Перейти до змісту

Продам смачну клубніку


lanima

Рекомендовані повідомлення

Продається смачна стигла клубнічка.

Вирощена недалеко від луцька. Збирається кожного ранку.

Не моя. Продає добрий знайомий. На північному ринку.( Шукайте хлопця з фото)

Вчора ціна була 20грн. Сьогодні питайте))

Тел. +380 99 755 0733

lilNoLrsbRs.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ап

Хто ще не закупився на варення, поспішайте. З такою сирою погодою сезон буде недовгим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото ціни, я ще 2 неділі тому за межами міста купував по 20, зараз там по 15 (в сторону Рожища)

на Ювілейному взагалі бабульки продають по 37,при тому, що у магазинах по 30, що за маразм? цього року ціна на полуницю має бути в районі 10грн, так як такого врожаю вже давно не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, ipua сказал:

Для чого вводити людей в оману? 

Сьогодні зателефонував до цього мудака. Сказав, що ціна 20 грн. Через 20 хв. я вже був на північному. Їхав спеціально. Ціна 25 грн. Клубніка посередня. Запитав, що за фігня??? В відповідь промимрив, щось на зразок вчора була по 20-ть, а сьогодні продаєм по 25. Нікому не рокомендую мати діло з цим мудаком 

Дійсно якийсь мудак, - по телефону говорить одне, по факту зовсім інше. Треба було в нього кілограм забрати за витрати на пальне

ТС і собі "підмочує" репутацію, рекомендуючи таких добрих знайомих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Selbeor сказано:

Дійсно якийсь мудак, - по телефону говорить одне, по факту зовсім інше. Треба було в нього кілограм забрати за витрати на пальне

ТС і собі "підмочує" репутацію, рекомендуючи таких добрих знайомих

Люди, будьте трохи толерантніші. Не варто когось обзивати і робити категоричні висновки через одну неприємну ситуацію.

Мій знайомий вчинив абсолютно неправильно.

Проте це не відміняє факту, що суниця насправді смачна. Так, не надто велика, бо не напхана хімією.

Я не можу розписуватися за весь врожай, але та що я їла, була соковита , солодка і неймовірно пахла суницями.

В мене також є ці сорти, вони дуже добре підходять для варення в власному соку і компотів. Тому й порадила іншим.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, lanima сказано:

Люди, будьте трохи толерантніші. Не варто когось обзивати і робити категоричні висновки через одну неприємну ситуацію.

Мій знайомий вчинив абсолютно неправильно.

Проте це не відміняє факту, що суниця насправді смачна. Так, не надто велика, бо не напхана хімією.

Я не можу розписуватися за весь врожай, але та що я їла, була соковита , солодка і неймовірно пахла суницями.

В мене також є ці сорти, вони дуже добре підходять для варення в власному соку і компотів. Тому й порадила іншим.

 

Скажу за себе: підстав для толерантності не бачу. По факту маємо "развод". Оплатіть рахунки +20% - тоді й поговоримо.

З.І. Подача оголошення в форматі "мапєд нє мой" також говорить про те, що я написав вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суниця садова великоплідна)

По народному клубніка, полуниця в т.д.

По ціні хз...ринок

На рахунок" мопєд не мой". Оголошення було повністю моєю ініціативою.

Така вже я, люблю ділитися внформацією))))

Знайомий дізнався про нього сьогодні зранку, коли я запитала по скільки клубніка. Поскільки це було з самого ранку, думаю, він назвав мені вчорашню ціну. А на ринку зорієнтувався і поставив, як усі. Звідси і прикрі непорозуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, lanima сказал:

він назвав мені вчорашню ціну. А на ринку зорієнтувався і поставив, як усі. Звідси і прикрі непорозуміння.

 

1 час назад, ipua сказал:

Сьогодні зателефонував до цього мудака. Сказав, що ціна 20 грн. Через 20 хв. я вже був на північному. Їхав спеціально. Ціна 25 грн

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Віталька said:

я ще 2 неділі тому за межами міста купував по 20, зараз там по 15 (в сторону Рожища)

Де саме? Буду там днями проїжджати. 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 по обочині стоять бабульки, ставлять як усі, але я завжди збиваю ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...