Перейти до змісту

[Архів] - [Куплю] Asus GeForce GTX 660 Ti DC II 2GB GDDR5


BonusButton

Рекомендовані повідомлення

59 минут назад, Zheny@ сказал:

Але 9800GTX 1Gb і GTX560 1gb  - відповідь знаєте?

Так ото ж!

Я, мабуть, в попередньому пості трохи нечітко висловився. Малося на увазі, що на сьогоднішній день така характеристика як обєм відеопамяті стала більш значущою в порівнянні з минулими роками. А так то згоден - основним моментом, від якого залежить рівень FPS на екрані і надалі залишається швидкодія GPU.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Але якщо відяшці бракує свої мохгів, то ваона їх бере із ОЗУ. Якщо і їх виявляється мало (система каже, ти чьо-на? не дам-на!) тоді й СВОП-ає.  Для Геймера 8-16Гб озу норма. Не багато!

 

 

Я не геймер, але в мене 8 Гб ОЗУ, система жере 1,7Гб + коли вмикаю грулю, то добавляється ще 3,5-4Гб, разом 5,7Гб а відяшка при цьому вже "ходить" на диск за підкачкою! Якщо його нема, до відразу "бзод" на робочий стіл з табличкою, де пише мало пам"яті для текстур. От і доводиться ганяти на середніх (в Doom)

Чи це особливість Win 10 така, чи то алгоритм роботи з пам"яттю відеодрайвера зелених, бо в радеона таке не спостерігалося , навіть якщо не вистачало йому власної відеопам"яті він ходив за ОЗУ(навіть на Win10).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, alexvvv сказал:

5% це не суттєво, а от пам'яті що 3гб що 2гб - різниця суттєва. Тому брати 660 sli крім того ,що буде повільніша, жере електрики значно більше і пам'яті менше має за ту саму ціну якось неправильно.

Згоден. Теж не бачу особливої вигоди від такого СЛАя.

Я просто уточнив про відеоядро GTX1060 3GB, а то, можливо, ТС не знає.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ігрових системах через декілька рочків плата з CPU і ОЗУ буде встановлюватись у відеоматеринку, до якої безпосередньо підключатиметься жорсткий диск. Вже радеони штампують з об"ємом памяті 8Гб. Фізику рахують ядра GPU (ще не досконало, але технологія розвивається), потреба в потужному СPU мінімальна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ukrainec сказано:

У ігрових системах через декілька рочків плата з CPU і ОЗУ буде встановлюватись у відеоматеринку, до якої безпосередньо підключатиметься жорсткий диск. Вже радеони штампують з об"ємом памяті 8Гб. Фізику рахують ядра GPU (ще не досконало, але технологія розвивається), потреба в потужному СPU мінімальна. 

Що за відеоматеринка? Процесори з вбудованим відеоядром (APU) вже давно є, а в консолях вже і оперативна і відеопам'ять є спільною. І скоро це буде HBM на одній підложці із кристалом APU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.09.2016 at 13:21, BonusButton сказано:

тема лишається відкритою, можливо в  когось все таки завалялась або з'явилась на продаж... (+ бюджет можна завжди обсудити)

Десь за 2 тижні буду продавати GTX670.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Zheny@ сказано:

кхм. Ми тут про що говоримо?

ХЗ?! вже Друга сторінка пішла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.09.2016 at 14:58, Serpent сказал:

Десь за 2 тижні буду продавати GTX670.

напиши як збиратимешся продавати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.09.2016 at 17:41, BonusButton сказано:

напиши як збиратимешся продавати...

Знайшов за 2800 на оверах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...