Перейти до змісту

Мормишинг, наноджиг


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, Borka V сказал:

 

Я думаю що варто,раніше з нанофілом вористовував безузловку покльовок в рази менше як з монкою чи флюром зараз використовую переважно зимову лєску 0,10-0,12.

Як вважаєте, чому було менше клювак? Просто запитую, бо маю свою точку, згодом поділюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок мормишигу, читав десь на форумі, що це типу мормодроч,,,,не вмієте ловити на нормальне колебло, то не ловіть.

Дарма так.

Провів сьогодні в Млинові пару годин тесту.

Так от, окунь настільки важкий, що навіть грамульку не хотів, 0.5-0.8 жер потрошки. Да, в прилові були і пістони з палець, але ж з один десяток хлопців з ДООРОСЛУ лодоньку ноги я забрав.

Є певні умови, які мабуть вплинули на рибки....але це я зміг вирішити переходом на ХУЛ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, kayot сказал:

А на рахунок мормишигу, читав десь на форумі, що це типу мормодроч,,,,не вмієте ловити на нормальне колебло, то не ловіть.

Дарма так.

Провів сьогодні в Млинові пару годин тесту.

Так от, окунь настільки важкий, що навіть грамульку не хотів, 0.5-0.8 жер потрошки. Да, в прилові були і пістони з палець, але ж з один десяток хлопців з ДООРОСЛУ лодоньку ноги я забрав.

Є певні умови, які мабуть вплинули на рибки....але це я зміг вирішити переходом на ХУЛ.

 

Чим делікатнішас снасть тим більше риби, навіть деколи размер радує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, kayot сказал:

Як вважаєте, чому було менше клювак? Просто запитую, бо маю свою точку, згодом поділюсь.

Все таки нанофіл то шнур, безузловка то лишній монтаж, хоча є і свій плюс на безузловці нанофіл саме краще тримає вузол, ну то моя думка .Як на мене і по практиці перевірено краще прив"язати метр монки чи флюру до нанофілу і риба менше бачить і контакт з монкою менше відганяє рибу чим нанофіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Borka V сказал:

Все таки нанофіл то шнур, безузловка то лишній монтаж, хоча є і свій плюс на безузловці нанофіл саме краще тримає вузол, ну то моя думка .Як на мене і по практиці перевірено краще прив"язати метр монки чи флюру до нанофілу і риба менше бачить і контакт з монкою менше відганяє рибу чим нанофіл.

Підтримаю все, плюс безузлвка, то доатковий шум, вага та вібрації.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...