Перейти до змісту

Скарга на продавець111


tarasmv

Рекомендовані повідомлення

Купив у продавець111 телефон HTC One M7 у якому пропадає зв'язок, він сказав що говорив з сервісниками - ремонт 250-300 грн. При купівлі домовилися на манібек - 3 дні. Мені сподобався телефон я заніс його до ремонтників, але ніхто його не захотів брати на ремонт, тому що великий ризик і мало шансів на успіх (потрібно міняти радіомодуль).

Коли я на другий день телефонував продавцю то стандарт - не бере трубу. Написав йому ПП на борді, він на нього не відповів.

Я проблему з телефоном вирішу, вже купив для нього материнську плату, але раджу подумати перш ніж у нього щось купувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що значить подумати ? Як взагалі може виникнути думка щось купувати в людини, яка через слово робить помилки й *ложить болт* на те, щоб потратити декілька хвилин й щоб звичайні побутові слова написати українською мовою ? Як говорить так і пише. Про що взагалі може бути мова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клони і незрозумілі оборудки. Вже має відлякати купувати в нього щось дорожче пари гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, tarasmv сказал:

Купив у продавець111 телефон HTC One M7 у якому пропадає зв'язок, він сказав що говорив з сервісниками - ремонт 250-300 грн. При купівлі домовилися на манібек - 3 дні. Мені сподобався телефон я заніс його до ремонтників, але ніхто його не захотів брати на ремонт, тому що великий ризик і мало шансів на успіх (потрібно міняти радіомодуль).

Коли я на другий день телефонував продавцю то стандарт - не бере трубу. Написав йому ПП на борді, він на нього не відповів.

Я проблему з телефоном вирішу, вже купив для нього материнську плату, але раджу подумати перш ніж у нього щось купувати.

 

минибек був 1-2 дни.на 3 день манибек скинчився коли ви почали звонити.за 2 дня тривання манибеку ні одного дзвінка від покупця не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

Клони і незрозумілі оборудки. Вже має відлякати купувати в нього щось дорожче пари гривень

клони були 3 роки тому.незрозумілі оборудки  на цьому форумі не роблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, продавець111 said:

оборудки  на цьому форумі не роблю

робиш на іншому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, SunSeth сказал:

робиш на іншому?

Так провокуючо відповів, що також закралася ця думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, продавець111 сказал:

судьба такая

У хама також судьба нелегкая, ти в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби подзвонив на другий день- тут би продавець казав що манібек всього один день))
Ясєн пєнь, раз носив в сервіс- значить знав що телефон потенційний труп. Не сказав про це покупцеві- кидок чистої води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Dima4s сказал:

Якби подзвонив на другий день- тут би продавець казав що манібек всього один день))
Ясєн пєнь, раз носив в сервіс- значить знав що телефон потенційний труп. Не сказав про це покупцеві- кидок чистої води.

кожен про себе думае як хоче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.07.2016 at 17:42, продавець111 сказано:

кожен про себе думае як хоче

ну так забери тел назад, віддай касу людині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...