Перейти до змісту

Проблеми з тв-приставкою на Андроїді


Рекомендовані повідомлення

Хелп мі! Маю подібну до цієї тв-приставку http://olx.ua/obyavlenie/smart-tv-pristavka-cs918-mediapleer-na-android-IDjMhUg.html#b6715543d8

Трішки не така, але параметри дуже схожі. Сьогодні заглючив вай фай. Виявилось, що проблема в роутері, але пристаку зняла зі стіни, спробувала підключити напряму через провід до інету. Тобто робила певні з нею маніпуляції. Вай фай налагодили, але коли відкрила інтернет і спробувала подивитись кіно, то виявилось, що звуку нема. Тобто зовсім. Хоча все, що треба увімкнене. Телевізор зі звуком, коли переходжу на приставку - звук зникає. Що за біда і як боротись? сама приставка - це ніби планшет на Андроїді, керую мишкою. Що ж могло трапитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки версій, стільки версій...

1. Чи є звук, наприклад в іграх, чи музиці? Ящо ні, то проблема з кабелем ( ящо HDMI, то недовтикнутий, якщо тюльпан, то не увімкнений).

2. Якщо є, то перезавантажити приставку, нк допоможе, перевстановити браузер чи спробквати інший з Плеймаркета, якщо ні, то скинути приставку до заводських налаштувань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, vaz75 сказано:

Стільки версій, стільки версій...

1. Чи є звук, наприклад в іграх, чи музиці? Ящо ні, то проблема з кабелем ( ящо HDMI, то недовтикнутий, якщо тюльпан, то не увімкнений).

2. Якщо є, то перезавантажити приставку, нк допоможе, перевстановити браузер чи спробквати інший з Плеймаркета, якщо ні, то скинути приставку до заводських налаштувань.

зрозуміло. HDMI кабель, я його потикала ніби краще, але ще не включала, бо сердита була вчора, наколупалась з тим вай фаєм півдня. Звуку нема також на програмах онлайн тв. А якщо все таки не кабель, то що? За пораду дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oberegy сказал:

зрозуміло. HDMI кабель, я його потикала ніби краще, але ще не включала, бо сердита була вчора, наколупалась з тим вай фаєм півдня. Звуку нема також на програмах онлайн тв. А якщо все таки не кабель, то що? За пораду дякую!

Тоді п. 2., але навряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

Тоді п. 2., але навряд.

спробую підключити до іншого телевізора ще. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Opel75 сказано:

Кабель.

сьогодні не мала часу зовсім. Завтра спробую розібратись. Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.08.2016 at 08:41, vaz75 сказано:

Тоді п. 2., але навряд.

одним словом, я її вбила, певно. На іншому телевізорі така сама проблема, звуку нема. Зробила резет, зараз на екрані напис андроїд і нічого не відбувається більше. Це і є заводські налаштування? що, можна викидати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробувати перепрошити, воно не так страшно робиться як звучить. Інструкцію як прошивати і саму прошивку, думаю, легко знайти на 4pda.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Спробувати перепрошити, воно не так страшно робиться як звучить. Інструкцію як прошивати і саму прошивку, думаю, легко знайти на 4pda.

а як перепрошити, якщо він не включається? з карти? я цього не вмію, буду шукати когось. Взагалі, думаю, що полетів порт, від тих моїх маніпуляцій. Резет був просто перевіркою, але і він не вдався. Просто це навіть не планшет, просто штуковина з різними входами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Oberegy сказано:

Просто це навіть не планшет, просто штуковина з різними входами.

планшет, без батарейки і дисплею :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

планшет, без батарейки і дисплею :)
 

ну якщо він так не перезагрузився, то все-таки можна щось зробити? вісить напис андроїд і переливається, паскуда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніться до  @Saddy , чи ще до когось. Самі нічого не робіть. Шанс запустити серце цій приставці великий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Opel75 сказано:

Озвучте марку цього чуда техніки.

у характеристиці приладу в настройках написано таке rk31sdk. Мені вже кинули посилання на 4пда форум, але робити сама не буду. Знайшовся той, у кого така сама проблема. Він зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні панове! дякую за поради, не дарма до вас звернулась. На висоті форум як завжди. Я не місцева, але знаю, що відгукнетеся. Дякую! головне розібралася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Oberegy сказал:

а як перепрошити, якщо він не включається? з карти? я цього не вмію, буду шукати когось. 

Дещо прошивається з карти, дещо через кабель. Але знайшли того хто це зробить і вміє, то добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б не погано озвучити, як саме вирішили проблему? Можливо, комусь ще допоможе.

Прошивка? Залізо? Хто робив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Opel75 сказано:

Було б не погано озвучити, як саме вирішили проблему? Можливо, комусь ще допоможе.

Прошивка? Залізо? Хто робив?

проблема законсервована. На місяць. Бо майстер, який може допомогти, у від*їзді. З андроїдом та ще й таким не дуже хочуть мати справу. Як вирішиться, відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Панове, нарешті отримала з ремонту мою приставку. Все ок, на щастя порти не вигоріли. Але майстер ще раз нагадав, що підключати її можна тільки при повному відключенні з електромережі і телевізора, і приставки. Перепрошив, але прошивку знайшов тільки на китайському сайті. Приставка стара, просто. Всім дякую за поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...