Перейти до змісту

Мормишинг, наноджиг


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

Є питання, хто яку волосінь використовує? Цікавлять провірені виробники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нанофіл плюс 1-1,5м монка або флюр не товще 0,13, Леска MILO Classic Sinking Line (0.13 мм) такою я ловив декілька років мормишив , а такою Леска Milo Euro Krepton River 0,15 а ультралайті, зараз ловлю переважно нанофілом і не парю собі мозги, покльвок що на монці що на шнурку багато! І взагалі до мормишингу треба мати дике терпіння, хоча своєю палкою до двох грам ловлю найчастіше відчуття неописуємі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожному своє, в мене трофей карп 3,200 нанофіл 0,06 плюс леска зараз використовую 0,12 зимову вона трохи стійкіша .Ну і ще не маловажно виліт в нанофіла бомба , хоче в монки тоже не поганий.Єдиний мінус що робочий участок скоро втрачає міцність, але два сезони вже відловив і думаю ще один відловлю. А на рахунок лески міло вона дійсно тоненька і якісна відповідає заявленому діаметру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання не зовсім по мормишингу, як такому, але про спінінг для мормишинга - MajorCraft Trapara Area TPS-602SUL - де купити до нього чохла якогось м'якого, можна неопренового, бо рідний ОДНОСЕКЦІЙНИЙ - страшнувато навіть в тубусі 2 коліна в одній "кишці" в контакті між собою возити... Тубус - є, а от чохлів на інтернет-магазинах якось не вдається нарити... Передчуваю відповідь "прострочи машинкою рідний" - фігушки, кільце перше тоді не влізе. Довжинка палки - 1,83 м, складеної - рівно половина... Тубус ідеальний під нього знайшов - акрополісовський довжиною 98 см., самий малий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Питання не зовсім по мормишингу, як такому, але про спінінг для мормишинга - MajorCraft Trapara Area TPS-602SUL - де купити до нього чохла якогось м'якого, можна неопренового, бо рідний ОДНОСЕКЦІЙНИЙ - страшнувато навіть в тубусі 2 коліна в одній "кишці" в контакті між собою возити... 

Можна спробувати звернутись до цієї дівчини. Вона тубуси і різні чохли шиє. Можливо допоможе.

https://vk.com/topic-108651178_33147776

https://vk.com/topic-108651178_33148537?z=photo-108651178_398910836%2Fpost-108651178_111

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://shaptala.com.ua ? Питання в тій перегородці, і довжині (метр мінімум) - якщо просто перегородка з тканини - до одного місця, ще гірше як в тубусі + чохол рідний - скакати обидва коліна в автобусі/машині приїзді по нашим "дорогам" буде по принципу "хто не скаче, той не спінінг"...

От http://shaptala.com.ua/dlya-rybalki/poyasa-dlya-khodovoj-rybalki/remen-spiningista-podrobnee.html - штука, однозначно потрібна, за що велике дякую - не завжди потаскаєш стояка за собою, коли швидко перев'язатися треба в дощ чи в воді ногами стоячи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так у них індивідуальний підхід. Можна обговорювати, в мене ще по чохлах по зброї з ними позитив лишень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рах цього поясу,  є тримач для молотків на пояс, будівельних, дешевше в рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сам пояс - не те трохи - все ж на тобі як правило некисла така розгрузочна жилетка, а то й рюкзак ще на спині (на якій і залізяка типу зажиму/кусачок/ретривера висіти може, а тут 1 "коц" - мінус 1 спінінг - наноджиг все-таки, мій спін 4-5 мм "в комлі" має), цей "спецпояс" - на бедро скоріше, і під кутом - вставив, поміняв приманку, кидай далі.

І по Шапталі - вони можуть і чітко 95 cм, товщиною 5 см з м'якими стінками і низом/верхом замутити тубус? Чи взагалі "овально-прямокутний", "під спін"? А якщо ще й потрібного кольору, типу мультикама/пікселя якогось, з надписом на замовлення типу St.Croix Legend Elite (особливо класно на подарунок тому, в кого той спін є), то взагалі супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Холопи, починається офФтоп- створюйте топ про екіпірування!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де холопи? ))) Не оффтоп - замовив https://crazy-fish.biz/catalog/ukraine/#!/Вольфрамовая-джиг-головка-цвет-золото/p/39437937/category=12562476 і срібло, і прості чорні по 5 шт, в принципі - то мормишка з "такою як треба" вагою і гачком, приїде - відтестую і відпишуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нанофіл і 0,04 монку замінить. а 0,02 - точно. Офф - куди поїхати завтра "помормодрочити"? Млинів, Хріни, Колодеже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затонка любий зачеп і думаю Ви без приманки і мормишки!Чим тонше тим  краще але без фанатізму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На моїх очах на 0,02 щуку за 2 кг витягли на Белеззу 562-гу, Бачив і карпа біля 4 на Блюбірд 0,5-5 + 0,06, і щуку 3+ на таке ж... А от "відстріли" на такій ниточці + 0,1 флюр - бували не раз. Сам тільки почав мормишити (нано 0,04 + флюр 0,12, іноді - жилочка 0,1), але поки що 2 -3  зацепи закінчилися успішним відчеплюванням гачка. Тут - як пощастить. Я і на мікроджиг рідко без приманки залишаюсь. Порадьте хтось, куди таки поїхати того окунця поганяти... Завдання - максимум покльовок, можна і наноокуня, не задля заготівлі їду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким вузлом ви вяжете флюри до наіка. Особливо стосується товстих флюрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Нанофіл і 0,04 монку замінить. а 0,02 - точно. Офф - куди поїхати завтра "помормодрочити"? Млинів, Хріни, Колодеже?

Та я аби на Теремно вирвався:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, kayot сказано:

Яким вузлом ви вяжете флюри до наіка. Особливо стосується товстих флюрів?

На упаковці є вузол, чимось на моркву схожий, користуюсь ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Якось так, при вазі в 1г... умовно віднесу до мормишингу. "Потрачений день", на підбір крючків на 1" резину.

IMG_20161106_192906489.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от підскажіть, чи варто на тонкий нанофіл вязати флюр?^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

11 час назад, EleKtrik сказал:

А от підскажіть, чи варто на тонкий нанофіл вязати флюр?^_^

Я думаю що варто,раніше з нанофілом вористовував безузловку покльовок в рази менше як з монкою чи флюром зараз використовую переважно зимову лєску 0,10-0,12.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, я монки адекватної ненайшов. По флюру, то "очкую" що виліт слабий... Хоча взяв пару бобін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, EleKtrik сказал:

А от підскажіть, чи варто на тонкий нанофіл вязати флюр?^_^

Варто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...