Перейти до змісту

Формат годинника на форумі


Plum

Формат часу  

38 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Чи можна зробити, щоб час в форумі показувало не в 12-годинному, а в більш зручному для нас 24-годинному вигляді? Наприклад, не 3:27PM, а 15:27.

Наприягає постійно згадувати коли це РМ, а коли АМ :woohoo:

До речі, в різних місцях на форумі формат часу різний. В списку тем -- 24-годинний, а в списку (під-)форумів -- 12-годинний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це означає, що формат можна повсюду змінити на 24-годинний, нам залишилося лише чекати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Різниця в тому, що я читаю форум з кількох різних компів. І тому кожен раз дивлюсь які теми я ще не прочитав, орієнтуючись на час, коли був на форумі востаннє. І тому зручність годинника для мене дуже важлива -- це економить час і нерви :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нет, все же, судя по всему, админы так и не удосужились как-то отреагировать на этот вопрос... (то есть как-никак 2 недели прошло, а воз и ныне там!)

P.S. Голосовал за 24-часовой формат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

2t0rik:

блін, ти хоч скажи народу: "Ну вас нафік, не буду я ковирятись в тому форумі щоб зробити вам годинник". А то всі мовчать, народ чекає... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой ...

torik , как классно стало... я ж не заметил....

а то сядешь ночью, глядишь и ффтыкаешь 01:23АМ это час дня или ночи? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неа...

если мне не изменяет мой склероз (с) Zevs Isver , то Агейнст Мидием.

но сильно могу памилиЦЦа..... давно в школе не был... супротив середины , как грицца.... мидием точно, а первое слово - сабыл.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...