Перейти до змісту

Bluetooth навушники (за/проти)


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт ! Ось задумався чи варто ту забавку брати. Хто має досвід тривалого користування, поділіться враженнями, чого більше "ЗА" чи "ПРОТИ" ?

Все таки вони в декілька разів дорожчі за провідні, і якось не хочеться переплатити і потім шкодувати.

Чи надійно тримають зв"язок, чи швидше блютуз розряджає батарею телефона в порівнянні зі звичайним програванням через провідні навушники?

Та й взагалі, чи дійсно зручно ними користуватись, чи довгоживуча батарея навушників чи за рік активного користування здохне і буде сідати за годину.

ЗІ. звичайно що я не планую купувати навушники супербрендів за 100$, ні, щось простеньке 250-350 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо за 250-300 грн. блютуз-навушники - то не варто.

за таку суму будуть непогані, нормальні провідні, але блютуз будуть фуфло не дуже.

блютуз починається від 500 (вкладиші) і від 800 (накладні).

користувався Філіпс - звук відмінний, батарейка тримає довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому що я не меломан, і слухаю не музику, а аудіо-книжки. Так що якість звучання мені якось так собі, на другому плані. Скоріше питання в доцільності/зручності в повсякденному користуванні, а не в порівнянні якості за певну ціну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тоді головний мінус блютуз навушників в тому, що помічаєш, що телефон витягнули вже після того як маршрутка від'їхала від зупинки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно слухаю аудіо книги через блютуз і працюю по господарству. Зручно. Навушники брав недорогі. В основному на 2 роки вистачає. Потім купував новіші. В ціні в районі 300-400 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на рах живучості батареї телефону? постійно ввімкнений блютуз жре багацько?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, всього лиш двоє людей на форумці мають досвід користування блютуз навушниками ? Я сподівався буде більше думок і оцінок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бюджет мінімальний, купуйте провідні. Але якщо Вас дістав провід, проблемно виймати телефон з кишені (провід сильно гнеться і обривається) і т. п. купуйте безпровідні, але дорожче. Провідні і безпровідні - це різні цінові категорії. Купуючи якісні провідні навушники (типу sennheiser) економ сегмент - це до 1000 грн., а якщо купувати безпровідні sennheiser - це від 2500-3000 грн. 

 

Оприділяєте бюджет, Ваші побажання до навушників ... Напишіть якими навушниками користувались і будемо оприділятись з вибором. 

 

Це Ваш вибір і Ваш досвід. Якщо в користувачів все чудово, то Ви при купівлі навушників купите брак і будите ображатись, що порадили повне г... 

 

Користуюсь  Філіпсом півроку. Проблем поки не виявлено, знос батареї не замічено. Якість звуку - хороший.

Хочете можу дати послухати свої навушники.

 

P.S.: Зручно коли дивишся відео/аудіо на комп'ютері і треба вимкнути чайник чи десь "посидіти подумати на одинці" можна не вимикати відео/аудіо. Ходиш по квартирі з навушниками зручно. Зручно сидіти на дивані/ліжку і дивитись фільми не заважаючи іншим дивитись телевізор/читати книжку і ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за відгук. Задумався над безпровідними бо дійсно трішки дістали провода, особливо зараз, літом, коли одягу мінімум і той провід вже нікуди сховати і він бовтається збоку як повідок в собаки :D  Але звичайно що я не планував витрачати значний бюджет на них, тим більше що не висуваю особливих вимог до якості звучання, бо слухаю майже виключно аудіо книги, а там головне не в спектрі частот інструментів, а аби дикція і інтонації читача були добрі :)  Слухаю поки йду на роботу/з роботи, дома користуватись не планую. Тому й запитую враження, чи варто купити за 300 блютуз, чи за 100 провідні і не заморочуватись....  Ну ось такі наприклад, мінімум розміру, мінімум ціни, дешево і сердито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Що, всього лиш двоє людей на форумці мають досвід користування блютуз навушниками ? Я сподівався буде більше думок і оцінок

 

Насправді таких людей більше, брат собі купив недавно за 350 грн., тільки шнура у комплекті окремо докупив. Мені сподобались, хороший звук, акумуляторів на 10 год вистачає.

ось такі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...