Перейти до змісту

Великі Українці


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

На каналі Інтер ведеться проект про великих українців. Хто на Вашу думку міг би ввійти до їх складу, бажано з аргументацією. Думаю ця тема не матиме кінця :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є книжка по цій темі. Буду постить поцуть цуть

Чекаємо з нетерпінням. Від себе, аналогічно попробую знаходити цікаву інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почати потрібно весело і з недавніх приємних фактів. Так от "Великим Українцем" беззаперечно рахую Володимира Кличка, не тільки тому що він чемпіон світу по боксу у надважкій вазі, а тому-що він став першим українцем, який надававши по пиці громадянину Росії зміг заробити 5 млн. баків. :D

Прохання не сприймати це як заклик до міжнаціональної ворожнечі і методу зароблення грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бубка Сергій Назарович (1963 р.н.) легкоатлет, багаторазовий чемпіон та рекордсмен світу, Європи, Олімпійських ігор

Як видатне спортивне досягнення розцінила світова громадськість стрибок Сергія Бубки 13 липня 1985 р. на паризькому стадіоні, коли він подолав небувалий рубіж — 6 метрів. Авторитетні спортивні фахівці вважали, що стрибок Бубки ознаменував початок «нової ери» в стрибках з жердиною. Журналісти писали ще більш захоплено: «Бубка — на шостому небі», «Бубка летить над Парижем», «Стрибок у XXI сторіччя».

1990 р. — 6,05 (світовий рекорд), 1991 р. — 6,11 (світовий рекорд), 1993 р. — 6,15 (світовий рекорд).

Скільки себе памятаю він був завжди моїм героєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sirko.jpg

Славетний кошовий отаман запорозької січі Іван Сірко

Вісім разів Запорозька Січ обирала Івана Дмитровича Сірка кошовим отаманом. За все кількасотрічне існування Січі жоден кошовий отаман не зажив такої любові й шани серед січового товариства. Україна — Лівобережна, Правобережна, Слобожанщина — в 60-70-ті роки XVII ст. не знала людини, яка б могла зрівнятися популярністю з Іваном Сірком. Загальне визнання й безмежну вдячність сучасників набула тоді очолена Іваном Сірком героїчна боротьба козацтва проти турецько-татарських орд, що загрожували геноцидом українському народові. Запорозький витязь ставив найпершою й найголовнішою метою кожного походу врятування бранців із полону, визволення невільників, що конали в тяжкому рабстві у султанській Туреччині та Кримському ханстві. Великий талант полководця, особиста хоробрість, мужність і відвага поєднувалися в ньому з безмежною відданістю народній справі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.greatukrainians.com.ua/

Тут офіційний сайт. А в мене список великий, що важко відібрати декількох. Папишу пізніше, коли матиму час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.greatukrainians.com.ua/

Тут офіційний сайт. А в мене список великий, що важко відібрати декількох. Папишу пізніше, коли матиму час.

Не знав про існування цього сайту, але в цій темі можна дати свою оцінку. Дуже сумніваюсь що до списку каналу ввійдуть Бандера, Мазепа, Шухевич і багато інших поетів, воїнів, митців. Цікаво все разом проаналізувати. Цікаво прочитати вірші поетів, яких ви вважаєте великими. Не завжди є вільний час і бажання, щоб самостійно це все опрацювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь Інтер, великі українці, 2 номер в 10ці Степан Бандера, він навчив мене бути собою в натовпі і цілим серед розбату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із представленої десятки я вчора проголосував за Бандеру, хоча було багато достойних людей, той же Амосов, Сковорода, Чорновіл, Хмельницький... А скільки ще дійсно великих українців не увійшли в десятку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я голосував за Шевченка (Тараса :)і Сковороду, вони ввійшли в першу десятку.

А як ви вважаєте це важливо, що з 10 великих українців, яких вибрали люди 4 (здається) є поетами - Леся Украіїнка, Іван Франко, Тарас Шевченко, Григорій Сковорода (не зовсім поет але все ж близько до того)?

Це ж щось говорить про нас, про націю як таку?

ЗИ. Все таки мова наша милозвучна і люди в нас добрі і працьовиті :( .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переповнює гордість за свій народ і відпало бажання щось доводити манкуртам і росіянам. Хіба потрібно щось доводити народу-воїну, який допоміг Європі бути Європою (зупинивши монголо-татарські навали, перемігши фашизм, дасть Бог і комунізм подолаємо), народу чий шлях пройшов через тортури, безкінечні війни, зради, знищення, висмієння, заперечення, а він зміг встояти і дати таку кількість геніїїв світу.

Хай нам доводять, що вони повноцінні :) а ми послухаємо і дамо жорстку оцінку.

Коли вступимо в НАТО :( будемо мати змогу поспостерігати, що ж московія сама зможе зробити, без наших козаків, ой, думаю, довго саменька на своїх костяшках вона не встоїть, але Бог їй суддя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із представленої десятки я вчора проголосував за Бандеру, хоча було багато достойних людей, той же Амосов, Сковорода, Чорновіл, Хмельницький... А скільки ще дійсно великих українців не увійшли в десятку.

Аналогічно голосувала за Бандеру. Його присутність у десятці мене приємно здивувала. Хоча було важко визначатися, усі достойні. Правда Мазепу ставлю вище Хмельницького.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба потрібно щось доводити народу-воїну, який допоміг Європі бути Європою (зупинивши монголо-татарські навали, перемігши фашизм, дасть Бог і комунізм подолаємо)

Коли вступимо в НАТО ;) будемо мати змогу поспостерігати, що ж московія сама зможе зробити, без наших козаків, ой, думаю, довго саменька на своїх костяшках вона не встоїть, але Бог їй суддя.

это ты о каком народе говоришь? :huh:

по второму высказыванию: а Россия сейчас на украинских козаках держится?

нда... а Наполеон с тобой поблизости не живет? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікмейкеру пропоную зробити голосування із 10 осіб які дійшли до фіналу. Визначимо так би мовити найвеличніших українців у нас на форумі, побачимо за кого народ віддасть свої голоси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Топікмейкеру пропоную зробити голосування із 10 осіб які дійшли до фіналу. Визначимо так би мовити найвеличніших українців у нас на форумі, побачимо за кого народ віддасть свої голоси.

Слушна пропозиція. Підтримую на всі 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цим питанням тобі краще звернутись до прихильників компартії. Але до 10-ки він точно ніякого відношення не має, і це не може не радувати. Туди увійшли дійсно великі люди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю цей проект спекуляцією і сколачіванієм дєнєг на чужих іменах.

Атправьтє СМС, званітє, пішитє, ах да, чуть нє забил, можно и бесплатно.

Великий українець, на мою думку, є лише один, котрий народився ще з незапам'ятних часів, боровся за своє існування, терпів гнобіння, продовжує жити зараз не перестаючи терпіти втручань.... - це український народ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба потрібно щось доводити народу-воїну, який допоміг Європі бути Європою (зупинивши монголо-татарські навали, перемігши фашизм, дасть Бог і комунізм подолаємо)

Коли вступимо в НАТО ;) будемо мати змогу поспостерігати, що ж московія сама зможе зробити, без наших козаків, ой, думаю, довго саменька на своїх костяшках вона не встоїть, але Бог їй суддя.

это ты о каком народе говоришь? :beer:

по второму высказыванию: а Россия сейчас на украинских козаках держится?

нда... а Наполеон с тобой поблизости не живет? :0077:

Shura не про твій, то точно. Українці розбивали поляків, турків, татар, перемагали і Московію, хоча нажаль московити завжди йшли на хитрість, щоб самостійно не воювати проти наших армій, значущий вклад в перемогу над німцями. Якщо цього тобі мало для народа-воїна, то мені достатньо. Міф про війському міць московитів, це добре пропіарена акція, але історія все розставляє на свої місця. Голосування підтримую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки якого біса великим "українцем" став Лєнін?

Ленин, в отличие от Бандеры, реализовал все свои замыслы, тоже при помощи Германии, и в масштабах, которые Бандере и не снились -на 1/6 части суши.

Потом, вы Полное собрание сочинений Ленина видели? - больше 200 томов, у Бандеры едва ли брошюрка наберется.

Ну и главное, по части уничтожения народов - своего и других Ленин, превзошел Бандеру многократно. Так что фигуры несопоставимы, не те масштабы, у них рост только одинаковый был.

Ленин - великий украинец, голосуемо за Ленина!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почати потрібно весело і з недавніх приємних фактів. Так от "Великим Українцем" беззаперечно рахую Володимира Кличка, не тільки тому що він чемпіон світу по боксу у надважкій вазі, а тому-що він став першим українцем, який надававши по пиці громадянину Росії зміг заробити 5 млн. баків. :)

Прохання не сприймати це як заклик до міжнаціональної ворожнечі і методу зароблення грошей.

Пидтримую! Ще Володимир дав заробити трохи мильонив темношкирому американцю и свитлошкирому громодянину ЮАР ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ленін не українець, і в нього далеко не великий :D:). На рахунок співпарці з фашистами рівних Радянському Союзу не було, але це окрема тема, по-третє - українці хороші і всім дають заробити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...