Перейти до змісту

LightScribe чи LabelFlash


Рекомендовані повідомлення

Виникла потреба у новому DVD різаку.

І задумався про пітримку LightScribe чи LabelFlash.

У кого є досвід по нанесенню зображень на диски таким способом?

Що порекомендуєте вибрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ASUS 1814BLT або новіші моделі. Підтримує ЛайтСкрайб. І диски по ціні майже як звичайні, чого не скажеш про ЛабелФлеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній - дорогий (в плані дисків) зате якість значно гарніша.

Насчет качества тебе кто сказал такое? Пишутся они одинаково, а метод создания рисунка один и тот же, технические ньюансы разные. Цветовой оттенок там другой, а не качество. А LightScribe сейчас выпускается в пяти как минимум цветовых решениях, так что Лэйблфлеш можно считать мертвым, особенно в сравнении наличия на прилавках Лайтскрайба и пятикратной разнице в цене:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут є непогана стаття "Labelflash против LightScribe: технологии маркировки DVD/CD". Колись вона була на одну сторінку тепер дивлюсь вже розрослась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порожняк. За 2,5 рокі користувався Labelflash всього 2 рази. Тобто 1 раз в рік <_<. Макс якість, каталка на 40 хв...да прікольно. але і кампакти по 15 грн тож прікалують.

На мою думку - Якщо так замарачуватись, то краще купувать прінтер для компактофф, і валять фсьо подряд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку - Якщо так замарачуватись, то краще купувать прінтер для компактофф, і валять фсьо подряд

паддиржал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене драйв підтримує LightScribe. Але я жодного разу не використовував цю можливість, бо маю принтер, який друкує на дисках з спеціальним покриттям. Швидше, дешевше, якісніше і ще й в кольорі. Тільки води надруковані диски бояться, на відміну від тих що наносяться лазером.

2 difoto: +1 за диски!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки води надруковані диски бояться, на відміну від тих що наносяться лазером.

у них (лайт скрайб) ещё и "сильный вид"

алюминевая визитака не такая красивая как напечатаная на лазернике но зато стильная

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені більше подобається Labelflash, правда з дисками проблеми завжди... Про лайтскрайб: диски є майже скрізь... але там є свої причуди!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла потреба у новому DVD різаку.

І задумався про пітримку LightScribe чи LabelFlash.

У кого є досвід по нанесенню зображень на диски таким способом?

Що порекомендуєте вибрати?

Стоїть в мене два привода Asus DRW-2014L1T (LightScribe) i Optiarc DVD RW-7173S (LabelFlash) SATA обидва , до цьго були різні NEC-i ,LG з ціми функціями не користувався ,діскі були дорогі ,да і найти було проблемно, зараз користуюсь двома форматами.

LabelFlash - на вигляд результат як кажуть ,,приятно глазу" но диски приблизно 1.5 $ :) ,дорого однако ,плюс ще така технологія ,як DiscT@2 нанесяння рисунка на робочу поверхню.Діски тількі DVD, приводи які підтримують LightScribe зараз- Optiarc ,старіші NEC i PIONEER .Optiarc колишні NEC не рекомендував би. не знаю може мені так везло но по якості читаня дуже погані, юзав штук 10 різних.

LightScribe картинкі як карандашом намальвані ,но диски не на багато дорожчі за прості,плюс що є диски як DVD-R так i CD-R.

приводи які мають цю функцію випускають багато фірм. Asus ,LG можна без проблем купити в нас.

швидкісьть нанесеня малюнку приблизно однакова ,десь при настройках -хораша якісь - з пів години.

ну а програми для нанесеня малюнків думаю найти не проблема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, якщо вже плануєш використовувати цю технологію, то краще брати щось з підтримкою LightScribe - як тобі вже розповіли, воно буде і простіше, і дешевше. А якщо не плануєш, то просто не звертай увагу, що там - лайтшкряб чи лейблфлеш, вибирай по інших критеріях, які цікавлять. Тобто пропоную спочатку вирішити для себе питання необхідності в цих технологіях.

Разом з тим в мене самого виникло питання. =) А використання цих технологій впливає суттєво на довговічність лазера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разом з тим в мене самого виникло питання. =) А використання цих технологій впливає суттєво на довговічність лазера?

Не думаю щоб це впливало на довговічність ,я любими приводами користуюсь ,з пів року ,максимум рік. :)

на довговічнись саме більше впливає якість лінз,а вона зараз ниже плінтуса. :) ,простіше говорячи якщо купити нового привода і положити в чорну шафу ,то через років 3-4 він вже мало що буде читати. ;)

колись лінзи робили з скла ,а зараз з пластмаси,і вона з часом втрачає свої оптичні властивості.

ЗІ . в мене ще є привід TEAC з 2000 року,так він читає прості дискі краще за всі нові, а там стоїть склянна лінза.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...