Перейти до змісту

А яким таксі Ви користуєтеся?


n3gative

Що скажите про їх роботу?  

111 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Кажуть, що Морячок вже неактуально, обирати треба серед Євротаксі, або 305. В кого дешевше, і ювілейок більше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А якщо користуватися "тачкою"у режимі водія чи потрібна ліцензія таксіста? Бо я часом беру невигідні для таксі маршрути, а мені по дорозі просто. Невигідні  то з 40 на Дружби народів за 30грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, тачка ж пише що оплата це "часткова компенсація" чи якось так. Тому й так багато на тачці водіїв на бляхах, бо це не є комерційним використанням авто.
Я не возив в режимі водія,  але про це є інфа в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

поставив собі на смартфон OptiTaxi (не сприймайте як рекламу, просто ділюсь ;) )... досить зручно ...

визначає де ти є (не потрібно вказувати звідки їхати .. звичайно якщо таксі собі викликаєш) і сам сервіс підбирає машину (показує машини біля тебе) ... також можна бачити як машина їде до тебе і заодно контакти таксиста ...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.otaxi.client&hl=uk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євротаксі, вже користуюсь досить довго. Ніяких проблем, затримок ще небуло. Ціни нормальні, водії адекватні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...