Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Читаю форум, всі ловлять на спінінг, донки, фідер. Таки знайшов трошки часу для створення даної теми. Хотів би звернути в цій темі увагу риболовів до поплавочної ловлі, поплавочна снасть наприклад на річці не менш уловиста як і та ж донка чи фідер. Сам з фідера перейшов в цьому році на болонську ловлю. Придбав собі вудку 5 м ( ...дуже класне і не дорого ). А саме New Hunter 500  - 5 ти метрове вудлище, карбонове, дуже легеньке. Китай але якісний. Купував в Кльово що знаходиться на просп. Волі, біля стомат поліклініки ( прошу не сприймати як рекламу). Ціна в районі 800 грн.  Однієї болонки для ловлі достатньо , а довжини 5 метрів достатньо для ловля на річках Волині. З довшими вудками на мою думку проблемніше пересуватись по наших зарослих по берегах річках. Якщо виникнуть питання будь-ласка - звертайтесь.

 

Сам ловлю в проводку, в основному на р. Іква, смт Млинів ( фото додаю знизу) ,

 

IMG_20160713_173938.jpg

 

Задоволений ловлею в проводку повністю....це щось як на мене схоже між спінінгом ( нахлистом) та присутня поплавочна ловля. Всім бажаючим рекомендую спробувати . Я для себе відкрив поплавочну ловлю ніби вдруге, бо ще в дитинстві починав ловлю саме з поплавка.

 

Також пропоную в даній темі обговорювати всі новинки поплавочної ловлі, болонський тип ловлі, матчеву, махову. Ділитися секретами своїх наживок та рецептами прикормок, або просто порадами бувалих риболовів новачкам даного типу ловлі. 

 

Для цікавості закину відео )))

 

 

 

 

 

Також дам ссилочку, може хто не чув, що в Луцьку відбувалися змагання з поплавочної ловлі. Будемо надіятись що наступні будуть ще більш цікавими і маштабними. Думаю ми і самі в цій темі могли б збиратись і з символічними призами проводити змагання та ділитись досвідом.

 

 

 

Ну ні хвоста, ні луски всім !!! :-) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

То це ти на ікві зловив? Окуня там не чути?

Так на Ікві. Був недавно, в середу минулу. Окуня не ловив, але бачив що щука і жерех ганяли малька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Треба якось вибратися, вже не пам*ятаю коли там і був

Згоден, місця для рибалки там чудові, але особисто я зараз шукаю місце десь на Стирю, щоб частіше можна було виїзджати на рибалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибрав зі своїх вудок найдовшу і найлегшу, пішов купив сьогодні "модного" поплавка як на усіх відео вказано для ловлі на течії (я захотів не скользящого),наробив поводків від 15 до 25сантиметрів, купив опаришів,ще манки замішаю і завтра шурую в сторону вишкова чи десь за вишків на Стирь буду пробувать в проводку,давно я так не ловив,ще як на красному жив років 20 назад.Одне не знаю які поводкі ставити,бо десь читав що взагалі 30-40см. але вродь на течії на густеру і плотву оптимально 15-25см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Вибрав зі своїх вудок найдовшу і найлегшу, пішов купив сьогодні "модного" поплавка як на усіх відео вказано для ловлі на течії (я захотів не скользящого),наробив поводків від 15 до 25сантиметрів, купив опаришів,ще манки замішаю 

Ну всьо, пздц всій рибі :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

Вибрав зі своїх вудок найдовшу і найлегшу, пішов купив сьогодні "модного" поплавка як на усіх відео вказано для ловлі на течії (я захотів не скользящого),наробив поводків від 15 до 25сантиметрів, купив опаришів,ще манки замішаю і завтра шурую в сторону вишкова чи десь за вишків на Стирь буду пробувать в проводку,давно я так не ловив,ще як на красному жив років 20 назад.Одне не знаю які поводкі ставити,бо десь читав що взагалі 30-40см. але вродь на течії на густеру і плотву оптимально 15-25см.

юначе, а як же карасі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, ostasyuk сказано:

юначе, а як же карасі?

 Нехай поживуть ще трішки)) і до них доберуся з часом.

  Думав у Коршів,але вчора був знайомий,то говорив що на вихідні з палатками купа народу понаєхалі і взгагалі народу повно,отож  нуйого те паломництво піду на рідний,любимий Стирь, хоч майже впевнений що нікуя не зловлю БУГАГА))) ну бо не був,не був,а тут прям такий собі рибака річковий,ага,треба лазити,шукати місця пробувати,але пох... піду з батьком,думаю троха побалдєєм зранку біля річки,да і на поплавочок у проводочку ммм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

12 часа назад, Саша Иванов сказал:

Падьонку копай свіженьку, без улову не залишишся.

А де падьонку копають?Був на стирю зі сторони Рованців,копав нічого не найшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Миха555 сказал:

 

А де падьонку копають?Був на стирю зі сторони Рованців,копав нічого не найшов

 

значить по самі шари в воду не заходив :D

шукаєш глиняний берех, як раз то і в районі Рованців є =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Миха555 сказал:

 

А де падьонку копають?Був на стирю зі сторони Рованців,копав нічого не найшов

А бурштин також не в кожному лісі є. Копайте в тих місцях де видно шо копають. В Крупі, на Вишкові від ГАЇ, і в Кульчині за заводом. Точно є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поїхав на Стирь за Липлянами у поле, удочка трішки тяжка у руці постійно тримати,але всерівно добре полазив і посмикав на поплавок хоч і мало клювало зате цікаво.Трішки в проводку,трішки в заплавках де вода майже стоїть,короч для разнообразія ващє класно.

Пару фото просто так.

 

 

00.jpg

01.jpg

02.jpg

03.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Саша Иванов сказано:

Гарно. На що ловив?

Опариш. Да, я знаю що подьонка краще,але пасани треба лопату,а інакше треба ниряти,а я їпав (хоча колись тільки так) напроти мене якраз коли я ходив у проводочку два мужика рили і до речі так цікаво було наблюдати,один з лопатою такою довгою,видно що він такий собі  хазяїн сам собі зварив(дялок вобщєм),а другий пацанчік простий на ровері приїхав пониряв і вродь нормально так собі набрав тої подьонкі, вони спілкувалися між собою,а я підслухав "випадково",ну точно не хуже того що з лопатою пасан нарив)). Кому здати точку:D район Милуш,можу тицьнути на карті(я то не знаю як,але скріном зможу)але там обрив великий і не удобно,але певно вони там і рили бо там не удобно бо  ніхто там  не риє і вона там  є,ну певно є,я так поняв,по їхній піздь..і

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot і ми вчора з напарником вийшли на Стир з поплавочками посидіти. І теж на опариш ловили, і в проводку, і на стоячий, і ніфіга, ні покльовки не бачили :) (якщо не брати до уваги смикання верховодки на мізинчик під берегом на мілині :) )

Щоправда ми полінувались вибратись десь далі і ловили практично в центрі міста на "протоптаних кожноденними рибалками" місцях, може того і не клювало там ніфіга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, SergLutsk сказано:

 

Щоправда ми полінувались вибратись десь далі і ловили практично в центрі міста на "протоптаних кожноденними рибалками" місцях, може того і не клювало там ніфіга

Може.

 Я  ходив по берегу 50-100 метрів(туди-сюди),  десь з 6 до 14год. як на мене то багато, тільки в одній точці я зловив 4 штучки за 2-3хвилини ну думав надибав,а потім за дві годинки ще 4-5штучок і все ,а все остальне врозброс,верховодку також знайшов в одному місці,клювала як дурна пару штучок зловив і надоїла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
On 18.07.2016 at 12:21, yura-patriot сказано:

Може.

 Я  ходив по берегу 50-100 метрів(туди-сюди),  десь з 6 до 14год. як на мене то багато, тільки в одній точці я зловив 4 штучки за 2-3хвилини ну думав надибав,а потім за дві годинки ще 4-5штучок і все ,а все остальне врозброс,верховодку також знайшов в одному місці,клювала як дурна пару штучок зловив і надоїла.

Ви прикормлювали ? Якщо так, то яку прикормку використовували, покупну чи власний рецепт ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.10.2016 at 21:57, Lovetstiney сказано:

Ви прикормлювали ? Якщо так, то яку прикормку використовували, покупну чи власний рецепт ?

Ви. Ти:)

Спочатку я не прикормлював,але поїздивши у цьому році так собі багато,дуже багато,усіх звітів не викладав(впадло було фоткати)то висновок такий,що прикормлювати треба,якщо кльов є то мож і не тра дуже кормити,але так як рідко попадаєш на кльов,то всетаки треба "валити".Про покупну прикормку навіть і не думаю,лишнє бабло ІМХО, а ось пшениці звареної можна побільше,меж не існує,да-да,відро,два... (так кажуть)ну я то так не кидаю,але з п'ять жмень спочатку точно,а потім підкидаю,але то не завжди,бо як клює то я не сиплю щоб не перебивати,хоча опитні дядьки(я знаю їх повір) кажуть чим більше, тим краще і якщо ще сипати горох то підходить крупніша риба і голавль у тому числі,мій рідний дядько коли попадав в кльов  і сипав горох з пшеницею напроти очисних, цього року ловив 15-20 голавлів за день,від пів кіло і до двох,ага:huh:,а про плотву і густьорку взагалі мовчу по 50-70 штук.Я то вже давно хочу знайти собі хороше місце десь перед очисними і реально кормити,але для початку пройдуся ехолотом,я маю такий що з берега кидаєш  і він передає сигнал на моніторчик,правда десь він завалявся,але думаю батарейки нові вставлю і буде АгонЬ))отож,пройдуся,гляну де поглибше де хороший берег і доїзд,щоб вечірком після роботи приїжджати і час від часу кормити, реально так би хотів,я от в Малево місця хороші понаходив,але їпать! від під'їзду до води 40км! і їздити кормити якось не теєво,але там карась є,линок. Пшеницю взяв пів мішка у знайомого даром,горох купую на базарі і батько все варить,до пшенички якщо трішки мокра виходить то добавляємо звичайні сухарі(прикормка супер).

 А тепер саме головне,якщо якогось буя немає кльову(погода,місяць,тиск,вітер і ще всяка .уєта) то хочь усрися тою прикормкою усе до дупи)))),але взагалі якщо кормити одне і теж саме місце постійно і багато! то 100% будуть результати,але можна і надибати місце випадково і не треба нічого кормити.Кароч ідеально так, якщо надибав місце хороше,починай кормити,і ще раз багато! то не треба нікуди їздити,а човпти плотвичку і густьорку біля Луцька і балдєть, а яка вона смачна ммм.......хоча карась краще:D фуг...... відвів душу:lol:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...