Перейти до змісту

Лагає укртелеком чи не тільки це у мене ?


Рекомендовані повідомлення

Така сама фігня, укртелеком , м'яко кажучи, забембав. На жаль, вибору нема, мушу терпіти. пінг 20 за щастя)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В районах наших переважно Укртелеком (сиджу в ОДА), так як минулого тижня там в деяких районах був локальний армагєддєц з погодою - відеоконференція накривалася тазіком. Мідним. Інет - 100 мегабіт + гігабіт (в мене)... В кого не Укртелеком (а там таки АДСЛ переважно, про який я забув як страшний сон років 5 тому, як вдома, так і на роботі) - було все ОК. Ну і окремі пару ласкавих про airbites в часному секторі... Після грози в людей, там де навіть ОПТИКА з конвертором на горищі була, повиздихали роутери... А не раціональніше то все ставити в ПІДВАЛ (оптику, а роутер - в хаті)? У себе вдома, в 5-поверхівці (попавши на 1600 грн через грозу - проведено православно, без "воздушок") "героям-естетам", що підключалися до Київстару за принципом "5 поверх, проведи з-під даху прямо в квартиру, ремонт в мене" під загрозою повідривати кабелі (і тсссс.... підпалити двері) пояснив - проведи по ПІД'ЇЗДУ, і ПО КВАРТИРІ, і до ср@ки твій ремонт - вита пара коридору не псує, особливо в КОРОБІ... Чи краще без інету всім будинком після грози тиждень сидіти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...