Перейти до змісту

Рада дала згоду на арешт Онищенка


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

im578x383-onischenko_zn.ua.jpg
 

фото: zn.ua
5 ЛИПНЯ, 2016, 12:08
Народні депутати України підтримали надання згоди на арешт народного депутата групи "Воля народу" Олександра Онищенка

За відповідне рішення проголосували 263 народних депутати.

Згоду на затримання Онищенка дали 265 нардепів.

"Щодо подання згоди на арешт народного депутата Онищенка. Ініціювання питання про надання згоди на застосування до Онищенка виняткового запобіжного заходу, яким є взяття під варту, обумовлене тяжкістю злочину, яке розслідується у кримінальному провадженні, характеристикою особи та наявними ризиками, зокрема", - заявив Луценко.

За його словами, Верховна Рада лише відкриває можливість українському судочинству прийняти щодо нього справедливе і законне рішення. 

 

http://espreso.tv/news/2016/07/05/rada_dala_zgodu_na_aresht_onyschenka

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цк вже схоже на традицію ... почати голосно кричати про "підозри" .. довго збирати "докази" і потім голосувати про "перевірку підозрілих доказів" ... за цей час можна спокійно всі справи вирішити, підготувати гроші і виїхати за кордон ... от такі в нас обранці народу ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не втік би він і що?) півроку суд... чувак при смерті... і вуаля- не винен) ще і відсудить в нас щось) як компенсацію))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Онищенко повідомив, що перебуває на тренуваннях в Австрії

Я нікуда ні біжал (с). Каже, що ні від кого не ховається, а просто готується до Олімпіади. ))) Очевидно його профіль - лижний спорт, нагострив лижі і чкурнув, поки за яйця не взяли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Serpent сказано:

Онищенко повідомив, що перебуває на тренуваннях в Австрії

Я нікуда ні біжал (с). Каже, що ні від кого не ховається, а просто готується до Олімпіади. ))) Очевидно його профіль - лижний спорт, нагострив лижі і чкурнув, поки за яйця не взяли.

вроді профіль - кінний спорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Serpent сказал:

Онищенко повідомив, що перебуває на тренуваннях в Австрії

Я нікуда ні біжал (с). Каже, що ні від кого не ховається, а просто готується до Олімпіади. ))) Очевидно його профіль - лижний спорт, нагострив лижі і чкурнув, поки за яйця не взяли.

Онищенко хочет получить убежище в Британии

Онищенко хочет получить убежище в Британии
Фото: strana.ua
Онищенко пока находится в Австрии
 

Депутат заявил, что "начинается новая жизнь бизнесмена Онищенко".

Народный депутат Александр Онищенко будет изучать возможность получить политическое убежище в Англии. Об этом он заявил в комментарии Стране.ua.

"Ну где в мире можно получить статус политического беженца? Буду изучать. Англия, наверное. Мне нравится Лондон, красивый город", – сказал Онищенко.

Он также отметил, что в Украине у него нет конного спорта.

"У меня в Украине как раз никакого конного спорта и не было. Он в другом месте… Теперь закончилась жизнь Онищенко-бизнесмена, начинается жизнь другого Онищенко – человека, который 24 часа в сутки будет тратить на то, чтобы помочь украинскому народу бороться с этой безумной и преступной властью. Такого беспредела я еще не видел. Впрочем, я знал о том, какое будет решение, еще утром. Поэтому я не в Киеве", – заявил депутат.

Как сообщал Корреспондент.net, сегодня, 5 июля, Рада лишила депутатской неприкосновенности Онищенко, а также дала разрешение на его задержание и арест.

 

 

Вони дограються і розвалять країну :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, seolutsk said:

Вони дограються і розвалять країну :( 

Чому ж вони? Вони роблять те, що вміють. Ось де дограються>

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вибори_Президента_України_2014

https://uk.wikipedia.org/wiki/Парламентські_вибори_в_Україні_2014

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...