Перейти до змісту

Потрібен ремонт блока живлення для компа


alexus255

Рекомендовані повідомлення

Блок живлення Сhieftec, хороший, важкий ) Пропрацював 8 років і почав свистіти (видає високочастотний противний писк) при роботі. Якщо даю йому більше навантаження, писк пропадає або пищить не весь час, а із проміжками в кілька секунд. 

Потрібен хтось толковий, хто може провести діагностику і ремонт. Ну і дати гарантію на свою роботу )

Мій контактний номер: (050)3823483.

Можливо хтось знає толкових людей - не соромтесь, давайте їхні контакти, буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось цим літом шукав бюджетний БЖ. На olx знайшов оголошення. Продавець - молодий хлопчина, займається і ремонтом. Толковий. Ціни в нього дуже навіть демократичні. Пам'ятаю, що звати Андрій. Номер, на жаль, забув записати. Заглянув щойно на olx, думаю, ось це він. Живе на львівській біля Нашого Краю.

Мав справу з ним тільки раз, але дуже вже адекватне враження на мене він справив.

В разі чого, відпишіться про результат. Цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво. Може не той. Бо мені показував брендові БЖ і розповідав про різні нюанси і відмінності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підказують, що потрібно дивитися з осцилографом. Тому хто його має і вміє ним користуватися - відгукніться )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто відгукнувся. Поремонтував в ПК Доктор (за головним корпусом ВДУ, направо). Робили кілька днів, але пищати перестав. Мають відповідне обладнання і досвід. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...