на власні очі бачив як з 2 будинків викачують гавно в лівньовку.
ніхто цим не займається і не контролює. Це з дрібного.
Мовчу вже за очисні споруди в липлянах які морально застаріли років 20 тому.
Ківерцям до нас ще далеко)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, DFGRom сказано:

невже Палиця цього всього небачить?

а він тут яким боком. Всі лише голова Облради, а не очільник області.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб у нас щось робилось - потрібно підняти дупу з крісла, і не одному-двум активістам - а багатьом, і всі проблеми вирішаться.

майдан тому приклад

а так всім байдуже, поки його не зачепить особисто

 

як писав Василь - така річка вже давно, тому змахує на піар Ковальчука

 

P.S. є гіпотеза, що це відходи с цеху переробки моркви

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може то кров вбитих ОУН УПА поляків?)))))

ну не міг я не пожартувати про Волинську різню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Bit сказано:

а може то кров вбитих ОУН УПА поляків?)))))

ну не міг я не пожартувати про Волинську різню

Хлопцю в американських темах так знизу підгорало що й трохи зверху підплавило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...