Перейти до змісту

Хочеш стати ІТ-шником?


maja

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
4 часа назад, rabzy сказал:

Круто. Ще б почитати success story випускників тієї кафедри

Студенти, які мають голову й бажання працювати, працевлаштовуються ще на 3-му курсі, є такі, що й з першого підпрацьовують. Приходьте - поспілкуєтеся, попитаєте, побачите.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я точно знаю чого вони не вміють :) тексти набирати читабельно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага і заліки/екзамени за новий ноут для кафедри, альбо для куратора, сам знаю бо сам здавався у 2012 році...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.06.2016 at 23:09, maja сказано:

Студенти, які мають голову й бажання працювати, працевлаштовуються ще на 3-му курсі, є такі, що й з першого підпрацьовують. Приходьте - поспілкуєтеся, попитаєте, побачите.
 

Тоді який сенс йти до вас вчитись ? Якщо студент готовий до роботи на І-ІІІ курсах, то краще витрати якийсь час на самоосвіту чи влаштуватись на роботу (для прикладу через SoftServe Academy, є безкоштовні курси з наступним працевлаштуванням кращих), працюючи "за їжу" (фігурально висловлюючись) і прокачувати свої скіли, а не втрачати 4-5 років, і в результаті випуститись вузьким спеціалістом широкого профілю. Можливо я помиляюсь, в такому випадку хотілось би почути відповідні контраргументи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Пех, Здолбіцький чи Максимович.

саме про них я і говорю:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, AppMark сказал:

саме про них я і говорю:)

Цікаво, кому з них Ви намагалися продемонструвати свої знання? На заняття ходили, лабораторні поробили, а потім ще й "монітори і системники" з дому поприносили?

Чи, може, інакше було?

Бо наскільки мені відомо, ті студенти, які відвідують заняття і виконують навчальний план, отримують оцінки автоматом ще до сесії, і в них не виникає потреби випрошувати оцінки.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вступити можна хіба що в гівно. вони вже викладають безкоштовні курси CS50 ,цього хватає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталька сказал:

вступити можна хіба що в гівно.

 

Ви знаєте інше дієслово-синонім?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, Віталька said:

вступити можна хіба що в гівно.

це ж яка в людини має бути важка доля, щоб вступати лише в гівно) співчуваю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, maja сказано:

Цікаво, кому з них Ви намагалися продемонструвати свої знання? На заняття ходили, лабораторні поробили, а потім ще й "монітори і системники" з дому поприносили?

Чи, може, інакше було?

Бо наскільки мені відомо, ті студенти, які відвідують заняття і виконують навчальний план, отримують оцінки автоматом ще до сесії, і в них не виникає потреби випрошувати оцінки.
 

не завжди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, maja сказано:

 

Ви знаєте інше дієслово-синонім?
 

 

вступають у щось, поступають у вуз, моя вчителька про це довбала усім і завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Віталька сказал:



 

вступають у щось, поступають у вуз, моя вчителька про це довбала усім і завжди.

Бери вчительку - читайте разом: http://200baliv.org.ua/yak-pravylno-vstupaty-chy-postupaly-vu/
і тут: http://slovopedia.org.ua/30/53407/26120.html


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, AppMark сказал:

не завжди :)

Після цих слів описане Вами вище сприймається як виняток, а прозвучало спочатку як правило.

Давайте не будемо спотворювати факти.

 

Якщо по темі - абітурієнти мають змогу прийти і поспілкуватися з студентами, задати питання. Мета заходу якраз і полягає в тому, щоб люди визначилися чи потрібно їм це ще до вступу, а не на 3-му курсі казали: "це не моє, я не так уявляв собі цю спеціальність".

Це отимавши диплом ми стаємо такі розумні. А згадайте себе після школи: спробуй розберися в тих назвах спеціальностей і напрямів. Зазвичай кажуть "піду на щось пов'язане з комп'ютерами" і лише, коли провчаться рік-два розуміють суть спеціальності.

Ми даємо можливість сходити в розвідку.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Віталька сказал:

ага, і будь-ласка уже пишеться окремо.

Саме так, як бачите, правила української мови змінюються. Тому Ви зі своїм "г-ном" трохи спізнилися. А цьогорічні випускники, сподіваюся, знають мову краще за нас з вами.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 6 июня 2016 г. at 19:06, rabzy сказал:

Круто. Ще б почитати success story випускників тієї кафедри

почитати не знаю чи вдасться, а от послухати цілком можливо
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, maja сказано:

Після цих слів описане Вами вище сприймається як виняток, а прозвучало спочатку як правило.

Давайте не будемо спотворювати факти.

 

Якщо по темі - абітурієнти мають змогу прийти і поспілкуватися з студентами, задати питання. Мета заходу якраз і полягає в тому, щоб люди визначилися чи потрібно їм це ще до вступу, а не на 3-му курсі казали: "це не моє, я не так уявляв собі цю спеціальність".

Це отимавши диплом ми стаємо такі розумні. А згадайте себе після школи: спробуй розберися в тих назвах спеціальностей і напрямів. Зазвичай кажуть "піду на щось пов'язане з комп'ютерами" і лише, коли провчаться рік-два розуміють суть спеціальності.

Ми даємо можливість сходити в розвідку.
 

Шановна, у нас в групі було 24 студенти, 19 з них скидалися на ноут для куратора, за 2 екзамени і курсові роботи (на 5 курсі), а 5 які не скидалися за них РІШАЛИ  - РІШАЛИ! Повірте в кожній групі є свої заучки, ботани і тдтп.  Чи може вам росказати як ВІДМІННИКИ платили касу кураторові дипомної роботи щоб отримати 98-100 балів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи часто чув історії про "страшних викладачів хабарників". На своїй пам'яті реально мав 2х викладачів які дійсно прямо за залік чи екзамен озвучували таксу. (Це були абсолютно непрофільні предмети на зразок ОБЖ, Історії) 

По усім же іншим як правило питання "матеріальної допомоги" практично завжди ініціювалося зі сторони студента. А ті хто реально мав знання здавали без тієї допомоги. 

Це наша система ВУЗів така, ніхто тому викладачу не дасть вигнати "тупувате юное дарованіе" особливо якщо воно вчиться на платній основі чи  у факультета загальний недобір. То хоч якась користь :). Так і виходить що то не вони "сволочі" а "жизнь такая"!

 

А на рахунок заходу було б чудово освітити результати які будуть продемонстровані ще в відео\фото інших звітах, презентаціях. А інформацію розмістити хоча б  на цьому форумі в рамках ІТ кластеру. Щоб будь хто і у будь який зручний час міг ознайомитися з досягненнями  випускників Луцького НТУ. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та лан, ЛНТУ (які і СНУ) жесть повна імхо, але платить\купляє тількі той хто хоче. Хто не хоче той вчить. Викладачі не ідіоти що будуть вимагати 200 грн в людина, яка знає предмет і створювати собі неприємності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Cherman ну ти вже аж так не заганяйся :) я із задоволенням забудуся як то робиться

а нормальним спеціалістам того знати і не треба, для цього є відповідні профі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Соромітник сказано:

@Cherman ну ти вже аж так не заганяйся :) я із задоволенням забудуся як то робиться

а нормальним спеціалістам того знати і не треба, для цього є відповідні профі

Наче віндовс роблять таким, щоб ним могла скористатись домогосподарка. Тобто знати це потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Cherman сказал:

@maja , розкажіть краще, як може бути завідувати кафедрою комп'ютерної інженерії, людина, яка банально не вміє поставити вінду чи навіть антивірус. Я вже навіть не кажу про щось більш "складне".

"складне" чи "просте" - то все відносно.  Комп'ютерні технології розвиваються дуже швидко, гляньте на школярів - Ви таке вміли в школі, як вміють вони?

А щоб когось судити Ви спочатку пройдіть його шлях.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...