Перейти до змісту

Дзвінок на іншу сім-карту,чи у всіх моделях так?


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! ПідкажітЬ,будь ласка,чи у всіх двухкарткових телефонах така проблема: якщо я розмовляю на картці SIM1, а мені під час розмови телефонують на карту SIM2.то мій контрагент чує,що я,як абонент недоступний.І про цей вхідний дзвінок я можу дізнатися тільки після завершення розмови з СМС,в якому сказано,що абонент знову на зв'язку.Це пов'язано з моделлю телефона,чи вирішується в налаштуваннях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то основна маса телефонів з 2-ма сімкартами йдуть з одним радіомодулем, тому й така ситуація... Якщо це критично то можна налаштувати переадресацію між сімками... Але дана послуга платна і відповідно будуть зніматися додаткові кошти з балансу обох сімок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім С5212 (С5212і) ще є старий самсунг D780 або D880

З нових - HTC 600

Є ще кілька моделей самсунг - але потрібно гуглити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самсунг D780 там же два радіомодуля і коли говориш по одній то бачиш що дзвонять на іншу і можна взяти трубку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається "режим очікування". Тобто, коли розмовляєш по одній карті, інша в режимі очікування дзвінка. В налаштуваннях. Послуга, раніше була платна. Дуже зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Opel75 сказано:

Це називається "режим очікування". Тобто, коли розмовляєш по одній карті, інша в режимі очікування дзвінка. В налаштуваннях. Послуга, раніше була платна. Дуже зручно.

ніфіга :(

таке навіть на одній сімці працює,

коли можна дзвінок "в холд" поставити і зробити конференцію з 2х розмов

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Samsung J5 на Android 5 це налаштовуєься штатною функцією. На іншому телефоні можна вручну включити режим очікування на обох картках та переадрасацію з одного номеру на інший. Гроші знімати не буде, якщо не брати трубку під час розмови.

 

Screenshot_2016-08-16-14-34-44.pngScreenshot_2016-08-16-14-35-38.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, flashmax сказано:

Крім С5212 (С5212і) ще є старий самсунг D780 або D880

З нових - HTC 600

Є ще кілька моделей самсунг - але потрібно гуглити.

В мене був свого часу Samsung B7722, там теж два радіомодулі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я не путаю, 2 радіомодуля заборонені через вдвічі більше шкідливого випромінювання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

якщо я не путаю, 2 радіомодуля заборонені через вдвічі більше шкідливого випромінювання.

це смішно, в брендових апратах вказується такий параметр як SAR, і таку якоби портативну мікрохвильовку, при перевищенні допустимих норм, просто не сертифікують, і не допустять у продаж.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Deemon сказал:

це смішно, в брендових апратах вказується такий параметр як SAR, і таку якоби портативну мікрохвильовку, при перевищенні допустимих норм, просто не сертифікують, і не допустять у продаж.
 

Ну так вони і йдуть з одним радіомодулем. Кетайці в свої ( не брендові) телефони буває ставлять і більше одного, але чесно користуватись таким я б стрімався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, bogdan сказано:

На Samsung J5 на Android 5 це налаштовуєься штатною функцією. На іншому телефоні можна вручну включити режим очікування на обох картках та переадрасацію з одного номеру на інший. Гроші знімати не буде, якщо не брати трубку під час розмови.

Не тільки  Самсунг, і не тільки 5-й відроїд.

Але суть така ж. 

Зручно. Головне не плутатися і не спішити брати трубку. ЩОб на бабло не попасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене був самсунг В5722 з двома радіомодулями дуже класний але телефон, як звонилка люкс і батарея тримала, тепер за ним сумую особливо коли налаштував переадресацію на смартфоні з двома сімками і в один прекрасний момент виговорив всі гроші бо при прийомі звінка не показує що дзвінок переадресовано тому і відключив зараз просто приходять смс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, AnimaNoir сказано:

Ну так вони і йдуть з одним радіомодулем. Кетайці в свої ( не брендові) телефони буває ставлять і більше одного, але чесно користуватись таким я б стрімався.

ASUS ZenFone 2

Huawei Ascend Mate7 Premium

HTC ONE M7 Dual

Lenovo K910SS

HTC Desire 700


 

всі що вище (і то лиш навскидку, апаратів значно більше), мають 2 активних радіомодулі, тому не пиши дурниць та видумок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Deemon сказал:

ASUS ZenFone 2

Huawei Ascend Mate7 Premium

HTC ONE M7 Dual

Lenovo K910SS

HTC Desire 700


 

всі що вище (і то лиш навскидку, апаратів значно більше), мають 2 активних радіомодулі, тому не пиши дурниць та видумок

Значить помилився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...