Перейти до змісту

Літні Олімпійські ігри 2016


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, yura-patriot сказал:

Хто знає коли Світоліна буде грати в 1/4, бо щось не можу знайти на коли гру перенесли.

https://www.google.com.ua/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=еліна світоліна&mie=oly%2C["%2Fg%2F11c3ymvxl2"%2C6%2C"w"%2C1%2Cnull%2C"%2Fx%2F3hqxzd9h9tk42"%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2C19]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь
43 минуты назад, vaz75 сказал:

І що вони транслюють? Як росіяни здобувають нагороди? Чи може фехтування Ольги Харлан? Чи тріумф Еліни Світоліної на Сиреною Вільямс?

В мене почав глючити супутниковий канал під час гімнастики. Я перещьолкав всі наші канали - ноль.

Харлан показували останні два поєдинки точно (бачив), Світоліну в прямому ефірі не дивився, але був 100% (матч почався майже в 01:00), зранку в 11:00 прокрутили весь матч, гімнастику показали в прямому, на смартфоні програмка стоїть офіційна, різниця  в часі, коли спортсмену оголошували зароблені бали за сняряд була 1-2 сек. на користь теревізора. Рекомендую глянути програму телеканалу - http://1tv.com.ua/schedule. А також ось ссилка, де точно можна дивитись канал, хоч на смартфоні - http://tv.maximuma.net/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, foma144 сказал:

 А також ось ссилка, де точно можна дивитись канал, хоч на смартфоні - http://tv.maximuma.net/

Та подивитись УТ1 не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

І що вони транслюють? Як росіяни здобувають нагороди? Чи може фехтування Ольги Харлан? Чи тріумф Еліни Світоліної на Сиреною Вільямс?

В мене почав глючити супутниковий канал під час гімнастики. Я перещьолкав всі наші канали - ноль.

Вони показують лише те, що дають режисери з Бразилії.

Якийсь мужик (тренер) в студії Першого національного, казав, що на Олімпіаді взагалі немає наших журналістів. І я, що називається, "охотно верю" :(

А стосовно Олега Верняєва - дивився вчора, і було таке відчуття що цю медаль в мене відібрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

В мене почав глючити супутниковий канал під час гімнастики. Я перещьолкав всі наші канали - ноль.

 

Amos французы в HD, канали ідуть відкрито 11591 V   20000 2/3  S

Astra 19.2E, німці HD відкрито,  11362 H 22000 2/3,  11494 H 22000 2/3 S2

Hotbird , німці відкрито ZDF/ Das Ers,  11054 H 27500 5/611541 V   22000 5/6

ясно що вони більше своїх показують, але топ види можна легко дивитись

 

3 годин тому, snouden сказано:

Вони показують лише те, що дають режисери з Бразилії

 

якщо не помиляюсь, то трансляції мають бути зі всіх видів спорту, навіть якщо 10-15 видів одночасно. напевно наші лажають, вірніше використовують тільки сервери, які показують міжнародну картинку, так як укр режисерів трансляції не має там в ріо. Viasat Xtra+ звич віасат канали  здається показують всі види, там штук 15 каналів одночасно різні види показують

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@snouden я про це і казав: Україні (чинушам) це нах не треба: війна ж (кажуть вони, тихенько напихаючи кармани вкраденими грішми).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха прибіг до дому, де теніс? сууу.а!!! вже йде?хто де дивиться хлопаки?,бо по Першому якась стрільба((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yura-patriot сказано:

Бляха прибіг до дому, де теніс? сууу.а!!! вже йде?хто де дивиться хлопаки?,бо по Першому якась стрільба((

ще попередній матч не закінчився, десь за пів години

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, charlie сказано:

ще попередній матч не закінчився, десь за пів години

А буде Перший показувати,не вкургсі?бо вже плавання показують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yura-patriot сказано:

А буде Перший показувати,не вкургсі?бо вже плавання показують.

не знаю, здається мали показувати. Зараз Дель Потро за 5 хв закінчить і повинна наша пар вийти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У боксі прольот,одному бал зняли не зрозуміло за що,інший без шансів нігеру-азейбаржанцю,де вони його викопали там не пойму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Barugan сказано:

 А в нас взагалі є шанси на золото ще?

В Олега Верняєва ще може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Barugan сказано:

 А в нас взагалі є шанси на золото ще?

 

сьогодні в плаванні може бути, але то 50 м від старту залежить багато що, можеш бути 1, а можеш і 4 

щільність нереальна

rtr.jpg

 

 

 

 

Бондаренко у стрибках у висоту думаю або золото або срібло матиме, якщо без травм всяких відбудеться

 

 

Ну і завжди є хтось, від кого звичайні глядачі не очікують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Женская сборная Украины по фехтованию на саблях в составе Ольги Харлан, Алины Комащук и Елены Кравацкой вышла в финал Олимпийских игр – 2016 в Рио-де-Жанейро, обыграв в полуфиналесборную Италии со счетом 45:42.

Финал Олимпиады-2016 по фехтованию на саблях между Украиной и Россией пройдет в 00.15 14 августаИсточник:http://censor.net.ua/n401636

Источник:http://censor.net.ua/n401636

Вболіваємо за нших.  URL]URL]3e9377715dde5c1f218a3c6c09f7e64b.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчат шкода, там могли за золоту зачепитись, але з тактикою біда. В Ріо з медалями просто сутужно, в повітрі літає недобре передчуття. Я не сильно вірю в якісь знаки, але мабуть відправляти спортсменів треба скромно без помпезності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По медалях, ІМХО, Верняєв в інивідуалці по окремих снарядах (на паралельних брусах на нього взагалі найвищі коефіцієнти на перемогу), Різатдінова в худ. гімнастиці, синхронниці повинні щось зачепити ну і на борців ще надія є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не грузини (і суддя, і пес, який виступає за рашу) - це істоти

Жану Беленюку повага !!!

Всі все бачили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, Олежка Верняєв здувся. Підкосило його суддівство в фіналі з японцем. Шкода. Міг би собі (і нам) не одну золоту медальку принести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...