Перейти до змісту

Фільм про Олику


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Коротенький, але цікавий фільм. 

Розповідь про давнє волинське містечко Олику, де понад 400 років правив рід литовсько-польських князів Радзивиллів. Двоє туристів обходять і розглядають найцікавіші місця і споруди – середньовічний замок князів, найгарніший костел Волині, парк та ін.
Фільм охоплює історію містечка з 16 по 21 століття. 

(С) Джерело

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер фільмєц,сьогодні дивився,неможливо відірватися.

 Я там був у замку років з 5 назад,атмосфера,ну як вам сказати...хто дивився кіно "Остров проклятих" ото щось типу цього,жесть, і мурашкі по кожі))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, yura-patriot сказал:

 Я там був у замку років з 5 назад,атмосфера,ну як вам сказати...хто дивився кіно "Остров проклятих" ото щось типу цього,жесть, і мурашкі по кожі))))

 

Була в замку цього літа, лазили ще по закутках (є там така місцина, схожа на Нарнію))) Зараз знайду фото. І зі сторони озер ну дуже гарно. Шкода, що там дурка. 

А помітили, які стрьомні ворони живуть на деревах перед замком? І те їхнє постійне крякання заставляють дійсно почуватися немов у якомусь фільмі жахів. 

А ще для додаткового викиду адреналіну можна зайти у відчинені двері приміщення, де безпосередньо є люди, які перебувають на лікуванні. Відчуття, чесно, бббрррр...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Forever Autumn сказано:

"зелена Нарнія"

Фентезі)))) Туди в ночі, при світлі місяцю йти тре-адреналін забезпечено)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Forever Autumn сказано:

 

А помітили, які стрьомні ворони живуть на деревах перед замком? І те їхнє постійне крякання заставляють дійсно почуватися немов у якомусь фільмі жахів. 

А ще для додаткового викиду адреналіну можна зайти у відчинені двері приміщення, де безпосередньо є люди, які перебувають на лікуванні. Відчуття, чесно, бббрррр...

 

Ой всьо, аж перетрусило) іду я кота пожмякаю,бо як згадаю то капєц,але сама Олика це гарне місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палиця вже і туди добрався, людей звільняють потроху...

 

 

шкода що кладовище не збереглося, там колись майже все в плитах було, навіть прочитати можна було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Oli сказал:

Палиця вже і туди добрався, людей звільняють потроху...

 

 

шкода що кладовище не збереглося, там колись майже все в плитах було, навіть прочитати можна було.

 

А нам місцевий мешканець влітку розказував, що типу скоро звідти заберуть психушку (вважаю, що давно пора),і що замком займеться наслідник з Литви, нібито його знайшли вже пару років як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж чув цю історію... Правда раніше, ключове слово"скоро", воно таке не однозначне...

Надіслано від мого XT910, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Forever Autumn сказано:

нібито його знайшли вже пару років як.

 

наслідники живуть в Польщі, як і сам князь там жив колись,  вони доволі часто приїздять в Олику...  

 

а замком займеться Палиця, він же сам так казав коли був там перед виборами.

 

 

 

щодо закриття...  відділення таки скорочують тобто ліжко-місця, Палиця сказав що лікарня буде діяти..  але ж ми то знаємо що це лише слова...

 Всередині там дивитись нема-що...  хіба що льохи з старою цеглою але і вони закидані цементом.

ще можна подивитися котельню, стара цегла з печатками та ін.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...