Перейти до змісту

Нова спеціальність в Луцькому НТУ (Прикладна математика)


MechanicCDRR

Рекомендовані повідомлення

В Луцькому національному технічному університеті відкрито нову спеціальність "Прикладна математика". Незважаючи на свою дещо "страшну" назву - спеціальність є перспективною і вельми конкурентноздатною. Хороші математики-прикладники завжди цінились. Це ж не чиста математика і техніка. Це і фінансова аналітика, наприклад (і багато інших).

Від себе обіцяю - всіх, хто поступить на цю спеціальність, безкоштовно навчу керувати (якщо буде бажання) справжніми безпілотниками :). Акція :)

Причому я цілком серйозно! 0500221425 - можете подзвонити, поспілкуємось (Олексій)

 

Крім того, враховуючи, що спеціальність нова - є шанси пройти на державну форму навчання без конкурсу.

Рекламка Прикладна Математика2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будівництво і дизайн.... *обаний сором

реально всі розуміють що це ще одна вільна каса з продажу дипломів в розстрочку на 5 років

Але, якщо серйозно. Як "ВУЗ", в якому зроду не було математичного факультету і "вишка" є вінцем розвитку даного напрямку, збирається викладати дисципліни прикладної математики ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну...  а хіба ж кафедра технічної механіки і її викладачі, які є спеціалістами саме з прикладної математики (і по новим законам, а переважна більшість і по суті) винні, що приписані до факультету будівництва і дизайну?


На рахунок нової спеціальності і якості її викладання. Будь-яка спеціальність, яка тільки но відкрилась - мусить пройти якийсь етап становлення, відшліфовки, набору досвіду викладання (методичної і лабораторної бази і т.д.). Я це спостерігав на прикладі кількох спеціальностей і в ЛНТУ... і в училищі №9 (зараз ЛВПУ). Так що - з якістю викладання все БУДЕ гаразд. Хоч і не з перших же семестрів, звичайно ж.

 

А взагалі - якщо ось так відноситись до навчання зі сторони студентів:  "...ще одна вільна каса з продажу дипломів в розстрочку ... "  - то не допоможе і наявність математичного факультету і цілий батальйон викладачів-спеціалістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну певно то не студентів заслуга що з ЛНТУ зробили таке посміховисько з хабарами... ініціатива все ж від викладачів-спеціалістів йде

але не будемо про сумне, бо той же СНУ з новим ректором швидко наздогнав в цьому плані і ВУЗів як таких в Луцьку впринципі немає

 

рідній спеціальності удачі :) а викладачам бажаю позбутися тих денератів, котрі приліпили напрямок до "будівництва та дизайну"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MechanicCDRR сказано:

А взагалі - якщо ось так відноситись до навчання зі сторони студентів:  "...ще одна вільна каса з продажу дипломів в розстрочку ... "  - то не допоможе і наявність математичного факультету і цілий батальйон викладачів-спеціалістів.

А  причому тут студенти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, alexvvv сказал:

А  причому тут студенти?

Хабарі не тільки беруть. Їх ще дають... і в надії на те, що їх візьмуть - не вчаться взагалі.

Проте я згідний... однобоко я якось висловився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MechanicCDRR сказано:

Хабарі не тільки беруть. Їх ще дають... і в надії на те, що їх візьмуть - не вчаться взагалі.

Проте я згідний... однобоко я якось висловився.

Наскільки це законно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне знаю точно одне - для роботодавця учорашній студент з купленим дипломом і наявним досвідом роботи, років так 2-4, значно краще а ніж просто студент з дипломом.

З.Ы. Але все це мій невеличкий світогляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якесь поломане порівняння

 

можна порівнювати:

а) студент з купленим дипломом, після універу;

б) студент який вчився, після універу

або

а) студент з купленим дипломом, досвід 3-4 роки;

б) студент який вчився, досвід 3-4 роки

 

а порівнювати людину з досвідом і без – в більшості випадків недоречно бо досвід в наших реаліях важливіший апріорі

Бувають вивернуті варіанти типу "дизайнер", так там досвід (гівняний в 99%) це значно гірше як куплений диплом, ну і десь приблизно так же лайняно як диплом заслужений. Бо якщо до ясної голівоньки дизайнера приложилися українські "викладачі" – це діагноз відразу. Тобіш чим більше людина вчилася самостійно та в реальних майстрів і чим менше у "ВУЗ"ах чи інших навчальних закладах (типу ШАГа) – тим більше шансів стати шорошим спеціалістом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.07.2016 at 16:12, HWman сказал:

Одне знаю точно одне - для роботодавця учорашній студент з купленим дипломом і наявним досвідом роботи, років так 2-4, значно краще а ніж просто студент з дипломом.

З.Ы. Але все це мій невеличкий світогляд.

"Золотые слова, Юрий Венедиктович!"

Коли закінчив в далекому 2000 політех, та виконував любі дипломи з любої теми (сопромат хава на ранок), розумів сам технологічний процес виготовлення деталі із металічної балванки, розумів і знав на чому це зробити, або який верстать потрібно зробити для виготовлення деталі - прийшов на наш автозаваод у відділ кадрів. Готови спєц.....давай роботу і погнали, а вони мені - а ви маєте три роки стажу??? Я кажу, якби я працював, то не вивчився би належно, а вони - а кому це треба?????????????????????????

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 12.07.2016 at 18:38, MechanicCDRR сказано:

В Луцькому національному технічному університеті відкрито нову спеціальність "Прикладна математика". Незважаючи на свою дещо "страшну" назву - спеціальність є перспективною і вельми конкурентноздатною. Хороші математики-прикладники завжди цінились. Це ж не чиста математика і техніка. Це і фінансова аналітика, наприклад (і багато інших).

 

А де ознайомитися із викладацьким складом кафедри? 

Щоб розуміти що там і до чого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Мені сподобалась цитатка з одного сайту:
"Поступление в универ — это только повод задуматься о самообразовании."
(с) http://lurkmore.to/Университет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...